Přejít na výpis diskuzí

Laďka Něrgešová

OSOBNOST 31.12.2006 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nika1979
    ladka něrgěšova suprrrrrrrrrrrrrr bajooo je sexyyyy mlada užasna..........mammmmmmmm ji mocccccccc rada *6* *6* *5* *14*
  • nika1979

    Re:

    ja jsem jse narodila .pro Koudelku odkaz.vim znam dobu 1979.znam 70 bili užasne.....promně diskotety... jajsem stim nou problem neměla.....vite Pani☺♥♥♀─░
  • nika1979

    LaďkaNěrgešová

    Laďka Něrgešová od dneška budu uvadět pořad Vip Zpravy{{╚§♫/-♀♀♀-♀---
  • Re: AHOJ

    proč se tu někdo vydává za laďku?
  • Re: Re: čislo enbo radši možná mail...

    to opravdu není její soukromej mail! *3*
  • facebook

    Ahojky lidičky, vytvořila na facebooku stránku Laďka Něrgešová tak se přidejte a posílejte dál pozvánky... :) (nenašla jsem že by už ji někdo vytvořil) *3*
  • Laďka Něrgešová

    Milá Laďko
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4*
  • oooo

    Ladka je opravdu nádherná žena, s krásným zadečkem a úžasnýma kozama....opravdu tady ma úžasné fotky u kterých se krásně honí! nebo aspon já se u nich udělal už asi 5x ! *14*
  • Re: Re: čislo enbo radši možná mail...

    je opravdu pravý? jinak díky ;-)
  • Re: čislo enbo radši možná mail...

    Ahoj ewe Laďka má svůj soukromý mail tady je ladka.nergesova@seznam.cz mozna budes mit stesti a napise
    *7*
  • čislo enbo radši možná mail...

    ehm... tady někdo kdysi říkal že jí psal? vy máte číslo na její mobil? nebo alespon oficiální mail? napiste mi ho sem když tak díííky mooc!!!
  • stranky

    ahojky lidičky laďka je super! má nějaké svoje webové stranky???
  • parket..a

    icq

    Na jedné netové stránce jsem viděla maily a icq na celebrity a bylo tam i na laďku...pochopitelně jsem si ho nevzala, protože nevěřim, že to je jejich(kde by to autorka asi vzala?) a i kdyby bylo, tak bych ji stejně nepsala, ptž sem pro ni cizí člověk a co by si se mnou asi tak povídala, že?:-D
  • AHOJ

    Ahoj všichni! *4*
  • karola

    přáníčko

    Ahojky Laďko,
    také se přidávám ke gratulaci k miminku. Ať Vám chlapeček Adámek dělá jen a jen samou radost a roste jako z vody. Ať jste šťastní všichni tři a dále se rozrůstáte.
  • gratulace

    Milá Laďko,gratuluji Vám k narození syna Adama, oběma přeji hodně zdraví a štěstí. Ať vám dělá velikou radost a roste jako z vody. *4* *4*
  • gratulation

    Gratuluji k miminku a přeji hodně štěstí a hlavně mnoho zdraví oběma. *3*
  • superstar

    Když si uváděla Superstar bylo to lepší s Ondrou než s Peťou ahoj
  • slovenky

    ahoj ladka,
    velmi ma tesi ze ta trapia pekne slovenky, viem ze ceske holky su na tom so svojim vyzorom, upravenostou, vtipom a vkusom trochu out, asi preto sa vasi chlapi za nimi mozu zblaznit a ze sa k vam zas vracaju? no neviem, neviem ci je to celkom tak.
  • whooho.

    Laďka je podle mě moc hezká a fajn holka.*14* A komu se to nelíbí ať mi p*del políbí. *10* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit