Přejít na výpis diskuzí

Hugh Jackman

OSOBNOST 31.12.2006 
190 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hugh Jackman!

    Jo a ještě něco ty robote xx!!! Jestli se tady chceš vytahovat s Johnnem Deppem tak běž na jeho ten profil a tady na tenhle profil Hugha Jackamana nepiš ty trapné příspěvky!!! Hug Jackman je SUPER HEREC!!!!! *4* *3*
  • x-men

    Hej ty robote xx nebo kdo jsi x-men je nahodou hodně super film abys věděl jedinej kdo je tu divnej seš ty když tu píšeš takový divný příspěvek.
    A ten herec je taky hodně dobrej!!!!! *4*

    Na Deppa nidko nemá co to sakra meleš?? Víš kolik je na světě dobrých herců?!! Johnny Depp je dobrý herec ale určitě nemůže být tak dobrý jak si to tam napsal že na něho nikdo nemá to nemůže být pravda! Tak si to zapamatuj!
  • robot-xx

    chudák

    chudák takhle se strapnin ve wolwernovi ten film byl slabej a on tam byl...divnej ,je to něco jako Harry Potter v Harrym Potterovi Trapák!...JO A NA DEPPA NIKDO NEMÁ *13*
  • fotky

    Pěkné fotky z pondělí. Pomáhají sirotkům :-) Deb tam byla oceněná, tak aby tam hrdý manžel nebyl :-) Sluší jim to.
    http://justjared.buzznet.com/2 009/10/27/hugh-jackman-supports-wor ldwide-orphans-foundation/
  • sasulka17

    Re: proste naj..

    'S'pěvák? *15*
  • doggy

    hele ty blbečku jestli mas radsi depa tak bež na jeho teploušskej web jansny a neotravuj
    *16* *16* *16*
  • seš nej hughu

    hugh jackman je nej herec wolwerina hraje dokonale no je proste super FANDIM TI JACKMANE JEN SVETU UKAZ
  • orange45

    Re: Re: BoyfromOz

    no, já nepochybuju o tom že Hugh umí zpívat a hrát ale bohužel jsem ten muzikál ještě neviděla. A moc bych chtěla *3*
  • Re: Hugh chodí s Famke Jenssen

    Eh, bulvární časopis? Nic ve zlém, ale je to totální hovadina. S Deb tvoří dokonalý pár - na fotkách ze včerejška se drží za ruce. Problém s Hughem je, že má spokojený rodinný život, což paparzziům nejde do hlavy, tak si vymýšlejí tyhle kraviny, aby měli důvod o něm psát. Poškozuje to jeho, i jeho rodinu, protože to vůbec není pravda. Jak ta blbost s tím rozvodem a Kate Beckinsale či co se to tu šířilo kolem Vánoc...
  • kxxx

    Happy B.day

    Yeea,, všechno nej,,:))
  • ladyvampire

    Všechno nejlepší

    přeju všechno nejlepší, hodně zdravíčka, štěstíčka a mega dalších dobrých filmů xD
  • všechno nejlepší!

    *4*
  • :-*

    Happy birthday!!! *14* *14* *14*
  • juve

    BIRTHDAY!!!!!!!!!

    Všechno nejlepší k narozeninám!!!!
  • sara.jenni

    narozky!!!

    Vše nej.......................k narozkám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
  • sara.jenni

    Re: Re: Hugh chodí s Famke Jenssen

    Tak to je dobře, že spolu randí moc jim to spolu sluší!!!!!! ale Hugh má manželku pokud vím, ale ona se k němu nehodí takže..... *3* *3* *3*
  • Re: Hugh chodí s Famke Jenssen

    Jo no.. prej spolu tajně chodí.. tak jsem zvědavá..:)..ve filmu jim to slušelo, to se zapřít nedá.. ale jak ve skutečností,.. uvidíme.. treba za chvíli spolu budou oficiálne.. :) je to na nich :) *1*
  • Hugh chodí s Famke Jenssen

    Ahoj, nedávnou jsem si kupovala bulvární časopis a psali tam o Hughovi a Famke Jenssen, že spolu tajně randí.. i při natáčení že spolu neco měli..Hned jsem se dívala na net, a i zde to píšou.. prosí víte o tom něco?..ále co.. :) at sou spolu, stejnak jim to sluší :).. a i ve filmu :) papa *4* *4* *4*
  • A Steady Rain

    Oficiální fotky ze hry A Steady Rain, kterou teď Hugh na Broadwayi dělá s Danielem Craigem:
    http://justjared.buzznet. com/2009/09/27/daniel-craig-hugh-ja ckman-new-steady-rain-stills/
  • jameswhildlea

    Wolverine

    Wolverine je nejlepší film jaký jsem viděla *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit