Přejít na výpis diskuzí

Josef Váňa

OSOBNOST 31.12.2006 
544 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gratulace

    Vážený pane Váňo, moc gratulujeme k vyznamenání. Je u nás opravdu málo lidí, kteří si ho zaslouží. Přejeme pevné zdraví a mnoho úspěchů Rodina ze Křetína
  • !!! *** BEST***!!!

    Shrnu to jediným slovem jinak bysme tu byli dlouho Váňa je BŮH!!!!**** *3*
    • jely

      Re: !!! *** BEST***!!!

      je ! A nikdo ho nepřekoná !!!! *15*
      • Re: Re: !!! *** BEST***!!!

        Nikdy xD
  • badboyss

    třináctá komnata je...

    ...zde : http://www.ceskatelevize.cz/porady/ 1186000189-13-komnata/2075622108000 16/
  • ..pro Pepu a novináře se vydařila !
  • sprostota

    Vážený pane Váno.Myslel jsem si že jste poctivej sportovec.To že jste zblokoval vašeho protivníka beru,ale alespon jste se k tomu mohl přiznat.Tímto jste dal korunu celému dostihovému sportu.Je asi normální že když na to někdo už nemá,tak si myslí že musí vyhrát za každou cenu.V pardubicích jsem byl a viděl jsem Vás v cílové rovince,takže jsem to viděl na vlastní oči a proto Vás beru jako podvodníka.Sportu zdar,ale jen tomu fér play.Můj otec kterej je čestnej sportovec a zná Vás,tak jen kroutil hlavou....asi si to ale budete vyčítat a asi Vás to bude i dosti užírati,snad se s tím vyrovnáte....hezkej sportovní zážitek.Martin
    • artaius

      Re: sprostota

      S největší pravděpodobností se s tím budete muset vyrovnat vy.A na Amant Grise budou zase muset najít lepšího žokeje,aby měl kůň vůbec šanci vyhrát.Nevíte o čem mluvíte(píšete),prosím,neuráž ejte poctivé sportovce.Pan Váňa chybu neudělal. *3*
    • Re: sprostota

      Pokud ste si toho Martínku nevšiml , tak Váňa se v průběhu cílové rovinky ani neotočil , tudíž ani nemusel vědět že ho tlačí k bariéře a že ho Stromský musel objíždět který tam navíc to místo na předjíždění měl. A moc doufám že tebe zas bude užírat ta tvoje závist a to co jsi sem nepravdivě napsal ale jak už tady zmínila jedna osoba toto je poze pro fanoušky takže jsem zjistila že jakákoli diskuse s tebou je zbytečná. Pěknej den .!!!I LOVE VÁŃA!!!
    • Re: sprostota

      Kolik jsi toho na koni odjel?
    • Re: sprostota

      No, co dodat. Pokud tenhle příspěvek vznikl v návalu nějaké negativní emoce, je to smutné, že nezafungoval zdrvý rozum, který by jej nedovolil odeslat. Pokud je však prezentací vašeho uváženého názoru, doporučuji léčbu. *3*
    • Re: sprostota

      Odpověď pro Harryhonoumena,v tomto sportu se pohybuji řadu let a mohu říct, že vše co jsem viděl na velké pardubické bylo podle pravidel. Měl jsem možnost vidět i záznam z kamer. Vše bylo v pořádku. Pan Váňa si tento výrok nezasloží. S pozdravem David Soumar
    • jely

      Re: sprostota

      tady je to jen pro fanoušky a né pro závistivce a hlupáky !!!!!


      *8*
  • http://www.youtube.com/watch?v=hkIsVeQWVNU
  • po osmý vyhrál Velkou Pardubickou je to nej žokej a právě dnes je mu padesát devět s Tiumenem to může vyhrát zase příští rok jestli pojede *3* *2* *2* *2*
  • Byla to krása zase vidět vaše umění. Vůbec nevadí, že to tentokrát nebylo 1. místo stejně jste úžasný. Blahopřeji a přeji všechno nejlepší k narozeninám.
  • PEPÍČEK JE NEJ

    Pan Vána opět dokázal že je jeden z nejlepších sportovců u nás,klaním se mu a přeju pevné zdraví.A ten kdo hodnotí že vyhrál někdo jiný to je jen závistivý hlupák který v životě nic nedokázal,PEPA JE NEJLEPŠÍ *14*
  • Lataster

    chtela bych se optat pana Vání na koníka jmenem Lataster? drivejsi dobe ste byl udajne jeho trenerem:) a konik se dostal i ke me:)rada bych vedela vice...
    • Re: Lataster

      Písni mi prosím na mail ohledně Latastera. Děkuji H.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit