Přejít na výpis diskuzí

Édith Piaf

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Edith Piaf

    Naprosto s tebou souhlasím...Je to u mě nejlepší zpěvačka všech dob,nikdo na ní nemá a nebude mít.Nevíš o nějakém filmečku?Mám jen ten ve Španělštině *9* Díky.
  • Re:

    Je krásný pocit vidět že někdo dokáže natočit něco tak úžasného o tak úžasné osobě, je dlouho co jsem četl knihu ale každá věta mi utkvěla v paměti, včera jsem viděl film při fabiofestu Edith Piaf a nevěřil jsem že něco může překonat knihu která se nedalala nečíst, po dvou a půl hodině jsem si uvědomil jakou dokonalost se někomu podařilo natočit!Moc dokonalé je to další životní zážitek*doporučuji všem podívejte se, kdo četl knihu!!!!! *14*
  • Re:

    Naprostý souhlas s vámi! *4*
  • Re: Nenávidím tu svini

    Ubožáku. Nic jiného tě nevystihuje líp.
  • Re: Nenávidím tu svini

    Je to hrozné ale když čtu některé příspěvky jako tvůj tak nutně musí člověk dojít k názoru, že takového patvora jako jsi ty je nejlepší odstranit ze společnosti a světa.
  • Re: Film

    V nakladatelství Levné knihy je v současné době k dostání DVD film o Edith, bohužel jen ve španělštině (myslím, že za 39,- Kč).
  • Re:

    ano kniha je naprosto úžasné, je skvěle napsaná
  • Re: Nenávidím tu svini

    jsi kokot bez mozku. je m líto, že jsem se musel snížit k takovému výroku, ale Tvoje výroky to zaslouží
  • Nenávidím tu svini

    Edith Piaf je kráva. A svině. Ani nevíte, jak velká... mám z tý chcíplý ropuchy referát;kdyby nebyla už pod kytičkama, nakopal bych jí do toho jejího tlustýho, nabubřelýho, hnusnýho, zhnilého posranýho, ojetého(bez ochrany), zkurveného zadku!!!!!! PS:Nenávidím ji, no a vás taky!!!!
  • Film

    Potřebuji sehnat film. *3*
  • Divadlo

    Asi před rokem jsem viděla představení Vrabčák z předměstí v podání plzeňského divadla, jako Edith Piaf zpívala Radka Fišarová - nic lepšího jsem nikdy na divadle neviděla, až z toho šel mráz po zádech. Vřele doporučuju. Na základě toho jsem si sehnala životopisnou knihu od její nevlastní sestry - přečetla jsem ji za tři dny.
  • Právě jsem dočet knihu o Edith od její sestry Simony - super.Je k neuvěření co všehno se dá za život stačit a dokázat.
  • ahojik, uvitam vse o edit piaf, nevite, kde by se dali sehnat jei stare filmy??? kdyztak piste na bagsy@centrum.cz *5*
  • a ten film se natáčí v Praze!!!
  • FILM _bude..

    Ahoj, chtěla jsem uklidnit první tazatelku,starší filmy neznám,ale právě probíhá natáčení nového filmu s názvem : Edit Piaff..tak vydrž,určitě to bude stát za to .. :)
  • hledám film

    Nemáte, prosím, někdo radu, kde bych mohla sehnat životopisný film Edith Piaf? Předem díky za odpovědě na e-mail. irenakoci@seznam.cz
  • Poraďte - nejlepší album

    ahoj. Mohl byste mi někdo poradit, jaký album je od Edith Piaf nejlepší. Přítel vždy chtěl mít její CD, ale nevím, které koupit, je jich celkem hodně... co nějaké Best of? Děkuju.
  • Také ji miluju, jsem už od deseti let naprosto uchvácena jejím hlasem, životem, osobností... Jak někdo takový může už být mrtev? Je to hrozně nespravedlivé.
  • Miluju Edith Piaf.Její písne jsou skvělé.Odporoučím www.paroles.net
  • Navstivte moji stranku www.edithpiaf.unas.cz. Najdete tam vsechno o Edith PIaf.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit