Přejít na výpis diskuzí

Édith Piaf

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Nenávidím tu svini

    lidi co je tohle za člověka?najděte mi ho prosím Vás.Nakopu mu tu jeho prdel až začne zpívat francouzsky.píše že psal referát...kdo ho psal s ním tak dejte vědět
  • Re: Nenávidím tu svini

    takovéto umělkyně od boha obdarované se narodí jen párkrát za náš život a proto nemouhu pochopit že se může najít někdo tak omezený a nazvat tuto superzpěvačku sviní.viva la piaf
  • úžasná Edith

    Film o Edith jsem také viděla a naprosto mě uchvátil. Musím říct, že všem v našem městském sále chvilku dalo, než se z toho vzpamatovali. Od té doby na Edith často myslím a její hudbu zbožňuju. Četla jsem o Edith knížku. Edithin životopis napsala její sestra, která většinu života strávila s ní a které Edith říkala „Momonka“. Ne všechno se v jejím životě stalo tak, jak ve filmu popisuje režisér, ale v podstatě je film pravdivý. Edith žila krátce, ale za dva. Měla sice mnoho milenců, ale to proto, že neuměla žít bez lásky. Život neměla jednoduchý - prožila několik autonehod, byla nemocná. To kvůli velkým bolestem byla závislá na morfiu. Co film neukazuje je skutečnost, že svou závislost překonala a vyléčila se z ní. Edith byla živel, ani nehody a nemoci ji nezlomily. Samozřejmě neměla jen kladné vlastnosti, byla i trochu panovačná a co si umínila, to musela mít. Co však musela zažít se snad nedá ani popsat. Od bídy, žebrání a zpívání na ulici, spaní na jedné posteli se svou sestrou a zároveň i s přítelem, přes její úžasnou slávu až po předčasnou a bolestivou smrt. Zemřela však v přítomnosti jejího mladého manžela, který ji nadevše miloval a staral se o ni až do konce. Tomu říkám láska!
  • ep

    Jestli je pravda,že zažila věci,které se o ní píší(jako že byla nymfomanka,vyrustala v chudobě,fetovala,byla prostitutkou),tak si myslim, že se najde málo lidí,kteří by jí záviděli, nebo měli pestřejší život jak ona.A ani nemyslim ,že by si ten život nějak užívala.. Takže-buď to nejsou fámy-a ty by si nikdo nepřál zažít, nebo to jsou fámy a její život bychom chtěli prožít. Ale rozhodně k sobě nepasuje tvrzení" Proč by to nemohla zažít?Klidně..A každý jí to závidí.."
  • Edith

    Já musím přizna, že jsem byl naprosto nadšen z filmu o Edith. ...kdosit tu píše, že to vše nemohla zažít a proč ne? To co dnes děláme a zažíváme my tomu by pro zmenu asi nevěřila ona! Člověk všechno v životě neuřídí ale důležité je to co tu zanechá a když si u toho ještě život užije dle svého gusta proč ne!
    konec konců kdo z vás by nechtěl zažít monstrózní oslavy po monstrózním úspěchu co?
  • Re: Re: Nenávidím tu svini

    je opravdu nechutné to co tu ten člověk napsal.No člověk?kdyby měl v sobě alespoň trochu lidskosti nic takového by napsat nemohl.Chápu,žejsou fanoušci a odpůrci,ale jsme v roce 2008 a už od základní školy nás učí asertivnosti,úctě,respektu...poku d tohle všechno nemáš od přírody,zkus se to alepoň naučit.Opravdu se sem ani jinam tvůj výrok nehodil.
    Edith nebyla svatoušek,a nepomohla jí v tom ani doba ani společnost ve které žila,ale měla nenahraditelný hlas a projev.Vím o čem mluvím.
  • byla zvlastni..

    jako az do nedavna sem si myslela ze je to jen "obycejna" slavna zpevacka..ale ted sem si o ni na wikipedii precetla jeji zivotopis-a jako muj nazor j etakovej ze je divna..jako jedna nechapu proc je jeji zivotopis tolik myslifikovan(dyt kdo by tomu veril ze prozila vsechno to vsechno co se o ni rika)..jeji realny a pravdivy zivotopis je prijatelny..le proste nechapu ze sama ho nikdy nezverejnila a nechala kolem sebe sirit ty famy..asi to nemela moc v hlave vporadku..samorzejme to nemeni nic na tom ze vyborne zpiva..ale jeji chovani je divny..jinak si to na ty wikipedii prectete-je to zajimavy.. *3*
  • Edith Piaf

    Zdravím,
    Myslím si,že nemůžeme nikoho soudit,když jsme ho neznali. Určitě to neměla lehké narodila se přímo na ulici prostitutce otec jí pak předal babičce rovněž prostitutce a proto nechápu proč jí sama chvíli byla a spíše se neponaučila a začla jiný život - mohlo vše dopadanout jinak. Aspoň si myslím já *9*
  • Re: Nenávidím tu svini

    prachobyčejná 85
  • Re: Film

    víte co? EDIT PIAF JE TA NEJLEPŠÍ SPĚVAČKA NA SVĚTĚ !!!! PREDHONÍ I AVRIL LAVIGNE JAKO ŽE JI MAM RADA!!!!!!!!!! EDIT EDIT EDIT EDIT!!!!!!!!! *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8* *9* *1* *1* *3* *9* *5* *14* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9*
  • :)

    http://cs.wikipedia.org/wiki/Edith_ Piaf !!!Lidičky tady na této stránce je snad všechno!!!
  • Re: Re: Nenávidím tu svini

    ***Ještě dodatek k předešlému vzkazu..Ptž po tvé smrti nikdo ani řádek nenapíše..
  • Re: Nenávidím tu svini

    No tak takhle se projevila tvoje inteligene? Jestli tě ,žere ,že o ní musíš psát referát?Tak ho nepiš..Když jseš tak drsnej ne? *(TO DRSNEJ JE HODNĚ IRONICKÉ)..No jestli se takhle chováš normálně..Tak nikomu nezáviď ,že se o něm mluví i po smrti..
  • Re: Nenávidím tu svini

    je mi Tě totálně líto, takhle se ztrapňovat a mít tak ubohé názory a ještě s nimi unavovat nás pohodáře, kteří si Edit umí vychutnat, je úžasná.A jestli si schopen si přečíst názory ostatních lidí na Tebe, tak vidíš, jak si ve Tvé omezenosti zůstal SÁM
  • Edith

    Ahojky lidi, chtel sem se zeptat estli ste byli uz na tom filmu =)...estli jo tak jestli by mi nemohl nekdo pomoct ohledne jedny pisnicky, a to ty jak zpivali ty dve devy a edith kdyz byla mala v tom verejnym dome =), jak tam sli ulici a zpivali si pri tom=P...moc dekuju...prosim na mail nugetjan@centrum.cz nebo sem=) *4*
  • Edit Piaf

    Je to uzasna zpevacka nebo spis byla ale kdy tolik nepila a trochu se setrila tak by mohla mnohem dele zpivat a vubec zit. ale byla tu podivuhodna zena co dokazala to dokaze malo kdo snad by se dalo rict ze tohle nedokaze nikdo.A při vysoveni jejiho jmena a nedej buch kdyz uslisim zpivat tuto zpevacku v radiu tak mi naskocí husí kuze a představuji si ji jak zpiva a jak ma zavrene oci a proziva sve pisne!Mysli ze člověk podobneho genia se již nenarodí.Ale kazdo padne fapu ze lide se lisi a nekomu se tento muj nazor bude zdat hloupy a reknes si ze o ni nic nevim jak se chovala ve společnosti ze když byla v naladě že urazela koho jen mohla a pozdeji kdyz ji slava prerostala pres hlavu tak byla rozmazlená a stacilo malo na to aby ji nekdo vytočil ale ale pro mne to bude vzdy ta nejlepsi zpevacka na světě!!!!!!
  • edith piaf

    byla a pořád zůstává tou nejlepší šanzonierkou na světě,jen molokdo dokaze zustat v pametti tolika milionou a snad i miliard lidí po cém světě,myslím že dokud na tehle planetě budou lide tak ze na ni nikdy nezapomenou
    *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Nenávidím tu svini

    napis adresu a ja okamzite prijedu a dam ti brez hubu ze se z toho poseres,asi mas naky problemy ze musis psat takyve picoviny ze a nezahrajevej si semnou vazim 110 kilo a delam kickbox tak bacha na me joooo *9* *9* *9* *9* *9* *5* *5* *5* *16* *16* *16*
  • edit byla jednicka

    vubec nechapete co si vytrpela a i presto dokazala tolik krasnych pisni jestli ji nenavidite tak si to nechte pro sebe me je nabliti kdyz ctu ty vase kydy *9* *10* *16*
  • Re: Nenávidím tu svini

    tak to jsi blbec

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit