Přejít na výpis diskuzí

Josef Váňa

OSOBNOST 31.12.2006 
544 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pomoc

    Pani Naty, nic nedělám schválně, nerozumíte legraci. A vůbec nevíte, o co jde, nemůžu nikde sehnat nějaký kontakt na pana Váňu. Nutně ho potřebuji, protože mu chceme s mužem pomoci, ale to Vám asi nic neříká. Evženie
    • kiris

      Re: pomoc

      no tak to jste opět vedle! Pomáháme Martinovi Zachovi!! Ten je na tom mnohem hůř!! *8*
  • pane váno jsem vaše velká faninka miluji koně i když je mi 11 tak už 6let jezdím parkur odepište mi prosím na 19anna99@seznam.cz jak se vam libila letošni pardubická
    • Byla hezká !!!!!!!!!!!§§§ *1*
  • Gratulujeme

    byla to krása moc jsme Vám to přáli Salačovi Tetov
  • pan Josef Váňa

    Nu musim pogratulovat k 119.ročníku VP.Byl to neskutečný závod.
    Ju a ještě sem se vás chtěla zeptat jestli nevíte za co pan Josef Váňa jezdí?Mam v tom teďka zmatek...
    • kiris

      Re: pan Josef Váňa

      NO POCHOPITELNĚ NE ZA OVES ALE ZA PRACHY!!! *1* *1* *1* *15* *15* *15*
      • Re: Re: pan Josef Váňa

        Hm víš já myslela za jakou stáj...
        • Re: Re: Re: pan Josef V��a

          No já samozřejmě pochopil jak jsi to myslela,ale tys nepochopila,že si dělám legraci!A jinak myslím,že jezdí za svoji stáj Josefa Váni!! *1*
  • Rád bych se dozvěděl jesti jezdec Jiří Sejbal jezdivál s fenomenem
    Váňou mělo to být kolem roku 1965 Váni se osobně zeptat nemůžu
    tak kdo mi poradi ,
  • Gratulace

    Moooc gratuluji k úžasnému výkonu na letošní Velké pardubické... Jste úžasní, a doufám, že jsem vás neviděla na stupni vítězů naposledy... *4*
  • Gratulace

    Ahoj Pepo!
    Moc,moc,moc ti gratulejem.Všem jsi vytřel zrak a opět jsi zvítězil.Jsi prostě kanon.Moc tě pozdravuji.
    František Běhal a syn Roman,kterého jsi učil lyžovat.Vzpomínáme na krásné chvíle na horách.
  • gratulace

    Velkou gratulaci panu Váňovi k vítězství a samozřejmě také k narozeninám a taky posílám velkou pusu Tiumenovi!!!!!!
  • narcisa

    gratulace

    Vše nejlepší!!!!!!!!!!!!!!
  • Josef Váňa si prý zahrál i v seriálu Zdivočelá země !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit