Přejít na výpis diskuzí

Filip Kratochvíl

OSOBNOST 29.1.2008 
202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jj je to on. Hnedka si te jdu pridat. :)
  • wauworld
    Hlavně ať už se nesměje.....vypadá u toho....hrozně...
  • Promiň, jestli tě už otravuju, ale možná jsem ho na facebooku našla. Tedy pokud má v informacích british international school, Prague a fotku s iniciály F.K .Jen bych chtěla vědět, jestli to je on. Předem Ti děkuju.
  • Napadlo mě, že bych si tě mohla přidat na facebooku nebo ty mě. Já bych ho u tebe v přátelích našla. Můj favebook je Dana Novotná. Na fotce mám hnědé vlasy a fialové tílko. Ale je to na tobě.
  • Už jsem ho tam hledala, ale nenašla. Nemohla by si mi prosím popsat jeho fotku nebo jak tam je? A moc děkuju za podporu :)
  • zkus si ho přidat na facebooku, přidává si všechny. fešák to je :)) jdi do něj !!! držim palce !!!
  • Děkuju za odpověď :). Jen jsem se ptala, protože mě se moc líbí, ale asi mám smůlu, když říkáš, že je na starší. Mě je totiž 14. Ale rozhodně netoužím po slávě. A ještě jednou děkuju :)
  • ahoj chtěla bych se tě zeptat, ty se s ním znáš? Jak dlouho si myslíš že jim to teďka dlouho spolu vydrží?
  • jojo znám moc dobře,je to strašná pipka, nwm proč nezůstal s tou předtim. Ta měla alespoň něco v mozku!!Ale tak snad je to jen otázka času, kdy otevře oči! Jemu se líbí starší holky a má pravdu! Ptž tyhle náctky jdou jen po slávě!
  • Napsala jsi to hezky :). Chci se tě zeptat, jestli jsi tu Karolínu poznala nebo si to myslíš podle Filipa. :) Děkuju za odpověď :)
  • Tak ať si tu je nebo ne, mě je to jedno :)) vy s tím také nic nezmůžete :)) co se týče rovných vlasů, tak mě se na něj líbí víc jeho přirozené. Jinak já Filipa moc dobře znám. Namyšlený vůbec není. Je to obyčejný kluk. Snad i jediný normální kterého znám. Nepije, nefetuje. :)) Teďka je momentálně ve vztahu s Karolínou Isabellou Salátovou. Hondě to mezi nima jiskří!Ale je to terpve jeho druhá láska. :)) Moc dlouho jim to spolu nevydrží. Jde jí jen o to se zviditelnit! Dříve zpívala v Bambiny Praga. I když není zrovna z moc boháte rodiny, tak jí jde o to se zviditelnit. Nevím jestli si to ona uvědomuje, ale ten peroxid jí leze na mozek! Je ošklivá, jeho bývalá přítelkyně byla hezčí a podle mého názoru se k němu hodila líp . Promiň Filí, ale je to tak !!! *6* *10* Dávám Vám maximálně 3 měsíce!!! Než jí koupíš drahej dárek k Vánocům, Ona čeká jen aby se k tobě pak mohla nastěhovat!! Filí, najdi si někoho staršího,rozumnějšího!!!! Ta by k tobě šla líp. A né tahle peroxidka. Má akorát v hlavě vymeteno.
  • nauč se psát správně česky a potom tu nadávaej chytráku
  • Na koho tu nenarazim ;D Moc milej a hodnej po mamce *4* Ale nikomu jeho názor neberu .. Jen mě mrzí, že soudíte člověka, kterýho neznáte .. *7*
  • lindanwm

    :P

    Hele jako nechte Filipa bejt já ho znám osobně a je moc milej,hodnej a neni vůbec namyšlenej!Nechci se tu s nikym hádat, ale jen sem vám to chtěla říct *13*
  • twilight.gaga

    Vše Nej

    Všecko nejlepčíí.. :))
  • Co dělá mezi osobnosmi

    Může my někdo vyslětlit proč tam to protekční děcko je? Chová se jako by byl majitel světa přitom ještě nic neudělal , kromě toho že se narodil paní zpěvačce.
  • ladyannecullen

    :D:D:D

    Božé, takový kuře a o dva dny starší než já? :D No, musím ale uznat, že rovný vlasy mu sluší :D:D:D
  • Re: Kudrnato vs. rovne vlasy

    je nadhernej a spis mu slusi rovne vlasy,jsem asi jedina z mojich kamosu co si to mysli,je sexy moc opravdu je aspon lepsi nez bieber neee?ten by mel premeslet o jinem vzhledu
  • filip

    no mne se takovy 50kg decko zrovna nelibi...vypada jako z koncentraku :D a na ty fotce s tema brejlema mi pripomina myho 80letyho pradedu ten je taky takovej vyzablej a brejlatej a nosi hrozny svetry *1* *1*
  • Peťuška

    JSOU TU MILIONY KOMENTU.. ALE KAZDY MA SVÍM SPUSOBEM PRADVU, I NE .. FAKT JE ZE ON SI NEVYBÍRAL DO JAKE RODINY SE NARODÍ, TAKY FAKT ZE JE DOST SEXY... ALE VEČINA ZNAS HO OSOBNE NEZNAME .. TAK NEMUZEME SOUDIT JESTLI JE ROZMAZLENEJ NEBO NE.. ALE I TAK SI MYSLIM ZE NA WWW.OSOBNOSTI.CZ ,,, NEMA CO DĚLAT ;) ... I KDYZ HO MAM RADA, TAK NA TUTO STRANKU PROSTE NEPATŘÍ ... :) ale tak co .. my ho stadyma stejne nedostaneme :D fotky ma pekne :D:D .. tak at si tu klidne je ;) no ne? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit