Přejít na výpis diskuzí

Laďka Něrgešová

OSOBNOST 31.12.2006 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Ladku

    Cau kote jdem na to? *15* *14* *13*
  • Dotaz

    Ahoj Laďko, chci se optat jestli s někým v současné době chodíš? Pokud by jsi chtěla rád Ti o sobě napísu vše co by Tě zajímalo.
  • ahoj

    Ahoj jsi výborná *14* *14* *14* *1* *1* *5* *5* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4* *5* *5* *5*
  • Ahoj,jak je?Pamatuješ,psala jsi mi sms,zase se někdy ozvy na 737036053 ahoj
  • ladka

    jsem z tebe hotovej
  • Je perfektní !

    Ahojky Laďko,mám Tě jako moderátorku a herečku mooooc ráda: V SuperStar jsi byla skvělá,v Románu pro ženy úplně bomba a v seriálu Bazén taky dobrá. Na hloupý kecy vůbec nedej.Jen máš blbou vlastnost,a to,že neodepisuješ fanouškům !!!! *3*
  • mňam - holka k nakousnutí
  • nnněěěrrrgggeeešššooovvvééé lllaaaďďďccceee

    Ahoj Laďko!!! Jsi dobrá, Ale co takhle odpovídat na e-maily, které jsou na tvých stránkách? Docela by to bodlo. Ahoj ELIŠKA.
  • Jsi úžasná!!!

    Laďko, jsi úplně nejúžasnější moderátorka, co znám! Tvoje ironický poznámky v superstar a Tvůj naprosto dokonalý výkon ve filmu Román pro ženy...No prostě super!Bomba! Úžasný! Jen tak dál, Laďko, a ať Ti vše vychází!!! Jsi fakt skvělá! Bára
  • Pro LAĎKU

    Nevím,co proti LAĎCE všichni máte?Myslíte si,že když je někomu 29 tak to musí být stará protivná baba? LAĎKA narozdíl od vás všech, co ji tak pomlouváte mladá, krásná - no prostě je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LAĎKO z toho.že tě pomlouvají si nic nedělej!Já tě mám moc ráda!!!Prosím,jestli budeš mít někdy čas,napiš mi na sebe nějaký kontakt(telefoní číslo,e-mail,adresu nebo jen prostě něco, abych si s tebou mohla dopisovat) Prosím napiš mi něco z toho! Krásný den a hodně štěstí Ti přeje Veronika Moravcová
  • Ahoj Laďko

    Ahoj Laďko!!! Jsi ta nejlepší moderátorka a herečka co znám!!!Chtěla bych si s tebou dopisovat, ale ty asi nebudeš chtít.Jestli někdy budeš číst tento e-mail a bude se ti alespoň trochu chtít tak mi prosím napiš jenom třeba AHOJ.A i když si myslím,že se mi to asi nikdy nesplní, protože ti moc nechci lézt do soukromí-strašně bych byla šťastná za jakýko-li kontakt na tebe.Ale jestli nechceš nemusíš.Jsi fakt skvělá. Krásný den a hodně štěstí Ti přeje Veronika Moravcová
  • Laďka

    Laďka Něrgešová je podle mého názoru vůbec nejlepší moderátorka co jsem v televizi viděla v poslední době. Není nesmyslně užvaněná jako 90% ostatních moderátorek, má šmrnc a je úplně jiná než ostatní současné moderátorky. Přeju jí další úspěšnou kariéru a třeba ji někdy uvidím i jako herečku.
  • Ladka

    Ladka je fakt kus krásná postava hezkej obličej... myslím že většina chlapů by si dala říct...... jestli máte něgdo její mail tak mě ho prosím vás pošlete......díky
  • Někdy vystupuje hodně namistrovaně a některý fóry jsou celkem ubohý!Zdá se mi že z Petra dělá hodně často debila!S Ondrou to bylo mnohem lepší!Ale co musím uznat má pěknou postavu a vypadá celkem dobře!
  • Laďka pro legraci

    Prosím Tě Laďko,vyprávěj zase v SuperStar nějaké ptákoviny,které asi umíš jen Ty.Pěkně jsem se pobavil,když Ty ve svých 30 letech vypravuješ proč jsou v 70-letech silné ročníky.("Byly jen 2 TV programy a tak lidé dělali děti").Proč neřekneš,že byly také bezúročné půjčky,za dítě se odečítalo,byla delší mateřská atd..To Ty nemůžešeš vědět,protože ve svých letech jsi se tak akorát koukala zda-li kamarádky nemají větší prsa než Ty.Jak už to v pubertě bývá.Buď tak hodná,řekni příště něco o 60 letech.
  • prozba

    Nevíte někdo e-mail na Ladku?? prosím kdybyste ho někdo věděl....tak mi ji pošlete předem mockrát děkuju....
  • Běžte do.....Laďka je dobrá co proti ni máte?A vyprasata si můžete políbit ..... nikdo neni na vaše kecy zvědavej!Laďka je dobrá!!!!Chtěla bych vás ubožáky vidět v akci!Laďka je v tom nejlepší!
  • Prosím odepiš

    Ahoj Laďko, byla jsem na filmu Román pro ženy kvůli tobě!Byla jsi tam fakt moc dobrá a mám tě ráda...Jsi fakt dobrá i jako moderátorka v Superstar!Jsi fakt moc dobrá.papa a měj se a napiš prosím!
  • Mila Ladenko,

    povypravejte nam prosim sve osobni zazitky ze 70.let. Jsem zvedava, kolik si toho pamatujete.:-)
  • Neposlouchej je,idioty!!!!!!!!!!!!!

    Láďo,jsi supr ser na ty zkurwený puberťáky!! S Ondrou Ti to sice slušelo wíc,ale jsi super i bez něho!! Mám Tě fakt ráda!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit