Přejít na výpis diskuzí

Frances Bean Cobain

OSOBNOST 31.12.2006 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anti-frances

    súhlasím.. Frances je úžasné dievčatko!!!!!! Ty si čo za mrachtu??? nemáš právo sa k tomu ani vyjadriť *16*
    • Re: anti-frances

      to je neprosta pravda je krasna a je cela po nem *3*
  • :)

    Frances má akorát nádhernou barvu očí po Kurtovi...;) jinak je to celá Courtney...:)
  • jéjéééj

    Ona má narozeniny :D:D Stejně jako já :D:D Tak to je goool :D:D
    • Re: jéjéééj

      A ve stejný den, co se naroila Frances, jsem se narodila i já:-) jen jiný rok:-D A proto si éru Kurta pamatuju:-)
    • Re: jéjéééj

      a kurt jako ja *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • snad se vzpamatuje!!

    Hm, a kdo jí asi proti Kurtovi naočkoval,co?Courtney je hrozná ... fakt tu holku lituju, mít takovou matku, tak chodim s pytlem na hlavě!!! *9* aspoň že tohohle se Kurt nedožil, navíc od svý dcery, kterou nejvíc ze všech lidí zbožňoval!!!ty oči má opravdu po něm, jinak svýma proporcema se blíží k jeho opaku, tudíž tý bestii Courtney!!! *9* jen doufám, že až trošku dospěje, tak se jí to v hlavě urovná!!! *9* ale kdo ví, má přece tak přesvědčivou maminku!!!! *13*
    • Courtney je a vždycky byla dobrá máma.Kurt jí z nějakého duvodu tak se s tim srovnej žárlivko!Frances svojí mamku miluje a svýho tátu taky (brání ho pořád na twitteru) a ty do toho nemáš co kecat.
  • anett96

    :(

    stýska se mi po Kurtovi,,a pravda Frances má jenom po něm oči *9*
  • F.B. Cobain

    AHOJ Všem.
    No tak já si myslím, že Frances není špatná holka. Vychovávaly ji kromě Kurta a Courtney taky nějaké ty chůvy, tak možná i něco od nich převzala. No oči má po Kurtovi,ale spíš tvarově, barevně je má teda trochu jiný. Tvar obličeje má taky po K.,nos po Courtney a pusu ani po jednom ze svých rodičů. Přeju jí, aby něčeho v životě dosáhla a neměla sklon brát drogy jako její rodiče. Taky třeba má ten talent na muziku po nich a možná hezky kreslí. Nevím, něco z ní třeba jednou bude. Má to ale v tomhle směru těžší než její rodiče, díky době, ve které je mnohem obtížnější se dneska prosadit na poli hudby. Ráda bych ji někdy poznala osobně,ale takový štěstí mít asi nebudu. Jinak si celý její rodiny vážím,když teda vezmu v potaz,že částečně se píše v Come as you are i o Kurtově matce a tetě.
  • Frances musí mít po Cobainovi i nějaký charakter a nemůžu si pomoct, ale štve mě, že se zastřelil... Nirvána nám už nezahraje.. =(
  • je moc hezka

    frances je mocinky hezouska a je cela po kurtovi ... akorat mela hold smulu ...
    • ...nauč se psát, troubo *1*
  • můj názor

    Podle mě není nijak extra hezká a i když má po Kurtovi ty překrásný oči, tak čím je starší tak tím víc je vidět že Courtney je její matka. Někdo říká bohužel, někdo bohudík. Podle mě je to tak napůl, ani jednu osobně neznám a dokud jsem si nepřečetla jednu knihu, měla jsem na Courtney názor který by se jí asi moc nelíbil. Ale každopádně za to jaká Frances je nemůže. Byla vychovávána jen matkou, protože v jejích 6-ti letech jí otec asi moc neovlivnil. Takže to jaký na něj má názor nemůže nikdo soudit. *13* Kdyby se vám otec v 6-ti letech zabil, oba rodiče brali drogy, od mala vystaveni novinářům a tisku...neměli byste moc věcí kterých se chytit... *7* prostě nikdo ani pořádně neví co ona si myslí... takže vás jenom prosím aby jste se nad tímto zamysleli a pak někoho soudili. Je jednoduché nadávat někomu nebo ho naopak vychvalovat jen tak z rozmaru, ale těžké je ho opravdu pochopit a poznat *7*
  • Ona je celá Kurt - ty oči - obličej. Chybíš nám Kurte :-( *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit