Přejít na výpis diskuzí

Frances Bean Cobain

OSOBNOST 31.12.2006 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Andilek jmenem Frances

    Frances,.moc ,.stesti,.teda nemela ,.mama vecne,.na odvykaci,. kure a tata,porad na snurach,.a kdyz se nekdy,.postestilo,.tak se sesli,.doma ,.jako rodinka,smutny, .je ze to trvani ,.te seslosti,.netrvalo,. dlouho,.Kdyz KURT,.zemrel,.vedel ,.ze tady zanechava sveho ,.zastupce ,.ale ,.vceril,.ze ho nebude zastupovat ve svyc hspatnyc hvecec hmiloval,.courtney,,a Miloval,.Frances,.ale ,.sam proste uz nemohl,.dal,.,a jediny ,.kdo to vedel byl on sam,. *9*
    • anett96

      Re: Andilek jmenem Frances

      no newm..kdyz on umrel tak ji byli tak 2 roky...to si toho moc nemuze pamatovat..o tom co Kurt dělal
  • natali.rose

    ...

    HAPPY BIRTHDAY *3* *1* *3* *4*
  • hm, zo života mela ho*no, otec se /údajne/ zabil, a matka Courtney .... skoda slov 

  • Je mi hrozně líto, že jsem se nenarodila dřív, že jsem nestihla jít na koncert Nirvany... RIP Kurt... A hodně štěstí Frances.... Nirvana ( nej skupina) a Kurt ( něj zpěvák) jsou pro mě živí a vždy budou!!!!
  • Chudák holka, ta ale musela mít dětství, mám alkoholička, táta se zabil, hrůza. Snad bude mít Frances pěkný život a doufám, že taky nezačne fetovat. Jinak je moc hezká, celý Kurt.
    • mělo tam být máma alkoholička
      • Ne mělo tam být máma, krásná zpěvačka.
        Ona nebyla alkohlička nikdy nevim kde jstw to lidi sebrali.Byla závislá na heroinu upkně stejně jako Kurt.
  • Slečna Cobain je fakt kus, ale má ten zvláštní výraz prostitutky po mámě. Kdežto hluboký bláznivý oči má po tátoj. :-) *4*
  • Happy Birthday! :)
  • . . Já v ní prostě z Kurta nevidím nic !. . nemůžu si pomoc. . Připadá mi celá máma. . i ten výraz prostituky. .:/ . . Řekla bych, že prostě není jeho . . a tečka
    *6* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit