Přejít na výpis diskuzí

Frances Bean Cobain

OSOBNOST 31.12.2006 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • !!!!!

    Ta holka měla kurva štěstí!!! Mít Kurta jako tátu...chjo....co já bych za to dala...narodila jsem se ve stejný co umřel...na rozloučenou něco od Kurta...

    Mír, lásku a porozumění
    • Re: !!!!!

      Frances toho štěstí moc neměla , vždyť jí umřel táta , Kurt byl slavnej ale pro ní to byl vždycky táta........a lituji jí protoře i Courtney jako matka stála za howno, fetuje a je to rocková hvězda s neobyčejným hlasem a tokový lidé by deti mít neměly a když už tak by je měly chránit před bulvárem a takovýma dalšíma srancema........... musí to mí v životě těžký ,takže kdo to nezažil, nemůže to pochopit ,radeji si pořádně rozmyslí jestli bys chtěla být opravdu jejich dcera..........odpočívek v pokoji Kurte *9*
    • Re: !!!!!

      jo sice měla skvělýho tátu ale ani si ho nemůže pořádně pamatovat (já se narodila přesně 5.4.1994 v den když umřel ach jo) *9*
      • Re: Re: !!!!!

        jo jo co ja bych dala za to kdyby byl muj tata Kurt
  • KURT COBAIN BYL SKVĚLY ZPEVÁK A BYL BY I DNES DOBRY *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Hrozně mi připomíná Kurta, chudák holka, :( vždyť si svého tátu ani nepamatuje :( ale musela to být pro ni 1000X větší rána než pro nás, fanoušky :( Hodně štěstí Francesko
  • Kurtovi je vážně hodně podobná...
  • ..

    jsou si strašně podobní..až to děsí..
  • No nevim...

    Já fakt nechápu, co je na ní k obdivu. Akorát je dcera slavných lidí... Třeba o dceři Micka Jaggera se tu nikde nepíše, ale o Frances jo. Příjde mi to takový divný. Já jí neznám a nemám na ní co obdivovat (možná krom rodičů)...
  • chyba se vloudila

    Byly jí dva roky ne šest,když se zabil *5*
    • Re: chyba se vloudila

      Dokonce necelý dva =)
  • A co krása ducha?

    Přijde mi jako hodná holka..podle očí
  • Stráncka o Frances

    Založila jsem o Frances český web: francesbeancobain.blog.cz
  • Odpověd na vše...

    *16* Prosím vás aby ste všichni uvážili slova a sami sebe se zeptali kdo z nás zná Kurta,Courtney, a Frances? já si troufám říct že znám Kurt a Courtney tak z 30% a to už 3 roky děsně lítám ve všem co se jich týče z velek části je odpověd v knize Kurt Cobain a Courtney Love-nothing more/nic víc.Je tam soupis všech slov naprosto všeho co kdy řekli na veřejnosti a tam sem je skutečně poznal takže se nepitvejte ve sračkach a vlastních doměnkach chce jen byt zajimavi *7* z teoriema že Kurta zabila Courtney *13* takže nechte je oba Kurte R-I-P(Rest in Pain?/Peace?) *3*
    • ...ty jsi také nějaký "umělec", nauč se pravopis... *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit