Přejít na výpis diskuzí

Justin Bieber

OSOBNOST 10.7.2009 
7985 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • You're the nicest kids,hey I had to translate the comments! *14* *3* *4*
  • Hello Justine moc se omlouva neumim moc anglicky.ale docela jo,našla jsem tve čislo tak pokusin ric kamaradce aby zavolal tak snat bude tve prave jestli ne tak nevadi my ti napiseme dopis . tak pa krasavse zuzka.
  • Nehovorim že Justin Bieber je zlý spevák a je už zdrogovaný- bere drogy. A delená Gomez s musela kvôli nemu aj rozviesť lebo sa nechcel liečiť. Pozrite si toto, uvidíte aký je. Jeho pravý charakter
    http://www.tvnoviny.sk/soubiz/1740922_bieber-ukazal-svoj-charakter.-precitajte-si-drsnu-hadku-so-selenou
  • Sany
    Ano doslo
  • Došlo vám že si to nepřečte, protože neumí česky a ani by na tuhle stránku nepřišel?
  • Tak jste normální lidi?
  • Ahoj, jsem Cleire Kimer. Líbí se mi tvoje písničky. Hlavně "Sorry". Jsi krasný chlap. Víš nemám 20 let nebudeš se na mě zlobit? víš já mám 11 let.Máš pěknou
    postavičku i svaly.Tak ahoj Justine *14*
  • Jo a jak ti pošleme ten dopis tak tam bude napsáno naše číslo a adresa a prosim taky nam napiš dopis nebo zavolej pa krasavče *4* *3* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *14* *5* *5* *3* *3* *4* *14*
  • Ahoj Justine chtela jsem se zeptat jak se mas.ja jsem se koukala na tve stranky. A napsala jsem tam,Justin Bieber phone number.Moje kamaradka tam zavolala na to čislo a řeklo ji bouzel toto cislo neegzistuje.tak te prosime o tve peave cislo moc te prosime ,jo a Justine my ti posleme dopis od zuzky a klarisnat budes mit radost.
    Jo psala jsem to 5 ledna 2017
    Tak ahoj krasavče.B *14*
  • Sany
    Ahoj Justine vim ze si to neprectes ale dekuji ti za vsecko co jsem kdy diky tobe dokazala jsi muj nejlepsi pritel a navzdy te budu obdivovat a milovat tvou hudbu
  • promin menuje se to MY WORLD
  • písníčku MY WORD
  • jo abych nezapoměla mužu se zeptat koli ti bilo když si zpíval baby na kozertě
  • Miluju javascript:addSmile(14)justina promin ni to že jsem nebila na konzertě v praze moc mi to mrzí javascript:addSmile(9) ja furt poslouchám tvé písníčky seš moc hezký.chtěla bych tě vidě moc a moc javascript:addSmile(14)je my 11 já tě miluju jenom zaspěváka ale si moc hezký pá zuzka javascript:addSmile(5)
  • To píše ten pravej.
  • Přesně tak.
  • Że bral drogy ve 13ti to kecáte
  • Nauč se psát
  • Tak bez urážky ale já taky věřím bulváru
  • Já mu Nezávidím ale nějaké urážky jsou pravda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit