Přejít na výpis diskuzí

Josef Vágner

OSOBNOST 17.12.2007 
212 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Terka

    Souhlasím Terko, moc hezky zpívá a hlavně má krásný úsměv. *3*
  • Tereza

    Terka

    Taky jsem měla možnost se snim setkat a je moooc fajn *14* a moc hezky zpívá *14*
  • Blaník Mělník - Isabel

    Ahojky, nevím, jestli na tuhle stránku vážně chodíš ty, ale i přesto to zkouším. Kdo jsem *7* Jsem ta slečna z Mělníka z Blaníku v bílým kabátku, co si pak šla i aspoň pro ten podpis a co tě "nejspíš" rozesmála při zpívání ... Smile si měl rozkošnej, kdybys chtěl, ozvy se na mejla isabelkamore@seznam.cz ... Budu se těšit, zatim pa ... Isabel ...
  • ..............

    jestli seš normální,tk mi napiš na to.je.jedno2@seznam.cz ..chci tě říct něco v soukromí..chápeš?,prosim..uděle j to for me...nazdar *1*
  • Re: Protekcí nic nedokážeš!!

    nevím jestli jsi ten příspěvek psala při smyslech!Pepa je úžasnej zpěvák a kromě takových jako ty má naštěstí i fanoušky kterým tvůj názor připadá jako sprosťárna.Všechno,co Pepa dokázal,dokázal sám a musí bejt těžký ubránit se názoru že má protekci ale já věřím,že se tomu dokáže ubránit a dostane se tam,kam chce a bude pořád tak nádherně zpívat.A pak lidem jako ty spadne čelist.
  • akorát

    Hele zpívat umí..to se musí uznat,ale jak je na tom jinak??Hele máš Pepane vůbec profil??odpověz na diskusi..NAzdarek zatim *9* *3* *5*
  • dobrý kamarád

    Ahoj Pepo,díky moc za ten krásný večer.Udělal jsi mi moc radost.
    Jo a chci vyřídit všem dívkám co sem psali o Pepovi příspěvky,že se Pepa na tuto stránku koukal,a byl moc překvapen,že o něm píšete tak hezký věci.
    Moc si toho váží. *4*
  • Akademie

    viděla sem Pepu na vlastní oči u nás na malým městečku s Bělou JEnsen a zpíval moc pěkně She´s the one,mojí nejolbíbenější písničku,tak sem seděla nad podiem s zpívala si jí s ním:)bylo to príma,někdy bych si jí s ním chtěla střihnout doopravdy.a navíc je to fakticky fešák!Dík za pěknej konec večera Pepo:) *4* škoda že už tě asi nikdy neuvidím *9*
  • Láska

    Je moc hetzkej umí nádherně zpívat. A je hrozně rostomilej. *14* *4* *14*
  • Hodně špatný!!!

    Vůbec neumí zpívat! *10* *10* *9* *9* *8*
  • Jéé

    Infantilito náhodou zpívá božsky..to asi ty jenom nemáš hudební sluch..co? *1* *1* Včera dne 13.6.2008 byl u nás v Pelhřimově na rekordech a dal mi podpis..no každýmu kdo chtěl dal podspis *4* Je hrozně kváásnej
  • Infantilita

    ten se musí líbit jen infantilním holčičkám, protože si vybírá takový písničky a ani zpěv nic moc
  • dobrý kamarád

    Ahoj Pepo,pamatuju si tě asi jako 11letýho kluka co chodil na hodiny zpěvu a šlo mu to.Koukám,že ses dostal až tam,kam jsi vždycky chtěl.Přeji Ti moc úspěchu a budu moc ráda,když se někdy uvidíme.Třeba se potkáme na tom zpěvu.
    *4*
  • Dobrí

    Pepa si fakt dobrej ale rada bych te videla ve více filmech nebo muzikalech, vim ze to asi neni casovie nejvíhodnejsi. Ale mnelo by to velky uspiach u diváku. A mas fakt dobri pisnicky to jo. Tak ti drzim palce v tvi spievacky karieře. *4* *3* *4*
  • Každý je nějaký

    Lidičky vaše názory jsou různé, ale vy taky nejste někteří dokonalý tak nekritizujte, co se jiným líbí.Pepa patří mezi ty, kteří umí zpívat a jeho hit Mě sílu dáš je úžasný.Takže ho neposlouchejte,kterým se to nelíbí a poslouchejte jiný ,,debilky".
    PEPA 4EWER! *14* *14* *14* *8*
  • má kamarádka a ty

    Narodil si se přesně den svátku mojí nej. kámošky. Od té doby co o tom ví je na mě nasraná, proč jsem na tyhle stránky lezla. No, když ona je ta tvá pohlednost tak lákavá. Vím, že su blb. *14* *5*
  • Pepa Vágner

    Objevem roku si se stal díky podpoře firmy Prima Baterie a svého otce. Schodou náhodou se dostala skupina Nikol Lenertové New Trio také do nominace na objev roku.
    více na stránkách firmy Prima Baterie!!!
    http://www.bateria.cz/n ovinky3/prima-baterie---prima-muzik a.html
  • Sestra neuspěla

    Tvoje ségra vypadla z X Faktoru a musím říci, že po právu. Zpíváte oba nic moc.
  • Poděkování

    Děkuji ti za písničku Mně sílu dáš, uchvátila mě tak, že sem si ji našla od Joshe Grobana jako You raise me up, a teď neposlouchám nikoho jiného než jeho. Děkuji ti, protože bez tebe bych ho nikdy nepoznala.
  • špatné jméno

    Ještě k tvému jménu. Všimla jsem si, že existuje další Josef Vágner ze zoo, takže špatný tah ze strany tvého otce. Tím se stáváš okresní liga!!!! *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit