Přejít na výpis diskuzí

Josef Vágner

OSOBNOST 17.12.2007 
212 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • supermonika

    podpísky....

    ahoj rikas on vam to uz tady rikal..........on sem chodí nebo co?
  • Re: Re: blázni

    promin ale není to holek věc jestli sem píšou *16*
  • twetty.tecka

    Re: blázni

    Ahojky souhlasím myslím si že není tak těžké na klávesnici vyťukat www.josefvagner.cz a tam najít emailovou adresu,která je ke komunikaci s Pepčou určena a pro tento účel určitě i vytvořena.
  • pajulilinka

    podpísky....

    Holky já vám nechi nějak radit ale potom byste mohli mít problémy....jako využít něčí adresu jde snadno.....Tak budte normální a piště Pepčovi na vzkazy už vám to tu psal...Tak proč ho neposloucháte??Jste jako malý děti co se hadají o lízatko....Tak pokud nechcete mít problémy kvuli těm adresam tak bych bejt váma začala používat jeho e-mail....Já ho taky používám a podpísek mi přišel taky...tak zase klid a používejte ho.... *10* *10* *10* *8* *8* *8*
  • blázni

    Ahoj všem co si sem píšete o fotku s podpisem od Pepi nemyslite, že by bylo lepší poslat pepovi email na adresu ktera je pro vzkazi a přání stvožená? Hodně lidí to tak udělalo a mě přišla do dvou dnů a zveřejnovat tu svoje adresy bych řekla že není moc dobrý nápad fakt si příště rozmyslete co píšete a kam to píšete *8* *8* *8* *8*
  • Prosba ;-)

    Ahojky Pepčo ty seš fakt uplně užasnej zpěwák maš super pisničky *14* já je musim pořád poslouchat tak sem Tě chtěla poprosit o fotku s podpisem a věnovánim.
    kdy by to šlo tak na adresu:
    Iveta Vránová
    Nezamyslice
    nám. děk. Františka Kvapila 5
    798 26
    Moc Ti děkuji a bylabych strašně rada kdyby to šlo protože seš fakt dobrej.
    Spozdrawem Tvá fanynka Ivča *4*
  • partygirl17

    Přání:)

    *14* Ahojky Pepí *14*
    Mohla bych tě Prosím poprosit,jestli by to šlo o tvou fotku s podpisem a věnováním? *7* Byla bych moc ráda ,protože tě poslouchám každý den a tvoje písničky jsou úžasné *4* Jen tak dál,byla by škoda tak dobrého zpěváka jako ty:)
    Jestli by to teda šlo tak tu fotografii s podpisem a věnováním moc prosím pošli na adresu:
    Radka Karlíková
    Doloplazy 112
    Okres Prostějov
    Pošta Nezamyslice
    PSČ:79826
    *14* Moc děkuji jestli to půjde ..si nelepší zpěvák co znám*14*Doufám Že Tě někdy poznám osobně ,to bych si moc přála:)
    S pozdravem Tvá Věrná fanynka Radka:) *3*
  • twetty.tecka

    Hlasujte :o)

    Ahojky lidičky nezapomeňte že můžete hlasovat pro Josefa Vágnera na http://www.abrimpy.cz/top-cz-50/ pro písničku Láska nebo přátelství a na http://www.abrimpy.cz/top-cz-sk/ pro písničku Mně sílu dáš.
  • miluju tě

    Ahoj pepo mohlby si my este poslat fotečku tu co si my jednou poslaljsem si nalepila do památníčku ated bych tě chtěla poprosit ještě o dvě prosím prosímmmmm jo akdyby ses ptal proč dvě tak moje nejQy kámoška tě má moc ráda a ona bude mít za týden narozky a tak já bych jí to dala k dárku *14* *14* *14* *14* plosím
    adresa
    lucie fojtova
    uhersko 86
    533 73 *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: fotečkaaaa

    Milá Míšo,posílám Ti fotku,máš-li ale zájem o komunikaci,používej prosím rubriku vzkazy na www.josefvagner.cz.Ahoj Pepa *3*
  • fotečkaaaa

    ahojky pepo strašně bych chtěla tvoji fotku s podpisem ráda poslouchám tví nejky písničky tak prosím pošli
    adresa
    michaela vašková
    hrochuv týnec
    cukrovarská 307
    53862 *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: ahoj

    pepo moc ti děkuji za ty fotky co si my poslal jsi tam moc hezkej a s lakej *3* *1* *4* *5* *5* *3* *3* *14* *14*
  • Re: ahoj

    Milá Lucko,pro komunikaci prosím používej rubriku vzkazy na www.josefvagner.cz.Fotku posílám,Ahoj Pepa *3*
  • ahoj

    ahoj pepo mám tě moc rádaa *4* *14* a chtěla by sem poslat fotečku plosím stvím podpisem prosím jsem tvoje nejQy fanynkaaaa
    adresa
    Lucie Fojtova
    uhersko86
    533 73 *3*
    jestli to pude plosímm
    a napíšeš mi na e-mail tvoje icq jestli ho mášš
    kuju moc paaaa *14* *14* *14* *14* *5* *4* *4* *4* *3* *3* *1* *1*
  • Pro Pepču

    Ahojky Pepčo..chtěla jsem tě moc poprosit jestli by jsi mi neposlal tvojí fotečku s podpisem *14* ...Na adresu:Kateřina Zvonková
    Kozlovice 182
    okr.Frýdek-místek
    psč.739 47
    Předem ti moc děkuju a přeju hodně štěstí ve zpívání,protože ti to opravdu jde..pa.
    P.S.:prosimtě mohl by jsi připsat i číso na mobil..prosim..papa
    Katka *14*
  • nika111nova

    Fotka s podpisem...

    Ahoj Pepo mohl by jsi mi plosím poslat tvou fotku i s podpisem?Na adresu Nikola Fučíková Znojmo Přímětice Krylova 2.
  • twetty.tecka

    chat

    Ahoj lidičky, Pepča má na Lide.cz založený chat místnost najdete v hudbě a přesný název je Josef Vágner a pro ty komu se to nechce hledat tak vám sem dám odkaz http://chat.lide.cz/room.fcgi?auth=&room_ID=4189469 tak přijďte pokecat.
    *4*
  • jannca16

    Re: Hlasování

    Na toto se zapomenout nedá *4*
  • twetty.tecka

    Hlasování

    Ahojík nezapomeňte že můžete hlasovat pro Pepču každý den na www.abrimpy.cz/top-cz-sk/ celkem 3x.Určitě si zaslouží být na 1.místě tak se doto dejme *4*
  • Re: Ahoj Pepčo

    Pošlu,arád,ale musím vědět adresu,kam ji mám poslat.Raději mě kontaktuj přes vzkazy na www.josefvagner.cz.Tam jsem častěji než zde.Ahoj Pepa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší