Přejít na výpis diskuzí

Laďka Něrgešová

OSOBNOST 31.12.2006 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojik Laďko!!

    Jsem 14-letá praštěná hip-hopersky založená Ostravačka.Včera jsem byla na Román pro ženy,a musím Ti říct,že si tam zazářila(opět) jsem si velmi blízká s Tomášem Růžalovským (Kinderem) a chci se tě zeptat,kdybys na něj měla čas chodila by si s ním??!! Píšete si ještě,nebo tak něco??!! Určitě mi napiš,zajímá mě všechno!!!Pá Tvoje Kachnan:))
  • Pobavení

    Vážená slečno.Děkuji Vám i Vašemu kolegovi moderátorovi SuperStar za příjemnou zábavu,která je opravdu jen pro zasmání a nesmí se nad Vaším humorem člověk moc zamýšlet.Pobavilo mně,když 29-letá a 30-ti letý mně vysvětlují,jak to bylo v 70-tých letech.Vždyť Vám bylo 14 let.To jste se tak mohla akorát zamýšlet nad tím,zda-li Vám dají rodiče kapesné.Je mi 70 let,tak si toho pamatuji snad více.Proč,když jste hovořili o tom,jak v 70-tých letech byly jen 2 programy a lidé museli dělat děti,proto jich je z tohoto období nejvíce.Když to nevíte,tak se někoho,kdo s Vámi bude mít trpělivost zeptejte,a on Vám řekne,že také byla prodloužena mateřská dovolená,že bylo zlevněno dětské oblečení,že byly beúročné půjčky s odpisem na děti,že mladí mohli mít děti,protože byla pro každého práce atd. Takže by bylo dobré,abyste mluvila o všem a ne jen o tom ,co se Vám hodí.Myslel jsem,že po nás přijde chytřejší generace a ne generace honící se pouze za penězi. V příštím díle SuperStar tam zase hoďte něco co si pamatujete z doby před 90 rokem.Třeba něco ze školky.
  • LADKA GO GO

    Je to krasna kundicka....strasne se me libi a je me sypmpaticka....krasna holka....
  • pro:terminátor

    Hele,uklidni to,jo???utíkej za maminkou a nezapomeŃ říct že tu nějaká holka nadávala!!!beeeee mamíííííííííííí
  • for koudelka

    No podle toho co tu kecáš ty,si nejspíš zažila ještě mnohem víc,než jen 70.léta!!tak se jdi přebalit a uklidni se=)
  • nic si z nich nedělej

    Petr ti to kazí...Potom to všechno špatný padá i na tebe,ale ty si super a vždycky ty jeho trapárny zachraňuješ=)
  • Pani Něrgešová, narodila jste se v druhé polovině 70.let, tak se laskavě zdržte svých ubohých projevů nevole,protože víte hovno jak se v 70letech žilo. Koudelka
  • Tak tebe

    bych ne...el a to jsem starej dedek! Leda nasadou od kostete.
  • Je příklad toho, že starý fuchtle už neví, jak se přiměřeně oblíkat svýmu věku, když jim je čtyřicettttttt.
  • ladˇka

    jsi super...
  • na superstar se divam jenom kvuli Laďce akorat nechapu jak se někdy muže obliknout do tak šilenejch hadru...
  • Chtěla bych vidět ty co si stěžujou jak to i moderujou........!!
  • Takze....co to tady rikate o ladce???Jse docela divni,videli jste ji jen v telce a hnedka se tady sverujete,ze je to stara vykopavka a ze by jste ji ,, vojeli,,.Jste divni kdyz to rikate...Ona vubec neni stara.Kolik je vam???Ladko,jestli si tohle budes nekdy cist,tak bych ti chtela rict,ze jsi dobra:)Akorad ti to vic sluselo s ondrou:)Mej se hezky a at se ti dari moderovani:)Ahoj
  • Bože

    Laďka Něrgešová je kus.............
  • S tou vykopávkou ti musím dát za pravdu, Vladimíre Mudro (autor předešlé vymaštěné recenze), je to vykopávka, chlapi nad 20 let se dívat na Superstar nemůžou, aby se nepoblili, a ti pod 18 to mají zakázáno kvůli morální výchově.
  • Jak může vůbec takováhle vykopávka uvádět tu přiteplou soutěž - Česko hledá superstar - tak vysílat snad na ČT, ne? Vždyť NOVA dává jenom americké filmy - včera, dnes, zítra, za 3 roky, za 5, za 200, za 50000000000000000000000000000000000000000000000000 0 světelných let, bla bla bla
  • SUPERLADKA,SUPERSUPERSTAR,SUPERROM

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.LÍBÍ SE MI ROMÁN PRO ŽENY A JAK TAM TY A DALŠÍ HERCI HRAJETE.TAKÉ SE MI LÍBÍ
    SUPERSTAR 1,2,3 JAK SI V PRVNÍ ŘADĚ MODEROVALA S ONDROU.HODNĚ ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ.
    *1* *5* *14* *14* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit