Přejít na výpis diskuzí

Jan Antonín Duchoslav

OSOBNOST 31.12.2006 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vojna

    Rád by som vedel kde bol Tondo na vojne , lebo si myslím , že sme spolu vojenčili, ale nie som si istý. Ak to niekto vie , prosím napíšte mi. Ďakujem
    • Re: Vojna

      To bys poznal,žes jsi byl s ním na vojně.Byl to jeden z největších šikanistů té doby a nakonec za to byl zavřenej na pár let do basy *9* Přesto ho máme jako herce rádi *1*
      • Je to pravda, byl jsem v Humenném jako mladý a než jsme odjížděli na západní okruh tak ho degradovali a šel do Sabinova za šikanu.Martin
  • Ahoj Tondo

    Ahoj Tondo,
    budu ráda když mi n asebe pošleš nějaký kontakt, nejlépe telefon:-))). Srazík po 30 letech se už blíží. Jó jinak ti blahopřeji k svatbě. Eva Brabcová/Jarůšková *3*
  • pozdrav

    Ahojky Toníku, zdravím a doufám že se zase brzy uvidíme třeba zase na Krtečku, ted je tábor budeš tam?... *3*
  • Antonín

    Dobrý den Antoníne, před chvílí jsem našla na webu slovenské televize v archivu relaci Pošta pro tebe a tam Vás pozval Váš kamarád. Moc se mi to líbilo, byl to hezký příběh. škoda,že se o tom neví tady v Čechách ale držím Vám palce,byl jste tam moc hezký,příjemný a bylo vidět,že Vás to pozvání a setkání s dávným přítelem potěšilo. Možná by jste měl toho přítele pozvat teď Vy a do české Pošty... co myslíte? Vaše obdivovatelka Miluška *3*
  • POHOĎÁK

    Chci říci jen tolik, ač jsem chlap a necítím se tady dobře mezi těmi všemi poblázněnými fanynkami měl jsem tu možnost s Antonínem chvilku pracovat a myslím, že je opravdu pohodový chlapík, který rád vidí do hlouby věci a jde v jednání na rovinu.Před takovými frajery klobouk dolů. *5*
    • Re: POHOĎÁK

      Nevidím tady žádné roztoužené a nadržené fanynky,tak proč ty řeči o nich?
      • Re: Re: POHOĎÁK

        Já taky ne,ale třeba ten dotyčný co psal ten vzkaz je homosexuál toužící po drahouškovi Janu Antonínu Duchoňovi. *3* *3*
  • Sněženky

    Sněženky a machři? No nejlepčí film na světě...! Na to se člověk koukne stokrát, a stejně nikdy neomrzí... A Antonín je prostě nejlepčí herec. Nejvíc žeru tu scénu jak říkáš ,,Vo velký přestávce před záchodem, Michalíková"
    A ještě ,,Bacha Karda" *15*
    A vůbec, hrozně ti to tam sluší, prostě WOW!!!
    • Re: Sněženky

      Jo přesně...o velké přestávce před záchodem je nejlepší :D se musim pokaždy děsně smat... *1* A vubec,Antonín je celej skvělej.. *5* *14* ;-*
  • Tonda

    Tonda...to je neuvěřitelně charismatickej člověk, mám ho děsně ráda. Stačí, aby se někde jenom objevil a musí se vám vrýt do podvědomí. Má v sobě něco velikýho... bere vše s nadhledem a noblesou *14*
  • Zájem

    Baf *3* ,je mi jasné,že takových řečí a nabídek máte pane Duchoslave dosti,ale já bych měla opravdu zájem se s Vámi setkat a seznámit. Bydlím sice na druhé straně republiky,ale byla bych ochotna přijet. Nejsem žádná poblázněná fanynka,jen mě prostě zajímáte jako člověk a muž. Je to možná troufalé,ale neviděla bych v tom nic zlého. Je mi sice 21 let což může odradit,ale není vše jen dle věku. Byla bych ráda,kdyby jse nějakým způsobem reagoval na mou nabídku. Děkuji. Lena.
  • zdrarec

    Ahooj Tondo:) Zdraví tě Darča z loňských Jeseníku,z Prahy a z Krtečkaa:-))))Měj se pěkně:o) *3*
  • pamatuješ si me ?:)

    Ahoj Antoníne, tak jsem si říkala jestli si pamatuješ i na mě :) pracovali jsme spolu kdysi v jedny reklamce ve Vlkove ulici.... já tehdy byla naivní bloncka:) pamatujes ? a kam si pak zmizel ?
    p.s. v Kleci bláznů super výkon, zelená ti sluší :) *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit