Přejít na výpis diskuzí

Justin Bieber

OSOBNOST 10.7.2009 
7985 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I love Justin
  • Já miluju Justinka a jeho styl *14* *14* *14*
  • Justin je nekrásnější chlap na světě ja ho strašně miluju ♥♥♥♥♥ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • proč všichni proti němu něco mají vždyt je super ♥
  • Hello Justin
  • hello justin bieber *5* *5*
  • hej a ešte justin. :)
  • OMG! hello a I LOVE BABY SONG akurát by rozumel, keby sem prišiel, čo sa nestane!Aspoň po anglicky píš, keď nevieš, tak slovníky a prekladače existujú. :)
  • moc se mi Libý Justin bieber JE PROMNĚ NEJVĚTŠÍ IDOL.
  • hello justin
    jak se máš I LOVE BABY SONG
  • Myslím si, že by ses měla naučit pořádně psát než začneš zveřejňovat své výplody!
  • sice jsem semka už napsal že mě vadí jak se chová ale některé jeho písničky se mi celkem líbí
  • Víte o tom že to Justin nečte?


    Chtěla bych jít jako Justin. Dávat hudební videa na YT, a kdo ví, třeba mě někdo požáda o to, abych byla zpěvačka. Chtěla bych jít i na CeskoSLovensko ma talent, a ukazat co ve mne je
  • Vítr o tom že si to Justin nečte? A jinak se mi moc líbí, a chci jet v jeho stopách. Myslím to tak že vych chtěla jít ČeskoSlovensko má talent, a být zpěvačka. Chci dávat na YT hudební videa, a kdo ví, třeba se to roznese, a někdo mi nabídne být zpěvačkou.
  • KONCERT SA RUŠI. Kcete viac zistit tak chote dole kde napisala Kristína Ariana Franceska
  • P.S Napište čo si otom myslite
  • Ten listok stoji 2 milioni dolarov. Vjem to lebo som to čitala v časopise Kamarad. A bolo tam že Justin ten koncert zrušil. Preto že je vraj unaveni a ma debku. Je ini. Keď bol mali tak vistupoval na podium vždy ked mal debku alebo mal rozbitu nohu a nemohol tancovať. Je to veľky rozdiel. A čitala som že fanušky sa chcu spojit aby Justin nigdy na podium ňešiel. Vraj budu oto bojovať. Ale aj ked asi trochu maju pravdu. Ja ho stale mam rada. Škoda že neni taky isti ako ked bol mali. Napište si na Google Justin Bieber 2008. Je tam velky frajer a ma užasne vlasi. MAM HO STALE RADA. Ked mi bolo 5 rokov tak som ho mala rada. :) :) :) :) ;) ;) ;) ;)
  • justin bieber dobrý zpěvák líbí se na něm písničky
  • Ty vis o konzerte justina biebre

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší