Přejít na výpis diskuzí

Justin Bieber

OSOBNOST 10.7.2009 
7985 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A já se narodil 25.2.2006 mám narozky dřív než vy oba ha
  • Miluji ho protože je to můj idol a kdo ho má rád tak dejte
  • je nejlepší mám ho ráda
  • MILUJU!!!!!!!!!!!!!!!!!JUSTINA MILUJI HO ŠKODA ŽE SEM NEMOHLA NA JEHO KONCERT V PRAZE MOC MĚ TO MRZI ALE MAM HO MOC MOC MOC RADA JE TO MUJ IDOL A KDYŠ JE V NĚJAKEM FILMU TAK JA SI TO POUŠTIM POŘAD DO KOLA MOC HO MILUJI TAK pačko *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* jo a ještě mam rada film ZOOLANDER NO 2 kdo taky tak aš da like prosim *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Nemám rád Violettu :) kdyby někdo nevěděl,naučil jsem se česky
  • Víš dneska jsem sse naučil česky,umim lip než ty a do toho ti nic neni milá Tdzdotidzfoigxtdi :-)
  • Thx
  • Sorry i dont understand.IS IT TOO LATE NOW TO SAY SORRY? *12*
  • Ja taky byluju
  • A vám bude devět.Pardón jedenáct dohromady..
  • And veškole writing.hmmm,tak to jsem ještě v životě neviděl!
  • Už na tebe čeká a nemůže se dočkat až mu napíšeš!
  • Ahoj holky,
    Ležím už asi týden v nemocnici, a tak se nemohu dostat na koncert. Ani nevíte, jak je mi to líto ze ho nevidím. Lístek jsem dnes prodala, páč mi řekli ze s nějakým koncertem nemám počítat. Tak jsem to vzdala a lístek prodala. Chtěla bych ho sledovat aspoň po soc. sítích. Nevíte jeho ofiko instagram? Mě přijde že si ho zrušil, ale nevím to jistě. Díky za odpověď a uzijte si to pořádně. :*
    #beliebersForever
  • Jde nikdo na koncert justin bieber v praze 12.11.v o2 arena
  • Hi justin I"m luna and this love love !!!! *14* *14* *14* *14*
  • Hi, I'm Eva and I am twelve years old I love your songs and listen to them almost all the time and veškole writing and workbooks got your picture. Ilove Justin Bieber ,Jaxon Bieber and Jazim Bieber. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ahoj
    Justin bieber se mí líbí
  • Och, super díky tidle INFORMACE my mohou pomoci a opravdu nevíš kde se to bude konat?
  • Já ano, hele nikde psali že se to zlevnilo protože tam pude málo lidí na 2000 kč pro osobu a dítě do 8 let je zdarma promin pokud si budeš číst to nahoře to jsem zpletla:) ale sndad neva :) bude se konat v praze od 20:00 do 22:00 večer a ale kde to bude to jsem ještě nezjistila to jse omlouvám a jedna věc pokud budeš někde vepředu tak tě vezme i na podio moje kamarádka tam byla ve předu a normálně jí vzal na to podio a pak se kupujou i trička za 400 kč a náramky za 100 kč dokonce aby ti dal autogram nic nestojí a aby si s nim dala fotku taky ne a na tom koncertě si sundal tričko a hodil ho mojí kamarádce tak pokud máš zájem tak tam přijd:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit