Přejít na výpis diskuzí

Josef Vágner

OSOBNOST 17.12.2007 
212 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Protekcí nic nedokážeš!!

    Všichni víme, že bez tvého táty by jsi nebyl objev roku ani v muzikále. To všechno pochopím, protože jste rodina, ale zatím postrádám něco z tebe samotného. To že ti někdo připraví převzatou Irskou písničku a otextuje, to není tvoje práce. Bohužel hlas který máš je dost velký průměr a bez trocha vlastního přičinění, se nikam nedostaneš. To že zpíváš v muzikále a dabuješ je dobrá škola, ale když nebudeš více na sobě makat, tak zkončíš jako Drda!! Tvoje stránky bez života!!! Dělej s tím něco !!!
  • Kuk:D:D

    Ahojík Pepo. Až dneska jsem se podívala na Tvůj videoklip a úplně mě dostal:D. je nádhernej. Tak by mě zajímalo, jestli v budoucnu bude víc takových klipů. Ta Tvoje písnička mi doma hraje pořád dokola a už mi leze na mozek, ale nemůžu jí přestat poslouchat. Pokaždý mi zvedne náladu ohromnym způsobem. Navíc mi přijde fascinující to, že toho tolik zvládáš. Muzikály, školu, dabingy... Jseš opravdu borec:D. Mějse a přeju ti mnoho úspěchů. Míša:D
  • Otec tě dostal nahoru

    Asi si uvědomuješ moc dobře, že bez tvého otce, by jsi nebyl tam, kde teď stojíš. Zatím u tebe nevidim žádnou vlastní aktivitu a jsem zvědav na tvé CD. Barvu hlasu máš průměrnou, ale dá se poslouchat. Tvoji budoucnost vidím v muzikálech, ale na sólovou dráhu na to zatím ještě nemáš a nevím jestli budeš někdy mít!! Asi bych se snažil být tebou řádně dostudovat a užívat si studentského života.
    *5*
  • Za pokus to stojí ...

    Ahoj Pepo, vidím kolik je tady pro Tebe nejrůznějších vzkazů. Je tedy hodně nepravděpodobné, že si přečteš právě to moje psaníčko... Ale kdyby přece, chtěla bych Ti říct, že obdivuji, jak všechno zvládáš - školu, účinkování v muzikálech, dabing a nespočet dalších věcí. Opravdu klobouk dolů! A kromě toho ten opravdu fantastický hlas. Moc Ti držím palce a přeji mnoho úspěchů s tvým novým CD. A kdybys jen tak náhodou chtěl pokecat se svou věrnou fanynkou, písni mi na e-mail, jo? *3*
  • :-)

    Nikdy se nemrač, i když jsi smutna, protože nikdy neviš, kdo se muže zamilovat do tveho usměvu *3*
  • moje řeč

    moje řeč já ho viděla poprvé při hokejce a uplně mě uchvátil taky jsem ho viděla při Stonožce nebo jak se to jmenovalo. uváděl to Kotek.. Pepča je fakt moc pěknej kluk *14*
  • konečně mladej zpěvák

    Pepa je fakt moc pěknej a i když sem slyšela asi jen jeho 2 písničky,musím říct že je to přesně můj styl a sem ráda,že konečně v ČR máme po dlouhé době mladýho zpěváka,kterej kromě toho že umí zpívat aji dobře vypadá. Doufám, že nu to vydrží, ale jesi je po taťkovi Karlovi,tak určitě jo *4*
  • webovka

    Hele holky kdo chcete mrkněte se na vebovku pepíka www.josefvagner.cz sám si jí udělal a je tam upa vše *4*
  • :-)

    *3* *3* *4*
  • pepíček

    pepiku moooc ti to sluší *3* *14*
  • Pepíček

    Já se asi zblázním ten pepík je tak krásnýýýýýýýýýýý pls pepo napiš mi na e-mail Barca.Bata@seznam.cz prosííííííííííííííím *9*
  • pepík

    lidičky newíte jak se sem dá klip mě to nejde a pepík je strašně krásnej kluk mtmr pepo *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit