Přejít na výpis diskuzí

Filip Kratochvíl

OSOBNOST 29.1.2008 
202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • innapuhajkova

    Re: Re: Kudrnato vs. rovne vlasy

    vostříhanej na krátko!!! *15*
  • O Filipovi

    pořád dokola v tv zní: Ty si moje máma. A to že studuje na anglické škole, mu uplně zkazilo češtinu, já neříkám teď je dobré umnět dobře anglicky, ale co Paní Bílá, nezničila jste mu češtinu....?
  • Re: Osobnost?

    Jo to je taky pravda...jeste nic nedokazal...taky nwm proc ho sem dali...
  • Re: nechte to být!!

    Jo mas pravdu...Filip je vazne bezva kluk...nikomu nic spatnyho neudelal...ja ho znam moc dobre a vubec neni rozmazlenej...umi se zasmat sam sobe...je snim sranda...to prece neznamena kdyz je syn slavny zpevacky ze je namyslenej a rozmazlenej ne? *3*
  • pauliina

    Re: Kudrnato vs. rovne vlasy

    Kudrnatej..
  • Re: Re: Osobnost???????

    Tak asi ho sem dala Lucka nebo nějaká Fanynka nebo on sám. mě je taky divný že je v osobnostech ale komu to vadí tak sem nemusí chodit.
  • Re: Osobnost???????

    Ajo ale fakt co tu ten Filip dělá?Tady snad mají být slavní ne??
  • Osobnost???????

    Filipe ty jsi osobnost?Od kdy a co jsi dokázal?Vždyt pořád čtu jak nesmíš ven, jenom s maminkou za ručičku ,jakej jsi maminčin chlapeček apod.A nebo se považuješ za osobnost proto, že jsi mamánek?No fíha!!
  • Re: nechte to být!!

    Jo, bohuzel ho znam. Mozna vypada sympaticky ale to je asi tak vsechno. Chodim na stejnou skolu jako on a je rozmazlenej! Nezastavej se ho kdyz ho neznas a nevis ani jakej je ! *10*
  • Kudrnato vs. rovne vlasy

    Ktere se Vám holky libi vic? Kudrane? Nebo vyzehlene(rovne)?
  • nechte to být!!

    Znáte ho? Provedl Vám snad něco? Nechte ho být nemůže zato,že je syn Lucky,on si svoji rodinu nevybíral,narodil se do rodiny,která mu byla udělena a už je to tak..Není to žádný rozmazlený fracek,ani nic podobného,náhodou naopak je to sympatický,kamarádský jako každý normální kluk,který je v pubertě!=o) Ačkoli se vyjímá ostatním,tak on za to nemůže,takže se do něj laskavě všichni neserte a nechte ho napokoji!!Chtěla bych vidět co byste dělaly vy na jeho místě!! Mt Filí(nevšímej si jich jsou hloupí) *4* *3*
  • mauutinka

    Narozeniny

    Vše nejlepší k tvým 15 narozkám,hodně štěstí,zdraví,lásky a spokojenosti do dlaších let..!!! *14*
  • Osobnost?

    Nechtěl jsem se zapojovat, ale nejde to. Nic bych proti němu normálně neměl, ale kdybych byl v jeho kůži, nejvíc by mě štvalo, že bych se nikdy nedozvěděl, jestli jsem úspěchu dosáhl proto, že jsem schopný, nebo proto, že jsem syn Lucie Bílé. Na to, aby se objevil na těchto stránkách je ještě příliš brzy, musím si nejdříve počkat až něco ukáže před tou kamerou nebo za ní jak už několikrát říkal v televizi.
  • Znám Filipa !!

    Já Filipa znám a vím že rozmazlenej vůbec není je moc hodnej ale ukřičenej !!!:D Lucie je taky moc milá a hodná !! :D
  • Znám Filipa !!

    Já Filipa znám a vím že rozmazlenej vůbec není je moc hodnej ale ukřičenej !!!:D
  • Re: Drazí a Milovaní

    Není rozmazlej,to tě mužu říct na rovinu znám ho osobně i jeho mámu a nekoupí mu třebas všechno na co si ukáže.On ani takovej neni.A je pravda že po něm teda holky jedou to je velká pravda.
  • ..

    Me filip prijde hodne simpaticky , ikdyz jsem ho v zivote nevidela ...jen ja fotkach a v telce xD ... tak musim rict ze je vazne pekny a to ze jeho mamka je lucie bila ..no a co?? Rodinu si clovek nevybere, tak tady nepiste jaky je to ..... atd.. podle me Lucie by nechtela za sveho syna nejakeho debila aby si delala ostudu
  • Re: Prosim Vás!!!

    Promiň,ale myslím,že jsi nepochopil/a pointu.Nacházíme se na stránkách o slavných osobnostech,které něco dokázaly a může to být jak zpěvák,herec,tak vědec.Ale co tady dělá někdo,kdo nic nedokázal a je ´´slavný´´ jen díky své matce???Myslím,že tady většině lidí,jejichž reakce jsou sice leckdy až zbytečně ostré,jde o to,že tímhle vlastně stránky ztrácejí cenu,když se sem dostane kdejaký potomek zpěvačky či zpěváka,kterému jde jen o to´,co má na hlavě. *5*
  • Re: Re: Drazí a Milovaní

    já chci jen podoktnout že filip nemá holku,chodim s nim do dramaťáku a o těhlech věcech se bavíme...nic neřikal a já věřim víc jemu než nějakýmu cátkovi kterej ani neví o kom mluví *7* *13*
  • Re: filip

    Souhlasím..i když Filipa neznám a asi nikdy nebudu mít příležitost ho ani vidět, tak si myslím, že bych chtěla vidět každého, který mu tak nedáváte, jak byste se chovali vy!! protože si (alespoň myslím), že to není vůbec jednoduché....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit