Přejít na výpis diskuzí

Filip Kratochvíl

OSOBNOST 29.1.2008 
202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fidlerka

    udaje

    nemá tady někdo na něj číslo/skype/icq bo meil *3* *14* *14*
  • chdidla

    Ten kluk libal mymu 7 bratrancovi trikrat chodidla heboulinky, bratrankovi se o libilo ale stejne me to prekvapilo, kdyz mi ty fotky ukazoval v telefonu.
    Fotky muzu poslat, jak mu liba filip nozicky.
    abaja@sms.cz
  • ...

    achujky zdravim všecky lidičky ... tenhle klučina je oupe úžasnej , krásnej , myslim žhe i milej a hodnej xD ... a ten kdo tady píše pitomý hemzy to asi nemá v hedce v cajku ... prostě filípku Luw YA ... the best :-***
    • Re: ...

      no bože,to je sladký jak jitrocelovej sirup... *9*
  • ?

    Hej lidi já fakt nechápu oco vám de když tyhle věci oněm říkáte, každej je jekej je a ten co oněm říká že je zazobanec rozmazlenej to nebude mít v hlavě vpořádku a nebo je on rozmazlenej fakan a závidí mu sice nemá co ale neim co si o sobě myslí lidi sou různí!!! *3*
  • Wowko 4ever

    Jste trapní nadávate těm co znaj Filipa protože jen zavidíte.Já ho teda neznám *13* .A nevim proč mu řikáte ušatec vy taky možná nevypadáte zrovna taky nejlíp. *16*
  • honič

    myslíte že si tenhleten klučina honí ?? *1* *1* *1* *1*
  • !!!!!!!

    RE: Jako nechi ho nijak pomlouvat nejsem drbna a ani nechi náražet na jeho vzhled, protože každej je najěkej a za to nemůže. Ale myslím, že to tady ty děcka přehánijou s tím jak o něm pořád povídají jak je dobrej a tak a pak to vypadá, že oni se jak kdyby ním vychloubají, že ho znají a nebo ho chtějí jen chránit i to je dobře ( protže já ho neznám a ani asi nepoznám) a tak ho nechci ani nijak soudit ( to je jen jestli by ste zas naráželi ze závidím a tak)


    Dyžtak ho pozdravujte :-D
  • nwm

    No já teda něco umím dobře a s tím si klidně můžu chlubit hraju hodně dobře na klavír a vyhrávám soutěže, umím dobře hrát basebol a hodně dobře recituji ve škole mám samé jedničky a tak mám velké ambice na školu ! Chodím na základní školu a vůbec mi neva, že nečtu knížky v AJ, protože mluvím plynule německy a je mi to jedno zda mi rodiče zaplatí soukromou školu na anglič. . Kdyby byla Lucie Bílá švadlenou tak by asi tolik peněz neměli a Filip byl byl jako ostatní na základní škole atd........ ale anglicky školy k čemu jsou to sou buď jen soukormé (pro ty co si to mohou dovolit) a zaplatí velké školné a dítě jim vezmou klidně i do průměru 1.6 :-D a ani bych nikdy nechtěla chodit do anglické školy . Prosazuji český jazyk a nevím na co by mě byla angličtina :-D jako vím, že se s ní v cizině domluvím, ale sem radši kydž umím něco co jinej svět neumí čím mluví malá polovina lidí a že je čeština sama o sobě těžšký jazyk než angličtina !!! *13*
  • debil- nedebil, usetej - neusatej, vzdyt je to jeho vec

    Já mu teda závidím a to moc,ale ne jeho mamku nebo prachy ale to, že čte knížky v angličtině to bych taky chtěla umět... no to se tak nekdo ma...a posmivat se mu ze je usatej nebo blbej to je jedna z nejpitomejšich veci co jsou.....myslim si ze on takovej neni...a ikdyby tak on za to nemuze a take ho obdivuji jak se hned umi prijemne postvit ke kazde a to i zcela necekane situaci...... a vy co mu i lucce tady nadavate tak si to pekne srovnejte v hlave......... umite snad vy neco lip ??? jste v necem nejlepsi NE tak ho nechte v klidu zit a neserte se mu do zivota jak vam by se libilo byt stredem posmesku a nedavek??
    • Re: debil- nedebil, usetej - neusatej, vzdyt je to jeho vec

      Máš v jedné věci pravdu, není slušné někoho pomlouvat nebo mu snad nadávat, ale každej umí nějakou věc nejlíp a jak ses ptala jestli by se nám líbilo, být středem
      posměšku a nadávek tak odpověď je samozřejmně ne, ale proč je ta Bílá tak blbá a tahá ho všude kde je ona ( do televize) apod. pak může očekávat, že novináři budou o něm psát, i když není o čem když nic nějak neumí o nic se nezasloužil, ale my mladí nebo i menší kluci nebo holky mu napíšou nebo sdělí svůj názor na něj a je fakt, že je to mentál a chová se jako pitomec ... není televize místo pro něj ! S pozdravem Fantomas.
      • Re: Re: debil- nedebil, usetej - neusatej, vzdyt je to jeho vec

        jezda fantomasi..nenapadlo te,ze ho taha sebou predevsim proo,ze je to jeji syn a ze ho am rada?? *7*
  • škola

    Hej lidi si o sobě myslím jak je slavenj !:-D i když je jen syn slavné osobnosti
    • Re: škola

      a to neznamena ze je slavnej ty blbe? *13* *15*
    • Re: škola

      hej vole on je milej a je cccccoooooooooooooooooooooll takze ho napomlouvej *16* *16* *16* *16* *16* *16* *13* *13* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit