Přejít na výpis diskuzí

Filip Kratochvíl

OSOBNOST 29.1.2008 
202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hm...

    No tag určitě si pár lidí bude myslet že kecám no ale to je jedno! Kdo ho tu zná osobně? Já teda jo!! A moje pozadí taky! Normálka mě a kámošku plácal přez zadek na jednom kroužku! A souhlasim se sim! Nchp co tady dělá není vůbec zajímavej ej upe normální měl chodit k nám na školu a prostě neni nic extra! *9*
    • Re: hm...

      Správně Sáro, není nic extra a není to slavná osobnost ...má jen jednu věc: je synem Lucie Bílé...ale jinak je to mentál !
  • Co tady dělá??

    Kterej debil sem dal Filipa Kratochvíla??....Hele to už sem můžu dát sebe, protože jsem dělala komparz v Letopisech Narnie co říkáte???? *1* Hele já se tady do Filipa nebudu nevážet protože ho neznám a osobně proti němu nic nemám, jenom si myslím, že tady nemá co dělat. A povolání : syn Lucie Bílé....tak to mě dorazilo totálně. To úplně vypovídá o inteligenci toho, kdo ho sem dal *9*
    • Re: Co tady dělá??

      *1* Hej jo no nic proti němu ale spíš proti tomu kdo ho tu založil tady není každej osobnost jen pro to že je něčí syn atd..... ! Kdyby hrál alspon v nějakým filmu nebo tak ale nic :-( tak pak nemá tady co dělat !!
  • Kontakt

    Ahojík lidičky pochybuji že mi ho dáte ae pokud máte někdo kontakz na Filipa tak mi ho prosím pošlete na e-mail: Tomanova39@seznam.cz
    Děkuji moc.
    Chtěla bych si s ní dopisovat protože je ve stejných letech jako já
    • Re: Kontakt

      já se dokonce narodil ve stejný den... *3*
      • Re: Re: Kontakt

        Nemachruj já se nerodila taky ve stejnej den a nikomu to nevnucuju!!!!
  • FilP

    Jéé FiLip Je náhodou good!!! Neznám ho ale přinde mi jako sUpEŕ kluk!!!! A je hezkej!! *14* *15* *15* *5* *15*
  • Filip a Lucka

    Já jen nechápu, proč na fanklub Filipa chodí lidi, jejichž jediným cílem je ubohá urážka. Jestli se vám nelíbí Lucka a její zpěv...ok...každý má jiný styl hudby...taky to ale neznamená, že hnedka sem a k Lucce musíte psát hnusné komentáře....Když ji neposloucháte a nemáte rádi, tak sem ani nechoďte...tadyk jsou FANKLUBY a ne obyčejné diskuze *5*
  • ***

    Nechapu jak muzete psat o nekom jako je Lucka Bílá takove věcy.....ja jí videla včera na vystoupení v Havířove a nikdo nedokaze byt tak energicky a koncertumilovny jako ona....pravda....neznam ji osobne...ale vy taky ne!....A její syn??Tak mu tady nekdo zalozi profil no a?Toto je misto pro známe lidi....a co?..Tak ma jiny usi nez vy(to pisete vy, me prijdou normalni chtela bych videt ty vase)..NIKDO NENI DOKONALY...ani ja ne, ani vy...Zkuste se vzit do jeho role...psaly by ste tyhlety urazky o sobe?...Tohle je vzkaz pro vsechny tady ty urazkotrefene lidi!Vsechny ostatni fajn lidi zdravím *3*
    • Re: ***

      Přestě tak to vidím i já. Přesně moje slova. *3*
  • pajky

    Filip

    Filip je docela v pohodě narozdíl od vás...co ho tu urážíte?znáte ho?neznáte tak si jděte urážet svý kámoše a neserte se mezi osobnosti.Jo možná mu škola nejde...no a co?za to že má bezva supr mamku která je nejlepší česká zpěvačka tak to nemusí být šprt jak vy někteří co podplatí váš tatínek učitele aby vám dával lepší známky.Jděte do řiti se spravedlností.Já se neučim a mám v 7.třídě super známky a nemusíme proto být milionáři.Tak ho tu neurážejte!!! *16* *16* *16* *16*
    • Re: Filip

      Nevím co tady pořád řešíte. Jak asi každému došlo, Filipa moc lidí nezná, tak o něm nemůžete napsat, že je Dement. Já mám 13, stejně jako on, a neumím si představit, že by byla má máma nejznámější a nejlepší Zpěvačka v Česku. Je mi ho i vcelku líto. Trpí kvůli slávě a lidí, kteří mu ji závidí. Já mu přeju jen to, aby se dostal na jakou školu chce a ať se mu normálně daří. *4*
    • Re: Filip

      Seš normální ...nerozumím tvému komentáři ... proč by jsem měl urážet své kámoše a naví Filip není slavná osobnost ...a že mu škola nejde ...je mi jedno ...Kdyby se raději učil a máma ho netahala do televize tak by na tom takhle nebyl ...a jedna věc po kom by byl chytrej ??? hm ? Je to normální dementní kluk, který je v každý škole ...Fantomas
  • Filip

    Vulgární příspěvky vypovídají pouze o úrovni jejich autorů, nikoli o Filipovi. Kdo ho zná, ví, že je to milý kluk. Jen doufám, že Fíla tuto pseudodiskuzi nečte...
  • ...

    nemyslim, že by byl až tak hroznej... a musim se teda zastat i lucky bílé... ona je prostě super! mnohem lepší než ty nafoukaný star, který jak rychle se na vrchol dostaly tak stejně rychle, možná ještě rychlejš spadli dolu!
    • Re: ...TUPEČEK

      Lindo, je vidět, že jsi taky pěkná hlupačka. Ale to u fanoušků Bílé či toho jejího rozmazlence, není nic nového. Svůj k svému...
      • Re: Re: ...TUPEČEK

        No já Filipa znám a jako rozmazlenej mně nepřipadne...
        • Re: Re: Re: ...TUPEČEK

          Omyl
          • chickuita

            Re: Re: Re: Re: ...TUPEČEK

            Já to nemůžu posoudit jelikož ho neznám,ale jestli se tím že je někdo rozmazlený myslí to že má majetek a dobrou školu tak to Filip rozmazlenej není,rozmazlenej je ten kdo si dělá co chce a je drzej a to Filip fakt není a řekla bych že je to pouze normál kluk v pohodě který se narodil slavné zpěvačce což se mohlo stát komukoli z nás no tak se to stalo jemu ale myslím že si tím nijak nemachruje a je to slušnej kluk *4* .
      • Re: Re: ...TUPEČEK

        No já Filipa znám a jako nafoukanec mně nepřipadne..
        • Re: Re: Re: ...TUPEČEK

          Rozmazlenej pičus je to !
          • Re: Re: Re: Re: ...TUPEČEK

            hele ty ho snad znáš či co že o něm tohle??? Jestli ho znáš tak asi né moc dobře, protože já ho znám tak cca 4 roky a za ty 4 roky se ke mě nechoval nějak rozmazleně, horší je jestli ho neznáš, protože pak si ty ten nechutnej pičus co si o sobě myslí bůh ví co??!! *16* *5* *13*
          • Re: Re: Re: Re: ...TUPEČEK

            hele ty ho snad znáš či co že o něm tohle??? Jestli ho znáš tak asi né moc dobře, protože já ho znám tak cca 4 roky a za ty 4 roky se ke mě nechoval a nějak rozmazleně, horší je jestli ho neznáš, protože pak si ty ten nechutnej pičus co si o sobě myslí bůh ví co??!! *16* *5* *13*
      • Re: Re: ...TUPEČEK

        Nevydávej se za me...jo? pis si tam radci svoje jmeno...
  • hlupák , IQ - OOO

    Tady se už dávají i retardovaní dětičky. Vždyť Filípeček patří svým IQ do pomocné neboli zvláštní školy. Ve svých letech neumí ještě ani pořádně číst. To ovšem u Bílé nevadí. sama je taky šíleně hloupá, tak synkovi platí školu v Nebušicích. Tam vezmou každého hlupáka, jen když to rodiče zaplatí.
    • Re: hlupák , IQ - OOO

      je vidět že ty do těch Nebušic patříš taky, jen závidíš že má mámu která si může dovolit skoro vše, myslim že o tvejch rodičích se to(podle toho co píšeš) říct nedá...Ty ho totiž neznáš, já jo a je to milej,hodnej,nerozmazlenej a hlavně velmi inteligentní kluk *1*
    • Re: hlupák , IQ - OOO

      Drz picu jen mu zavidis ani ho neznas
    • Re: hlupák , IQ - OOO

      ty co si napsala ten škvár o Filipovi tak,ty jsi pěkný hovado omrdlý a ochcalý jenom závidíš že je Filip chytrej a šikovnej , já ho totiž znám a můžu říct že je to good kámoš ,jezdím za ním do Otvovic , byli jsme na koncertě v Lucerně kde vystoupila Lucie , Filip , Ewa Farná , Vašek Noid Bárta znám se i dobře s jeho mámou Lucií od Lucie Bílé mám všechny cd Filip chodí na gymnázium a za 6 roků bude mít maturitu a od 8 let umí mluvit anglicky ,nyní mluví plynule anglicky a po maturitě spolu půjdem na mezinárodní soukromou školu MBA obor Bussines Management Financial Global a ty mu strašně a bezprizorně závidíš co , ty tak akorát umíš velký hovno a děláš tady machra a příště až zase budeš chtít hanobit Filipa nebo Lucii Bílou tak si napřed vzpomen na sebe jaká si Mrdka vymrdlá a Píča Ochcaná *16* *16* *16*
      • Re: Re: hlupák , IQ - OOO

        Bylo to mířeno na Juráška.... *9* *13*
      • Re: Re: hlupák , IQ - OOO

        Ty si myslíš jakej jseš machr, když kamarádíš s Filipem. Možná že Filip je dobrej kámoš .... kdo by nebyl, kdyby měl všechno, na co si vzpomene... A nemusíš se vychloubat, jako že seš něco víc, když s Filípkem budeš chodit na nějakou prestižní školu plnou hňupůů jako jseš ty.... *16* a trochu se uklidni ve svým chování. To o tobě vypovýdá, že seš mentální už od narození... *13* *15*
        • Re: Re: Re: hlupák , IQ - OOO

          chlapce..ty tady budes nekomu vykladat o tom,aby zlepsil svoje chovani??..precti si dvakrat svuj prispevek a popremyslej o tom,jaky je to tvoje *13*
      • Re: Re: hlupák , IQ - OOO

        Hele, ty Filipa fakt znáš? *7* Nemohla bys mi na něj dát nějakej kontakt, nebo aspoň na sebe? *7* *7* Prosííím *4* Četla jsem s ním v magazínu DNES rozhovor a přijde mi jako sympatickej kluk, stejně starej jako já *1* a líbí se mi jeho holka, protože se taky jmenuje Alexandra *5*
      • Re: Re: hlupák , IQ - OOO

        Pravda...
    • Re: hlupák , IQ - OOO

      Navážíš se tady do Filipa a vymýšlíš si o něm věci, kterým by neuvěřilo ani dvouletý mrně. Laskavě toho nech a napiš radši údaje o svém IQ!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit