Přejít na výpis diskuzí

Josef Vágner

OSOBNOST 17.12.2007 
212 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • octavie

    Re: fanklub pro pepu

    určitě goood nápad!!!!! *4*
  • fanklub pro pepu

    Ahoj! Kdo by měl zájem založit pepovi fanklub? Ale jako myslim tim celou stránku pro pepu a jeho fanklub kam by jsme chodili my, jen fanoušci. Mluvila jsem s ním a že by byl rád. Vím někomu se to možná bude zdát hloupý, ale jen mě to napadlo, mohli by jsme jezdit na jeho koncerty, pořádat srazy a tak dále. Komu se to zdá jako dobrý nápad reagujte! Díky a byl by moc rád! *4*
  • Re: ICQ

    Ahojky...mohla byys mi na něj pls sehnat icq?i na Dana Dobiáše díky
  • Deníšek

    Ahoj Pepo , jsi fakt skvělej jak tohle všechno děláš neposlal bys mi tvoje icq.Moc tě obdivuju.Tvoje písen Mě sílu dáš se mi opravdu líbí poslaóucham ji pořád do kloečka je fakt super. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Re: ICQ

    ahoj tady jeho posluchačka mohla bys mi dát jeho ICQ a i jakuba Smolíka díky moc chaglos
  • táta

    Kdyby za tebou nestál tvůj táta, nejsi nic a on bohužel kvůli tobě ztrácí svoji prestiž,co si léta budoval.Není ti to trapný vůči němu?
  • isabelkamore

    POCHVALA ZA CD !!!

    Tak neska mi konečně přišlo dlouho očekávané cd Pepy...musím uznat , jedna lepší pecka než druhá, klobouk dolů ... úžasné cd, realxuju u něj, je to jako pohádka ... *14* Díky Pepo, že takhle prezentuješ český zpěváky !!! Držím palce, Isabelka *14*
  • andilek.verca

    Andilek:-)

    ahojky Pepo zpíváš nádherně, a seš dobrej jak to všechno stíháš školu, muzykál a vystupování, držím ti palce s novým CD *4* ......a seš mocínky hezkej a roztomilej *4* *14*
  • pro tebe

    ahoj:-)víš,nevím jestli si tento vzkaz prectes,jen sem ti chtela rict ze ses moc hezkej a krasne zpivas:-)přátelé mé tety a strýce se asi nejak znají s tvoji rodinkou:-)moc by me zajimalo jaky jsi uvnitr kdyztak se ozvi:-)na mial:-) *4*
  • isabelkamore

    Chjo, mě to dostává ...

    Jakože pořád dokola tu mp3 psolouchám - Mě sílu dáš a dneska sem ji měla s věnováním v rádiu - no luxus ... *14*
  • van

    ICQ

    Čauwes lidííí !!! Sem četla tady ty přízpěvky ...a tak mě napadlo ..proč si nenajdete jeho ICQ ...??? neni těžký si najít ICQ náký celebrity ...dyštak se mi ozvěte ...bychm se mohla pokusit sehnat vám na někoho ICQ ..
  • Re: Re: Re: Re: Terka

    jÁ BYDLIM V lITVÍNOVĚ TAK URČITĚ SE PUJDU PODÍVAT MÁM TO DOOOST BLÍZKO SKORO PŘES SILNICI :)
  • Super zpěvák

    Je to super zpěvák ,který umí moooc dobře zpívat. 16.8 ZPÍVAL MOJÍ TETĚ NA SVATBĚ!!
  • octavie

    Octávie

    Je užasný já bych ho brala všemi deseti *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Tereza

    Re: kacka

    JJ je mooooooc supeeeeeeeeer!!!! *14* *14*
  • kacka

    mate pravdu moc hezky spívá a ma krasny usměv . v sobotu byl na mělníku . jako oběv roku . daval podpisi . je užasnej *14* *14*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Terka

    Odkad jsi? Já od Prahy kousek ... kdyztak pisni na ajsko 318972241 ...
  • Tereza

    Re: Re: Re: Re: Terka

    To jo no *4* ale to by jsme nebyli sami..Taky bych se snim ráda znovu setkala,ale mám to ted už hooodně z ruky *9* *9*
  • Re: Re: Re: Terka

    Tjn, ja bych ho brala celýho všema deseti ... prostě je to takovej plyšák k pomazlení ... jako já se chystam, respektive ráda ybch jela 23.8. do Litvínova se mrknout, má tam zpívat, ale zatím nikdo nechce jet semnou, tak to moc růžově nevidím, ale růžovou milujuuu *14*
  • Tereza

    Re: Re: Terka

    No kéžby to byl jenom ten úsměv *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit