Přejít na výpis diskuzí

Hugh Jackman

OSOBNOST 31.12.2006 
190 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • triss

    pro wloverine13

    jjjjjjj je máš pravdu!!!!!!!!! *3* *3* *3* *14* *14* *14*
  • wolverine13

    :)

    Je nej
  • Re: Re: BoyfromOz

    Čauky, poslala jsem Ti e-mail
  • Re: Re: Re: Re: Re: BoyfromOz

    A jo, ještě mám taky Oklahoma! muzikál v DVD kvalitě a Ceny Tony 2004, které Hugh uváděl a kde cenu Tony vyhrál *3* To by jeden nevěřil, co se dá v zákoutích internetu sehnat *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: BoyfromOz

    Poslala jsem ti vzkaz *3*
  • Re: Re: Re: Re: BoyfromOz

    Ještě jedna věc, jsem z Děčína.
  • Re: Re: Re: Re: BoyfromOz

    Ahojky, no to jsi asi jedna z mála, protože spousta lidí, hlavně z USA, to marně shání na DVD - občas čtu ty reakce na Jackmana na YouTube. Takže to asi na DVD oficiálně nikdy nevyšlo, kdyby ti to neva, strašně ráda bych to rozsekaný z YouTube na DVD, nebo cokoliv - veškeré náklady jdou na mě + tvá práce. Když budeš souhlasit, ráda ti pošlu číslo mobilu, opravdu to dlouho sháním... *3*
  • Re: Re: Re: BoyfromOz

    Tak já mám buď tu "rozsekanou" verzi v celku na DVD (plus jednu scénu, která na youtube není). Ale zase bez většiny dialogů. No a pak mám dvě verze natočené ne úplně legální cestou *3* (rozuměj někým z publika) Nejsou úplně kvalitní, v jedné verzi je špatný zvuk a druhá je ještě z preview, takže je tam jiné pořadí písní a "Come save me" je tam v trošku jiné verzi.
    Ale stačí to bohatě na to si to užít.
  • Re: Re: BoyfromOz

    Ahojky Ezri, jsem ráda, že jsi reagovala na můj příspěvek. Ty máš ale štěstí, já marně hledám celý muzikál a písničky na netu, vždy se mi tam ukáže Youtube, ale tam je to rozsekaný. Nešlo by s tím něco " udělat"?
    Jsem pro to ochotna udělat vše - v mezích normy(rozumíme si...) *14*
    Já vlastně půl roku nic jiného nesháním. Byla byl moooc šťastná. Díky. papapa *1*
  • Re: BoyfromOz

    Jo, oddaný táta a manžel, to je na něm asi to nejlepší. The Boy from Oz je skvělý. Mám i CD a povedlo se mi sehnat i kopii celého muzikálu. Byl tam naprosto skvělý a dala bych to poslechnout všem, kteří kdy pochybovali o tom, že Hugh umí hrát a zpívat. *3*
  • BoyfromOz

    Ahojky všichni, kteří máte rádi Hugha.Jak to tady čtu, tak ho všichni milujete:) Mám ráda všechny jeho filmy, ale dostal mě muzikálem Boy from Oz, jelikož já i můj syn umíme hrát na piáno, kluk k tomu hezky zpívá od 4 let.A oba společně bez rozdílu milujeme Wolverina...papa. Hugh miluje děti - a to já taky, u mužů překrásná vlastnost. *1*
  • Re: Životopis

    Díky! Nemohla jsem se na to dívat. Nejhorší je, že jsem ten blábol o rozvodu viděla i jinde. Přitom snad není šťastnější pár než Hugh a Deb.
  • Re: Hugisekk

    a víš kterej člověk zase francie johny depp
  • wolverine

    Mám ho moc ráda jako wolwerina.I když radši mám johnyho deppa *1*
    ale on je taky good herec *3*
  • beast

    pic

    na uvodni fotce se podoba trochu na bruce springsteena
  • Filmografie

    Mimochodem, ve filmografii chybí Austrálie! *1* *15*
  • Tapety

    Jenom bych chtěla říct, že některé tapety nejsou nic moc *16*. Jinak souhlasím s vámi všemi, Hugh je the best a film X-men Origins: Wolverine rozhodně nezklamal *14*.
  • bella17

    Re: proste naj..

    on i zpívá???
  • proste naj..

    HUGH je proste naj cukríček aký len može byt *14* Skvelý herec,spevák,tanečník a otecko...A bez hviezdnych manierov a namyslenosti či už na plátne al.v reále..Proste super chlap a strašne sladučký *4* *14* I LOVE HIM !! *14*
  • Životopis

    Tenhle životopis je lepší než ten minulý...obsáhlejší a bez chyb :) *15*

    Hugh is the best! *14* *1* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší