Přejít na výpis diskuzí

Joe Jonas

OSOBNOST 16.8.2008 
958 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 19ashley

    ♥♥♥♥♥♥

    on???mno proste nejkrasnejsi na svete na nej zadnej Zac Efron nema!!!On? dokonalej jeho mit u sebe doma nepustim ho!On?laska moe nejvetsi ja jeho potkat zulibam ho!!!! tenhle frajirek Nejviiiiiic !!!!!!respect!!!!!

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • monass

      Re: ♥♥♥♥♥♥

      hej mas pravdu on je nadhernej proste nou koment a ho musi proste potkatt aspon jednou v zivote *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: ♥♥♥♥♥♥

      souhlasím s tebou žádnej zac afron na ně nemá !!!JOE je NÉÉÉJ !!! *14* *14* *14* *14* *15*
  • Joe je nejhezčí kluk,co znám ;)

    Joe je úpa krásnej,roztomilej a prostě úplně k sežrání... *4* Chtěla bych si s ním někdy v životě alespoň na pár minut popovídat... *14*
    • myckyboys

      Re: Joe je nejhezčí kluk,co znám ;)

      a uníš perfektně anglicky ? *3* *3*
  • tere$kua+ joe

    ahojky lidičky, ja jsem terez a zdravím. Stejně jako vy jsi myslím že joe jonas jefakt super klučina, a urcite je moc hodnej. Ma dobre srdce a je to videt! No chtela bych se s ním osobně seznamit proto pojedu asi na jejich koncert. Joe je moje hvězda na nebi, ktera mi dava sílu. Mam ho moc rada. Aspon ho chci 1 videt a obejmout a budu ten nejstastnejs na světě.
    • Re: tere$kua+ joe

      Je Joe fakt tak hodnej, jak se o něm říká? Všechny hollywod stars, co znám to předstíraj, chci věřit, že joe vážně takovej je
      • Re: Re: tere$kua+ joe

        jo je aspon dofam ale kdys dela tolik laskavych veci plo ostani *14* *3* . ver mije super klucina *14*
    • Re: tere$kua+ joe

      Souhlasím *14*
  • kristynqwa

    mimochodem

    né že bych Camilu chtěla bránit *13* , to ne...neznám, nesoudím....ale jestli je s ní Joe šťastný a má ji ráda a ona jeho proč bysme jí ho nedopřáli...ŽE!!!??? *3* *5* *13*
    • 19ashley

      Re: mimochodem

      nezlob se ale,COŽE???nezbláznila ses ty takle náhodou???nechat jí ho??????? *10* *10* *10* *10* *8* *8* *16* *16* k tomu mě NIKDO a NIKDY nedonutí!!!!!jo, jasně, třeba jí má rád ale...někde na internetu sem četla že se rozešli-to bych byla moc ráda protože se mi k sobě prostě NEHODÍ!!!! *13* *13*
      • Re: Re: mimochodem

        JÓÓÓ máááš úúúplnou PRAVDU !!! ona se k nemu prostě nehodí a basta !!! a ani si ho nezaslouží štětka jedna... *1*
        • 19ashley

          Re: Re: Re: mimochodem

          jj máš pravdu je to štětka!!kdyby se k sobě hodili tak to sem nepíšu!! *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: mimochodem

            Ty ji asi znáš osobně, že máš také kecy, co? Nebo soudíš jenom z fotek a článků?? hmm dobřeeeeeeee tyyyyyyyy *9* *13* *5* *4* *3* *10*
  • Jonas

    Nemám ho moc ráda ... Kvůli němu všichni nadávaj Ashley Greene. Copak ona za to může že s ním chodí?Rozhodně ne protože to si zas až tak člověk nevybere .. *14* Jinak mi vůbec nevadí a je i docela hezkej *3*
    • Re: Jonas

      Já ho nemám ráda vůbec , připadá mi takovej divnej .Je to můj názor takže jestli mi tu začnete nadávat tak jste ... protože člověk může říct svůj názor !
      • z.u.z.k.a

        Re: Re: Jonas

        Lucynko tak to jdi vysvětlit, těm blbým fanynkám Ashley, oni evidentně neví co je to názor :D furt mažou koment a myslí si jak jsou husté :D sice mám tak trošku tvrdší názory ale jsou to pravdivé názory a jsou to také furt názory tak co *15* *15*
        • klaruska44

          Re: Re: Re: Jonas

          Když jsem správce a píšeš tam kravinky tak to budu mazat! *16* CHUDINKO KTERÁ ZÁVIDÍ ASHLEYNCE *8*
          • kajuska4

            Re: Re: Re: Re: Jonas

            Jo!Závidí protože je Ashley bohatá,krásná a td *14* *15*
            • z.u.z.k.a

              Re: Re: Re: Re: Re: Jonas

              klaruska44: no a o to tady jde :D to není kravina ale názor, jdi si zjistit co to slovo je.. vždyť říkám že nevíte co to je.. panebože Ashley vám vygumovala mozek :D a klidně smaž :D se neposeru, to jste jen vy uplakané 12 leté holčičky kteří neumí příjmout názor *15*
            • z.u.z.k.a

              Re: Re: Re: Re: Re: Jonas

              strašně ji závidím její nos po nepodařené plastice :D uši jako trpaslík :D prachy at si strčí do prdele :D vypadat jako 40 letá holka :D krása a prachy není všechno vy naivky, to vás učila Ashleynka viďte *1* závidím ji jak se ukazuje netu, jak je namyšlená, jaká je to kurva.. *15* *15* mm tohle bych fakt všechno chtěla *15* *15* *15* *15* *15* a podívejte se laskavě i na paparazzi fotky, né jen na fotky kde je upravena miliony maskérů :DD bez MAKE UPU JE SHIT!! *1*
  • millillka

    Připadá mi to...

    Nevim pripada mi ze Camilla je o proti nemu stara...
    a pripada mi ze ty predesle vlasy mu sluseli vic...jako kdyby uz to nebyl ten stary Joe ktery ma ze vseho srandu...a dela na videich kraviny.. ze se uz ani moc nesmeje na fotkach a to je prave uplne na nic...uz nam asi holky Joe dopel *9* *10* *8* *8* *16* a je mito lito hodne se zmenil teda alespon me pripada..
    Jinak ho moc MILUJU....je ze vsech nej.... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Připadá mi to...

      jsme 2 kterym to tak pripada *9*
      • rad0vka19

        Re: Re: Připadá mi to...

        jj je to pravda!dřív byl prostě jinej....v jejich domácích videjích děla takový kraviny *1* ale teď??už ne!!a to mě právě mrzí!!!ale i tak ho miluju *14*
  • nikča p

    mě je 12
    • z.u.z.k.a

      Re: nikča p

      me je taky 12 *4* *4*
  • For Camilla

    Hi Cam...
    Who are you?
    I know this question. COW...haha.....COAT..haha .. carcass...haha.
    NO oh NO you are only big BITCH.

    Kiss me my bottom. =D =D =D
    With love The Jonas Brothers fan. *1* *1*
    • kakushka

      Re: For Camilla

      Aww...sorry,but I really don't think tht Camilla come here and she will read it!But nm...
      • Re: Re: For Camilla

        i know but this is for a Jonas Brothers fan *3* *3*
        • kakushka

          Re: Re: Re: For Camilla

          Yaa...okay..but u wrote tht as for Camilla...nm...ok *3*
          • Re: Re: Re: Re: For Camilla

            yeah...... it is....and you are The Jonas Brothers fan? *3* *1*
  • Joe

    Já bych řekla že nemusí být takový jako o něm píšou.To nemusí být nikdo z nich. *1* *1*
  • popotka

    Joe Jonas

    Joe je úúúúúúúúúúúúúúúppppp ppppppppllllllllllllllllnnnnnnnnnnn nnnnnnněěěěěěěěěěěě božskej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!§

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit