Přejít na výpis diskuzí

Justin Bieber

OSOBNOST 10.7.2009 
7985 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já ano,jdu na koncert JUSTINA BIEBRA. pokud chceš na ten koncert nebo ti to rodič dovolil ta to stojí 2000 pro člověka děti do 7 let jsou zdarma:) Bude se to konat 10. března v praze ale ještě nevím kde? takže to ti nemohu říct:( ale snad to nevadí a v kolik hodin od 20:00 večer do 22:00 večer takže pokud tam přídeš tak tady ty INFORMACE by jsi mohla potřebovat:) :)AHOJ!
  • Nechápu lidi co o něm říkají že je namyšlený, ano udělal pár hloupostí, ale tak byl puberťák s velkým obnosem peněz. Je jasné že něco z toho co dělá pro děti a lidi je schválně, ale určitě neee vše, má 2 mladší sourozence a jde vidět že má rád děti.
    Říkáš o mně že jsem teplý, ale já dokážu jedním FOLLOWEM holku rozkřičet víc než ty při sexu
    - Justin Bieber
    Každý dělá chyby, nejsme dokonalý a já nejsem robot
    - Justin Bieber
    Bieber Fever
  • Ahoj,chci se zeptat, na koncert Justina se nemohu dostavit, ale stala bych aspon o autogram, kdyz uz tam nemohu byt. Proto se ptám, neni zde nekdo, kdo mu na adresu poslal foto s prosbou o autogram a vrátila se mu opravdu podepsána fotka? :) nekde píšou na netu ze to tak funguje tak nevim, proto se ptám. Dekuji za veškeré odezvy. Hezky den.
  • Nikdy nepochopím jak nějaký lidy ho můžou soudit.. :/
    Ať se první kouknou na sebe :) Podle mě mu všichni závidí že dosáhl více než ostatní. :D A jestli ho chtějí dále pomlouvat tak až dokážou aspoň půlku co on.. ;) Promě je Justin fajn člověk.. :)
  • No já bych se ani nedivila AHOJ ale je tam PRŮŠVIH jo tak ČAU *4* *3* *3*
  • jo potkala jsem jednu holčičku a ta furt psala ale já jsem velká a vím vcšechno nerozdíl od tebe to mě vždycky rozesmálo a ještě mi nadávala do blbky no to bylo vtiný a pak dostala průšvich pak to tam psala prej kvůli tobě mám průšvich ty blbko a přitom jí bylo nějakých 7 let *4* *4*
  • Jo a nejvíc ještě ty malý holčičky který furt na to ale já už jsem velká a vím všechno o JUSTINOVI víš jo to je vždycky na záchvat smíchu *4* *4*
  • že jo
  • Přesně *3* mě to taky mega štve at si o něm něco zjistí
  • Pod slovem JUSTIN BIEBER si představuju chlapa hodnýho hezkýho a možná i super chlapa ale nevím ještě pořád si myslím že spousta lidí tady bude psát že to není pravda no jasně ale tak si o něm něco zjistěte a pak si o něm pište že je takovej a takovej jo a pro ty tipi lidí přispěl 500,000 půl milionu na děti v AFRICE ne pro postížené děti takže za mě je hodnej a suprovej no byl ve vězení ale ještě jednou si jednu větu která vám příde nejmilejší přečtěte a trošku se vám uleví snad jo ahoj *3* *3* *4*
  • Nejvíc mě štve že o něm říkají všichni jak je teplej atd...
    pokud vím má holku... a přeju mu to... půlka lidí se snaží být něco jako on ale to se vám nepovede... :)
  • Schválně kdo si tu myslí že je teplej?!!!!!! *13*
  • J přesně *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Nejvíc mě štve jak o něm furt lidi říkají že je na chlapi nechápu to no dobře byl ve vězení za používání drog a jel přitom v autě ale to neznamená že je teplej ne bože lidi co to s vama je? *13* Mě se LÍBÍ a má pěkné písničky a lidi prosím neříkejte to máte svůj názor to ano ale ti lidi co to říkají jen aby byli hustý tak to je moc takový lidi nesnáším ale lidi co si to opravdu myslí a neříkají to jen aby byli hustý to je v pohodě ale lidi co to říkají aby byli hustý to nesnáším jinak doufám že tu nikdo takový není a doufám že bude vše v pohodě PS: nemám ráda hádky *4* *4*
  • Přesně *3*
  • Eli a ja som sa narodila 17.2 :D
  • Já ho mam moc rada posloucham jeho pisne a asi se zanim odstehuju
  • JUSTIN BIENER na Česko-Slovenská Hudební Databáze:
    http://www.cshudba.cz/interpreti/23-Justin_Bieber
  • Hatere ty uz me nerozciluj pises na kazde osobnosti same blbosti dej uz pokoj ne ze bych mela Justina rada ale uz je to dost trapne co porad vsude pises
  • Bil hezci ale Tet to us to je Malo hezkej@ DD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší