Přejít na výpis diskuzí

Joe Jonas

OSOBNOST 16.8.2008 
958 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • misa7593

    narozky

    všechno nejlepší:) *14*
  • top

    aknellka myspace

    prosím tě přeložíš myto já nemůžu najít překladač kterej mi to přeloží správně.Prosím tě *4* *4* *4*
  • iloweyoujoejonas

    Joe

    je upa boží!!! *14*
    müluju ho! *14* ...xD
  • Úžasní bráškové

    Ahojky No neříkejte nejsou tihleti bráškové ÚŽASNÍ!!!!! Jeden hezčí než druhej! Kdo se mnou souhlasí :) *14* *14* *14* *4*
    • Jo souhalím ale nejvíc semi líbí joe a nick jsou tak roztomilí *14* *14* *14* *14*
    • Re: Úžasní bráškové

      Já určo souhlasim..A nejhezčí je prostě JOE!!
  • fuj tokio hotel!!

    ahoj koupila jsem si bravo a tam je za darek privesek s rameckem na foto a mam tam JOEA!!a je tam pro me hrozny clanek ze jonas brothers se mozna daji dohromady s tokio hotelem fuuj tokio hotel doufam ze jonas brothers budou chytri a neudelajito jinach bych se zblaznila!! *9* *9*
    • Re: fuj tokio hotel!!

      S tím souhlasím. *3*
    • kecupina

      Re: fuj tokio hotel!!

      Já to viděla taky je to strašný. A už jenom to, že to o nich někdo může dovolit tvrdit. To oni by nikdy neudělali. To už by se rovnou mohli.... A to by byla škoda!!!
  • piskot256

    Hlasujte pro Joa

    Ahoj pls hlasněte pro Joa:http://papirek256.blog.cz/0909/ nejkrasnejsi-zpevak-herec-2-kolo
    d íík moc ;-)
  • luida

    Svátek

    Ahojte, podle amerického kalendáře má Joe svátek 19.3.(jako Joe i Joseph), tak mu nezapomeňte popřát!!!
  • popotka

    koncert

    muzu se zeptat kdy budou mit jonas brothers v praze koncert *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • popotka

    joe

    jo kdybi chodil s demi tak by mne nastval
    • 30.04.1998

      Re: joe

      jako proč
  • Koncertík

    Hojky lidišky, nevíte o nějakým nejbližším koncertě *14* Jonas Brothers *14* ?? Třeba i v Něměcku, nebo v Lodnýně?? Byla bych Vám fakt hodně vděčná!! *14* *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit