Přejít na výpis diskuzí

Josef Vágner

OSOBNOST 17.12.2007 
212 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • k4r0link4

    Kleopatra & Dracula

    Ahojky...prosím Vás, nevíte, kde bych na internetu sehnala od Pepči písničku Za to se platí v dobré kvalitě a pak celý muzikál Dracula s jeho rolí, jako Steven?? Moc bych ho chtěla vidět...je nejlepší :-*
    Děkuji za odpověď =) *14*
  • Re: ahoj

    Já jsem ty už odepisovala
  • Vánoce

    Krásné a Veselé vánoce Pepo. *4*
  • Pepa

    Ahojky Pepo jak jsi zpíval v divadle v Příbrami pro kapku naděje tak jsi byl úpa supr byla jsem hned v první řadě tak jsem si to opravdu vychutnala děkuji moc
  • lady-jonas

    ???

    ahojky...nevite nekdo e-mail na pepu?diky za odpoved. papa*4*
  • Re: ahojík

    na www.supermusic.sk.nemáš zač.jana
  • ahoj

    prosím odepište na muj email díííík *3*
  • ahojík

    Ahojík nevíte někdo kde bych našla akordy na kytaru na písničku LÁSKA NEBO PŘÁTELSTVÍ???????? *7*
  • ahojík

    Ahojík nevíte někdo kde bych našla akordy na kytaru na písničku LÁSKA NEBO PŘÁTELSTVÍ???????? *7*
  • ruka

    Čau Pepo co ta ruka?Bolí to moc? Já mám v sádře zase nohu *3* to je tak otravný ta sádra...
  • Pro Pepínka

    Ahojky Pepčo,jsem ráda,že spolu komunikujeme přes meila.Jsi o 3roky starší než já ale natom nezáleží.Jsi hezký mladý pohledný kluk,který vždy udělá legraci.Máš hezké písničky.Doufám,že už víš o koho jde pokud jsi se kouknul na můj profil na lide.cz chtěla bych s tebou pokecat mezi čtyřma očima,po meilu to není takové.
    Docela by mě zajímalo zda máš nějakou holku a pokud ne tak jaké holky se ti zamlouvají?Měj se moc hezky a brzo se uzdrav se zlomeninou.ppapapapapaaaa tvá fanynka HANKA *3* *14*
  • Re: Plakát s podpisem

    Ahoj,mám to poznamenaný,když přijde objednávka,tak Ti ho pošlu rád s podpisem.Pepa *3*
  • Plakát s podpisem

    Chci se jen zeptat... Když si objednám z tvých stránek plakát, přijde mi i s tvým podpisem? *4* Díky za odpověď... *3*
  • lucisek02

    Děkuju

    Pepo děkuju ti moc za autogram si suprovej :-)

    Ahoj
  • beruska5

    Benešov

    Ahojky,kdo jedete 19.9 na Pepu do Benešova?? *14*
  • katulinka24

    Díky

    Ahoj Pepo moc ti děkuju za fotečku...
  • katulinka24

    Fotečky

    Ahoj Pepo pošly mi prosím nějaké fotečka Na adresu:

    Kateřina Šťastná
    Ježená 42
    Vyskytná nad Jihlavou

    588 41

    Díky jestli pošleš
  • nikolinecka

    jste good!

    ty´jo pepa doopravdy vypadá líp jak na fotkách a není to žádnej nafoukanec dneska sjem ho poprvé viděla a je ůpa boží a vy taky *1*
  • Pepa Vágner

    Čau Pepo! *1*
    Jak se máš?Musím ti říct,že se mi líbí jak zpíváš,akorát bys na tom mohl trochu přitvrdit!!!! *16* Mě se nějvíc líbí písnička Čas je nám jen pujčený,ale trošku mě štve,že je na youtube v dost blbé kvalitě.To je právě škoda,protože je moc pěkná ! *3* ......Ať se ti ve všem daří dál a aby tě poslouchaly ségry *1* *4*
    Ahoj
  • obdiv

    Ahojky lidičky.Všichni jste moc fajn=)Pepu mam moc ráda a moc si ho vážím,nejen že je to výborný zpěvák.Ale také človíček s velkým srdíčkem. *4* S pozdravem Lucka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit