Přejít na výpis diskuzí

Édith Piaf

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janik62

    Edith Piaf je a bude dlouho jedničkou...! 🌸

    Ona tak nemůže být předehnaná jinou takhle dobrou šansoniérkou...🌺

    Mám všechny její CD i její knihy...🌼

    Podle mě to nemohla být nějaká alkoholička, ale trpěla už od svého dětství a její život byl opravdu moc složitý a smutný....🌹

    Čest její památce... 🕊

  • všechno nejlepší mám moc rada tvoje písničky a tebe taky!!!! velká škoda že už nejsi mezi náma. Moje nejoblíbenejší písnička od tebe je Non je regrette rien!
  • Vše nejlepší Edith.


    I když tě nemůžeme vidět v současnosti na živo nebo v televizi,zůstaneš vždycky v naších vzpomínkách a srdcích.A proto Ti přeji vše nejlepší k narozeninám. *4* *14*
  • Ty se nejdřív nauč česky. A proč nepíšeš s háčky a čárky? Žiješ snad v cizině?!
  • Prosím vás, koukněte se někdy zase na tyhle stránky.......jak bych se k té knize dostala???? Strašně moc ráda bych si ji přečetla......můj email: novot.pe@seznam.cz
  • Včera měla Édithka výročí smrti....chudinka, ona mi tak chybí, tak chybí.......... *13*
  • hrdinka

    mam 16 a citala som edith piaf ...najprv som si myslela ze je to len nejaka kniha ktorou zabijem cas a o rok si ani nebudem pamatat ze som tu knihu drzala niekedy v rukach..ale opak bol pravdou uz hned prva strana ma zaujala a rozosmiala o jej rodine ktora bola uplne INA ako v dnesnej dobe...EDITH ma tak nadchla ze som ju citala s ocakavanim bez prestavok nechapala som tomu (kedze som neprecila asi ziadnu knihu dokonca)ako ma to zaujalo..STRASNE SA MI TO PACILO ...teraz kazdy den si najako spomeniem na moju EDITH ...momentalne je mojou hrdnkou.......CHCELA by som ju poznat
  • Re: Re: Film

    Srovnávat Edith s Avril snad ani nejde :-)
  • Re: Re: Nenávidím tu svini

    Také jsem viděla film o Edith.Měla pestrý život,zažila bídu bolest,ponížení a utrpení. Svým způsobem se na ni i usmálo štěstí a její hlas,to byl ten nejcennější dar.Nikdo z nás v té době nežil. Nikdo nemůže posuzovat a už vůbec ne odsuzovat!
  • Křeslo pro hosta - vzpomínka na Edith Piaf

    Zjistila jsem že v Kyjích v kulturním domě dělají vzpomínkový večer.
    18.6.2010 od 19:00 hod 90.-/ 45.- www.kvizpraha14.cz

    *3*
  • Re: Kybel ...

    zemřela brzo jestli nevíš ty hlupáků debilní *15* *15* *15*
  • zpívá krásně ♥ vyděla jsem aji o ní ten film nechtěla by mít život jako ona :( ale obdivujuji fakt krásně zpíva♥nechápu♥

    zpívá krásně ♥ vyděla jsem aji o ní ten film nechtěla by mít život jako ona :( ale obdivujuji fakt krásně zpíva♥ nechápu♥ *1*
  • Úžasná

    tato zpěvačka byla vážně úžasná. měla nádherný hlas, jen je škoda, že tak brzy odešla. *9*
  • Re: Nenávidím tu svini

    Ty pako jedno zjebaný! Co si to vůbec dovoluješ?! Podívej se jak si dopadl ty. Dřebíš na svý velký prdeli u počítače a urážíš hvězdy! Kokot prví úrovně seš! *16*
  • Re: Nenávidím tu svini

    už chápu proč si neregistrovaný uživatel :-) Debile
  • Re: úžasná Edith

    Včera jsem poprvé viděla film. Byl úžasný a moooc se mi líbil. Mám Edithiny chansony velmi ráda a konec filmu sem obrečela
  • prodám knihu

    prodám knihu od Simone Berteaut:
    Edith Piaf
    (408 str., foto, vydáno r. 1985)

    zájemci, ozvěte se prosím na e-mail,

    díky
    n.natalie@atlas.cz
  • Re: Re: Re: Oprava-troška pravdy

    Lucie, bohužel jsem tu přišla znovu až dnes.
    K té knize. U nás nevyšla, dokonce se ani nedostane od nás koupit přes internet. Ale knihu mám oskenovanou, nechala jsem si jí soukromě přeložit a je ve stadiu opisování. Kniha má přes 450 stran. O Edith se zajímám víc jak 30 let a věřím docela až této knize. Nic tam nenapsali, co si neověřili.
    Ano, sama Edith o sobě tvořila legendy...i to tam je.
  • Re: prostě Édith

    přesně tak...lip bych to nenapsala a myslím, že ten, kdo ji odsuzuje, vubec nepochopil čím vším si musela projít a co všechno vytrpěla..
  • Re: Nenávidím tu svini

    Už je to pomalu dva roky, co jsi napsal svůj příspěvek. Doufám, že jsi téhož roku ve škole propadl a dnes už nejsi nebo jsi čím dál větší chudák.
    Takto se o Edith nemluví a poznáš to sám, dočkáš se *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit