Přejít na výpis diskuzí

Erdogan Atalay

OSOBNOST 31.12.2006 
125 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SEMIREK,náš miláček

    KARBOSHI!!!!!!!!!!Semir je ten nejlepší herec jakého kdy svět poznal.já a moje setřenka ho milujem.a navíc mnoho kaskadérských ukázek dělal sám bez kaskadéra.je to i v životopise.tak si ho přečti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! *13* *13* *13* pro Semirka *14* *14* *14*
  • monday

    semir a tom

    semir je dobrej mam ho rád s Tomem Kranichem byly nejlepší tým nedovedu si představit že by semir v kobře nebyl
  • sandralombardi

    Narozky

    Všechno nejlepší *3*
  • nicky0012

    ..

    JJj semir známá firma... *15* přeji všechno nejlepší k narozeninám s Markem Kellerem (ANdré Fux) jsi skvělá dvojka a nikdo tom ani jan .... vás nenahradily vy ste byly skvělí"
  • Nej

    Já ho prostě miluju *14*
    je to nejlepší herec v zahraničí ..
    dobře hraje,je hezkej,roztomilej .. no prostě božíí *14* *14*
  • Happy birthday!
  • Erdogan Atalay

    Který fanda Erdogana Atalaye se o něm chce dozvědět víc- o natáčení Kobry 11, i Maximální rychlosti,odpovědi Erdogana z chatu RTL,najdete to včetně obrázků na foru AFC 11 v této místnosti

    http://www.afc11.site.cz/forum/ /viewtopic.php?t=3 *4*
    • Re: Erdogan Atalay

      www.afc11.site.cz/forum
      vstupte prosím na tyto stránky a potom už se dostanete do diskusního fora,ona totiž každá stránka má svoji adresu. Omlouvám se za nedorozumění
      • Re: Re: Erdogan Atalay

        http://www.afc11.site.cz/forum/
  • Erdogan je néééééééééééj.vyděli jste s ním smrt in-line?HRÁL TO SKVĚLE!!!! *14*
    • semir.gerkhan

      Re:

      Jasný!!! to byl supr film!!!! *3* *3* *3* *3* *14*
    • Re:

      *1* psala si to ty misko klempayova??????????? jestli jo, tak mas pravdu. *4* *4* *4*
      *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *14* *14* *14* *3*
    • Re:

      *1* psala si to ty misko klempayova??????????? jestli jo, tak mas pravdu. *4* *4* *4*
  • Je dobrej *14* *14* a dobře hraje
  • Erdogan Atalay

    Je starej a strašně hnusnej nevím kdo na něm může něco vidět.... možná tak nějaký strý babky..... *9*
    • Re: Erdogan Atalay

      Nevies, co sa da na nom vidiet hej ty krava? Ja by som ti to povedala ale kedze ty si asi slepa tak to ani nema vyznam. A zaujmalo by ma odkial mas pravo sa takto o nom vyjadrovat. Tak laskavo si daj pohov *16*
    • Re: Erdogan Atalay

      Kup si brejle!nebo si je aspoň vyčisti! *16*
    • Re: Erdogan Atalay

      Pro Lucku: Si píča až to bolí... kundo vymrdaná!!!! Hnusko podobaná... polib mi prdel a pak něco říkej. A nezávid trapčís tady akorát... si myslíš bůh ví co o sobě ne????!!! Kurvo! Jdi šlapat! Erdogan je prostě nej. nej. nej herec na světě *14* *14* *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit