Přejít na výpis diskuzí

Erdogan Atalay

OSOBNOST 31.12.2006 
125 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lazarka

    zlatko Simír :)

    Simír je prostě úžasný, nesmrtelný *1* a přímo k nakousnutí...Kobru 11 můžu sledovat pořád dokola už jen kvůli němu *14* a výška není vůbec důležitá..co je malé to je roztomilé *3*
  • Pre Teba lasko ma

    Erdogan milujem Ťa........
    • Re: Pre Teba lasko ma

      ako vies ze ho milujes? paci sa ti? mas ho rada? je tvoja oblubena postava? ale milovat je vazna vec :) mas to celkom premyslene? P.S.: Neber to v zlom, nechcem ta nahnevat len sa pytam, ani sa ti nesmejem a ani nechcem znevazit co si napisala prave naopak respektujem to ;)
  • martinek000
    *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* jeto velmy dobry semir
  • narozeniny

    až dneska sem se dozvěděl, žhe mám narozeniny ve stejný den jako můj oblíbený herec E. Atalay.... *4*
  • kmaja

    :P

    Všechno nej nej!!! *1*
  • rad0vka19

    Kobrááá 11

    Dneska konečně po dlouhý době Kobra 11...Erdogan alias Simír je prostě bezvadnej...je strašně roztomilej i když mu už je 43...vypadá pořád stejně :) a navíc je každej rok čimdál víc krásnější....:D Kobra 11 by bez něj nebyla to pravý..úpa ho žerůů *14* *3* *14*
    • Re: Kobrááá 11

      souhlasím *14* já ho zbožnuju *4*
  • marmeladalada

    best....

    ...yes !!! *15*
  • je mi 57roků a je moje tajná láska, opožděně všechno nej, nej, nej at jsi štastnej *14*
    • prosím kdo mi pomůže? moje dcera Ergodana zbožňuje od prvního dílu Kobry. Ke svým 30. narozeninám vyslovila přání ,,byla bych nejšťastnějším člověkem pokud bych se mohla setkat s Erodanem. Znáte někdo jeho adresu? nebo e-mail - zkrátka kontakt, který mi pomůže oslovit tohoto skvělého herce? díky moc mata
  • ERDOGAN ATALAY

    ahoj Erdogane jsi fantastyckeja moc se my líbíš A CHTĚLA BYCH SI S TEBOU PODAT RUKU A TVŮJ AUTOGRAM PROSTĚ POZNAT
    *14* *14* *14* *14*
    • tery156

      kamoskan

      je to dobrý herec a je ksvětu.jo a je jako andílek. *4*
  • Semir

    Vůbec nechápu, jak může trpaslík hrát policajta. Vždyť Semir není o moc vyšší než Jirka Krytinář. Nejtěžší trik v seriálu Kobra 11 je ten, jak udělají, že Semir dosáhne na pedály v autě. *1*
    • Re: Semir

      Nemaj obavy on na pedale dosiahne A urcite je najlepši šofér Keby si bol s ním v aute tak by si sa poondil a už by si navahal ci dosiahne na pedal *13*
    • Semir

      semír neni trpaslík *10* karboshy jestly si to mislíš tak se mílíš *10*
      • Re: Semir

        Vždyť by ho ani za komančů nevzali na vojnu *3* 160 cm je u mě na chlapa trpasličí vzrůst. Ale možná že ve Vietnamu by mohl dělat velitele pr oboj ve vysoké trávě *1*
    • tery156

      Re: Semir

      prostě hraje policajta co je na tom. *14* *14* *14* *14* *14*
    • safrev2

      Re: Semir

      On není trpaslík, on bohužel takhle vyrostl.
    • Re: Semir

      Semir není trpaslík,ak si myslíš, že ti ako tak na to skočím, tak sa mylíš, a to velice!!!!! *13* *10* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit