Přejít na výpis diskuzí

Dominika Stará

OSOBNOST 14.10.2009 
155 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • husty

    tak na to že sem z česka tak bych měl fandit asi čechům ale není to tak ani CHodur a ani Bendig zpívat pořádně neumí nejlepší je domča si hodně dobrá zpěvačka a doufám že to dotáhneš daleko hodně štěstí
  • vanessavk

    Re: božíí

    Domča nesmie vypadnúť!! *9*
  • božíí

    Domča je skvělá..Jen se bojím že příští kolo vypadne *10* protože ze Šmajdy sou udělané všecky holky,Bendig to samé a Chodúr ten je jasný ve finále už kvuli tomu že byl Objev roku....Domča by to podle mě měla vyhrát protože jediná z nich umí zpívat...Šmajda neumí kromě rocku zazpívat nic jiného což je strašné minus,bendig neumí pořádně vyslovovat a chodúr strašně na ten hlas tlačí... *9*
  • sara.jenni

    Je nejlepší!!!!!

    Doufám, že Dominika vyhraje je nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A s Mirem Šmajdou by nměli být spolu, oni se k sobě velmi hodí, moc jim to spolu sluší!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* Kdyby to měli vyhrát dva tak určitě oni!!!!!!!!!!!! Prostě NEJLEPŠÍ!!!!!!!
  • JSI NEJLEPŠÍ!!!

    Doufám, že vyhraješ, jsi ze všech nejlepší a neboj se, v téhle soutěži budeš ještě hooodně dlouho!
  • MOC

    Ta je na to že ji je jen 16 tak moc sexy!
  • pavelkable

    Pozdrav

    Ahoj Dominika
    Prajem Ti štastnu cestu v superstar
    Pavel z Trutnova ČR *3*
  • ashleynka24

    JUUU DOMČA

    ahoj dominiko včera si to rozjela *4* *4* *4* aj s mončou *14* *14* *14* proste geniálne *4* *4* páčil sa mi aj šmajda ale iba včera *15* *15*
  • dominika stara

    ahoj moc va dakujem ze mna posilate hlasy dakujem moc moc se mi to paci *14*
  • Si suprová zpěvačka.

    Ahoj Domčo, jsem tvá fanynka, moc by jsem ti přála aby ses nevzdávala a zpívala tak krásně jako zpíváš teď. A jak tě teď to poslední kolo kritizovali z toho si nic nedelej, pro mě si to zazpívala skvěle.

    Tvá fanynka Eliška.
  • clark

    she is winner ...!!!

    krásná holka s pěkným hlasem přeju ji aby to vyhrála Dominika je asi nejlepší z těch všech co tam jsou =D
  • pavelkable

    Přání

    Ahoj Dominiko
    Jen a jen tak dál hura
    Pavel z Trutnova *1*
  • SUPER MOC Jí FANDÍM

    domča když koukam občas na superstar je super a já jí fandím fandím tam všem tak nevím kdo vyhrajé
  • Re: S Chodúrem jsou nej

    JJ bude tam s Chodúrem
  • Re: Jsi nejlepší

    Máš pravdu,má náááádhernej hlas a vyznanie bylo úžasný a ješte jak zpívala francouzsky *3*
  • zuza-nyje

    Juuuj

    Týjo tak já sem vjedu a koukám: Jé Domča je stejný znamení jako já (lev) a kouknu na datum narození a: Jééé ona se narodila ve stejnej den jako já( jen o 2 roky dřív) Takže dobrýýý no *1* *3* Jinam Domčo, zpíváš krásně, fandím ti... *4*
  • Re: je to bomba

    ahoj lidišty mam strašně ráda domču s chodůrem ste ta nej dvojce držim vám palečky *14*
  • Re: Domča versus Leona

    domča je siper mocinky jí fandím a leona už vypadla tak nemel *16*
  • pavelkable

    názor

    Ahoj Dominiko
    Ten detektor lži hrůza jak Tě tam vyslýchali i když to bylo jem jako ale mě jse to nelíbilo. Jsi dobrá gratuluji Ti za mého kamaráda Kurt a Pavel z Trutnova e-mail cakajda@humlak.cz *3*
  • Jsi nejlepší

    Jsi nejlepší Dominiko.Máš nádherný čistý hlas,jsi roztomilá,jsi prostě nejlepší.Vyznanie bylo úžasné snad se mi to líbilo víc než od Mariky. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit