Přejít na výpis diskuzí

Joe Jonas

OSOBNOST 16.8.2008 
958 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • melounek123

    mtm joe= I love Joe

    na prvnim místě je joe
    na druhém místě je nick
    na třetím místě je kevin

    :-* mam vas moc rada jonasové

    I LOVE YOU
    • 19ashley

      Re: mtm joe= I love Joe

      jjjjjjjj!!!!!!!!máš prawdu *3*
  • martinkooooooo

    Joe

    Joe je moj idol *14*
    • Re: Joe

      Je fakt sladkej *14* *14* *14*
  • martinkooooooo

    Joe

    Joe 4ever in my heart *4*
  • kecupina

    Já ho taky miluju, ale...........

    Božínku holky, každá by jsme byla nejradši kdyby přijel do česka zakoukal se do tebe a vzal si tě. Jenže on nemá ponětí že existuješ! A at už je štastnej s kýmkoli tak mu to přeju. A nikdy bych nechtěla, aby byl sám a trápil se. Protože on si to nezaslouží. Je to fakt super kluk. A holka která tohle nepochopí ho asi nemá ráda, protože když někoho miluješ tak, jediný co si přeješ je jeho štěstí. *4*
    • Re: Já ho taky miluju, ale...........

      tleskám ti tleskám si dobrá že si tohhle dokazala napsat já už jsem se stím smířila *5* *3* ( jsem ta co psala ten záchvat
    • 19ashley

      Re: Já ho taky miluju, ale...........

      ježiši co to jako má bejt???di do prdele!!!!!!!!jako já nevim co si myslíš ty ale je docela pochopitelný že když ho miluju tak nechci aby byl s jinou holkou!!zamysli se......!tobě to možná nevadí i když se ti líbí ale nám ostatnim třeba jo *13* *4*
  • tereziik

    joe

    JOE = 1. nejnádhernější
    2.nejmilejši
    3.nejhezčí hlas
    co psátprostě na něm je všechno úpa boží *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: joe

      A ty svali..... *3* Asi cvičí.....
      Trochu mi vadí Camila..... říkám si:*8*
      Bože, proč musim bejt v česku a Camila u něj v náručí? *9* Co vy ostatní?
      • bindasova

        Re: Re: joe

        máš pravdu Camilla mi vadí. A Le kdyžto tak chce Joe tak ať. *1* *9* *9* *5*
      • z.u.z.k.a

        Re: Re: joe

        jj a cvici *15* a rikal ze ho to bavi *14* *14* *14* *14* milujuho je to buh *15* *3* *4* *4* *14* *14*
  • Joe

    Ahojky, hej dneska jsem viděla celej Rock Camp a bylo vážně úúúúúúžžžžžaaaaasssssnnn nnnýýýýý!!!!!! *14* *14* Úplně jsem se dotoho zažrala *14* *14* !! Nevím jak vy ale mě se strášně líbí Joe, Kevin a Nick nejsou špatní, ale Joe je nej!! *14* *14* Vážně ten fakt nejhezčí. *14* *14*
  • rad0vka19

    sexy

    on je tak krásnej..krásně zpívá..je to dobrej herec..a nvíc má sexy tělo..já ho úúúúúpa mocc žeru..on je sexy..I LOVE JOE JONAS....joe jonas=4ewer!!!! *3* *14* a navíc je to nejkrásnější kluk na světě!!!!!!! *4*
  • e-mail

    nemá někdo na joea e-mail??? dejte miho pls byla bych vám velmi vděčná *4*
  • Joe Jonas

    Ahoj lidičky,
    jsem asi blázen, protože ho asi nemiluju jako vy. Jako líbí se mi, ale nemůžu říct, že ho miluju. Camp Rock, je super film a seriál. Těším se na druhou část. Jinak, je pravda, že asi neví že existujem, ale i přesto VÍ, že má na celým světě děsně moc fanoušků a fanynek. *4* Nebuďte smutné. Stejně, si najdete někde svoje kluky a budete s nima žít štastně až do smrti. A pak se sami sobě budete smát a vzpomínat, jak jste milovali Joe Jonase. Přála bych to každé z nás, aby se do ní Joe zamiloval, ale kouzla neexistují, maximálně VĚŘTE. *4* Ahoj a držte se. *3*
    • Re: Joe Jonas

      Pěkný to je pěkný je vidět, že nejsi ta pomatená faninka a to je to nejlepší *3* . Takové faninkay mám ráda nic je nevyvede z míry
  • joe jonas

    JOE JE TAK HUSTEJ!!Nejhezčí kluk na světě. *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit