Přejít na výpis diskuzí

Erdogan Atalay

OSOBNOST 31.12.2006 
125 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rad0vka19

    Simírek

    Erdogan neni trpaslík..je prostě menšího vzrůstu..každej sme nějakej a Erdogan je menší...ale to nic nemeni na tom ze je to bajecnej herec.. a ze musi bejt i dobrej tata..je mi hrozne sympatickej...proste simir se k nemu proste hodi..a jestli se simir nekomu nelibi tak at si prdel polibi..pro nas bude erdogan nebo simir *3* proste navzdy v srdci *14* *14* *3*
    • tery156

      Re: Simírek

      erdogan je sexy. nevím co bych bezněj přežila. sice je malý ale sexy. mě se líbí ze všech herců. co jsou z německa. vše nejlepší. *14*
  • Erdogan

    Erdogan ( jméno se vyslovuje Erduan) je opravdu moc milý a příjemný člověk, znám ho osobně,vyzařuje z něj neuvěřitelné charizma.
    Jen tak pro malé počtení( a jako omluvu za ten první nevydařený "příspěvek do diskuze")je to jen málá část článku,celý ho najdete na stráhkách uvedených výše.
    „ Člověk nepotřebuje být stále vynikající“ hraje v ,“ Alarm für Cobra 11 .“
    Klidně a skromně působí Erdogan Atalay.Jemným hlasem a s rozpačitým úsměvem mi říká:
    „ To přece není žádná zvláštnost, viset z vrtulníku,“ říká skoro s omluvou. 37 letý Erdogan to považuje za zcela normální. Většinu kaskadérských kousků v akčním seriálu dělá sám. Jednou měl ale strach , to když musel zády napřed skočit z kolínské veletržní věže. „ Byl jsem normálně jištěný, ale bylo toho na mě příliš.“ Od nového roku je tu znova jako turecký komisař Semir. „ Celá ta doba uběhla neuvěřitelně rychle.“..... „Zůstanu tak dlouho, dokud si budou diváci přát, abych tady byl.“ Jaká ho čeká budoucnost, to Erdogan ještě neví. „ Já nechávám všechno jít, tak jak má. Nejraději myslím na svou dceru Amiru ( jméno znamená princezna), přišla na svět před dvěma roky, od té doby se mi všechno změnilo. Je to například pohled na život.Vlastně bych chtěl, aby bylo více ochoty a odhodlání., říká Erdogan a usmívá se, znovu je tu ten ostýchavý a rozpačitý úsměv.
    *3*
    • Re: Erdogan

      hej kobra 11 v Česke TV na NOva ted neJJJ *1* *1* *1* gOOd SAmer(SIMIRE)ani jednou te jeste nikdy nezastrlili ale postrelili *8* *8* jsi rychly,statecnya dobry *4* *4* pomahas lidem dobre veci cau si muj fanda *3* *3*
  • Erdogan Atalay

    Erdogan je nejlepší herecká postava, jeho Semir Gerkhan je stále odvážnější a hodně mu to přeji. *14* *3* *1* *1*
    • Re: Erdogan Atalay

      Máš pravdu je fakticky senzační *14* *14*
  • Jukněte se bitte..... http://www.youtube.com/watch?v=4JsfIshm YLc A pokud můžete ohodnoťte mi to :O) *14* *3* *14* *4*
  • Jukněte se bitte..... http://www.youtube.com/watch?v=4JsfIshm YLc A pokud můžete ohodnoťte mi to :O) *14* *3* *14* *4*
    • lennys.

      billik

      moc tě miluju!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* jsi nejlepší *14* *14*
  • scheisse

    ty suna vyjebana
    *9* *13* *15* *8* *8* *1* *1* *3* *9* *5* *7* *10*
    • Re: scheisse

      Erdogan Atalay je proste nejvetsi frajer *5* koukam na cobru 11 uz asi od 7let a nevynechal sem jedinej dil je to nejlepsi serial s nejlepsim hercem *3* *16* a to ze ma 1.60m no a??? JE TO FRAJER NEJVETSI!!!! *5* *5* *5*
  • lieblinka

    Krasaveček!!!

    No jo "Izmírek",to je takovej malej velkej herec,co říct,je krásnej,miloučkej,sympatickej a je to prostě kus. *14* *14* *3*
    • kuddel

      Re: Krasaveček!!!

      NJN. JE TO PROSTE KUS *14*
  • Semir ja naj

    Ja mám Semira velmi velmi rada a teší ma, že ho mate radi aj vy, a Semir je fakt sexy, pekny a nesmierne sympatický. *3*
  • miška

    Ten film som nevidela lae strasne by som chcela.Ale nemozem ho nikde zohnat..Kde si ho videla ty?nemohla by si mi poradit?Alebo nejako poslat? napis prosiim mi na mail.
  • semirko

    Joooj ERDOGAN je taaak sexi ja hoo v kobre zeriem on je uzasny ja ho milujem proste on je welmo sexi fakt ze nefim co robit ja ked ppozeram kobru tak umieram tuzbou on je senzacny clovek ma taky sexi pohlad ze sa mi trasu kolena zavidim andree :) chcem hooo i *14* u SAMIR!!!
    • milacik

      Aj ja ho zboznujem je supeeeeerrr

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit