Přejít na výpis diskuzí

Jan Antonín Duchoslav

OSOBNOST 31.12.2006 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Atraktivní chlap

    Antonín Duchoslav, je jednoznačně chlap s charizmatem! Ouplně k sežrání *14* .
    A po shlédnutí Třinácté Komnaty se mu musí nechat, že je i chytrej. Byla to moc pěkná zpověď. Prostě fajn mužskej.
    Toho tak potkat někde v lukách *3* . Určitě bych se neudržela stejně jako Violleta *14* .
    Pro juva: Byl to p.Duchoslav, byla točena v Praze a dokonce pro firmu HornBach.
    • Re: Atraktivní chlap

      Dá se někde ta třináctá komnata sehnat(na netu,nebo nemáš jí náhodou nahranou?)
      • Re: Re: Atraktivní chlap

        Na webu CT.
    • Re: Atraktivní chlap

      Dik.
      • Divadlo

        Není vůbec zač *14* . Sejdeme se v divadle na Kleci Bláznů *3* . Mimochodem, já vlastně netuším, jakou roli hrajete?
  • reklama v nemecku

    Je mozne ze jsem videl pana Duchoslava v Nemecku v reklame na vyrobce koupelen? Byla evidentne tocena v Praze a ten hlavny a jedniny herec v ni se na Vas moc podoba. Jste to vy??? Dekuju.
    • Re: reklama v nemecku

      Je to mozne, je dokonce mozne, ze jsem to byl ja, je jiste, ze je to natocene v Praze, a je scela jiste, ze to nebyl vyrobce koupelen, ale HORNBACH *3*
  • Snezenky a machri

    Mna pan Duchoslav zaujal hlavne v Snezenkach a machroch a ked sa objavil po dlhsej dobe vo filme Raftaci potesilo ma to.Nedavno som videla aj jeho 13.komnatu.Ale v Snezenkach a machroch bol uplne super a vlastne cely ten film je skvely.To je asi vsetko.Dovi *4*
    • Re: Snezenky a machri

      Diky. A.
  • Vojín Duchoslav

    Pane Antoníne,chtěla jsem se Vás zeptat jestli je pravda,že jste sloužil s Josefem Jungmanem?je to můj brácha.Snad dokonce měl nějaký ten malér jako vy a dostal to navostro na Borech.On rád přehání a tak mě napadlo,zeptat se raději Vás.Za odpověď předem děkuji.Míla *4*
  • Tonda je moc super clovek.. snezenky a machri to je proste originalka..ale raftaci alias turek nebyl taky spatnej ale takovej trosku slizkej(ale byla to jeho role)..jinak s uz moc tesim na snezenky a machri po 25letech..bude mco super... Jinaj tondu mam moc rada..je to vazne clovek s dobrym srdcem... *14*
  • Miky

    Ja som "Mikyho" spoznal v dobe, keď sa vysielal seriál Třetí patro, bol hviezdou a bol normálny. Nesprával sa namyslene. Je pravda,že sme sa nevideli už asi 15 rokov ale stále si na neho zaspomínam, je to fajn človek a kamarát.
    • Re: Miky

      Ja vzpominam taky.
  • moc

    ako pise violleta nieco na nom je. vola sa to charizma a tono ju ma na rozdavanie. velmi mi v tych novych ceskych filmoch chyba. fajn herec. jeden z mala z tych ktorym staci stek v nejakom filme a clovek si ho zapamata. dufam ze jeho cas este pride. bolkovi to tiez urcitu dobu trvalo, aj ked je pravda ze on ten svoj osud aspon trochu nakopol. ideeees antonine. *5*
  • Nooo dobrý!!!Tak koukám,že má Toník docela slušnej zástup fanouškú.Ne to je z legrace asi před hodinou jsem viděla Sněženky a Machři poprvé a jsem z toho nadšená!!!!Ta role je pro něj vyloženě stvořená.Tak doufám,že natočíte konečně to pokračování.Ikdyž asi už tonebude to co to bývalo.Jen přeci starý časy jsou starý časy!!!No když už nic jinýho tak jsem mu alespon rozšířila vzkazy.No nic pa všichni.(ikdyž koukám,že moc návštěvníkú asi nemá:-)) *3* *5* *5* *16* *16* *9*
  • No nevim to jiste,ale asi Ho miluju:-)no asi bych si měla pořídit brejle,ale nemúžu si pomoct něco na nem je.Prostě mě vzrušuje.Asi si ho někde najdu a pořádne ho ...............no nic to si domyslete:-)papa
    • Re:

      To jsem zvedav...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit