Přejít na výpis diskuzí

Martin Kocián

OSOBNOST 19.12.2007 
125 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to moc krásnej kluk hrozně moc tě chci tvá nejoblíbenější faninka miluji tě od první chvíle kdy jsem tě viděla *6*
  • Martinovi

    Martin je ve znamení Vah a jeho dcera Blíženec, tak by jim to mělo klapat dohromady. *4*
  • janikoz

    Narozeniny

    Hodně zdraví, štěstí a pohody. *3*
  • kicalek

    Kikushee

    Martin je faakt dobrej i docela hezkej alle jako nedavno jsem na nich byla proste bombaaaa
  • kikinato

    martin

    martin byl je dobrej ale byla skoda ze se dostal do drog a nakonec se z toho dostal ma krasnou hodnou zeno a zdrave dite preju mu to a doufam ze se daji dohromady s luneticem ales lehky uvadi snidani s novou treba bude snidani moderovat i martin zatim paaa *1*
  • pre martina

    Ahojte vsetci,ktori fandite Luneticu a tiez Martinovi.Odkaz pre Lunetic: bola by som rada, keby ste prisli koncertovat aj na Slovensko a hlavne do Banskej Bystrice. Rada by som isla na Vas koncert.Pozrela som si Vase videa.Je to krasna spomienka.
  • náhoda

    Ahoj Martine,koukám na internet a náhodou vidím,že jsi měl včera narozky,dodatečně přeji všecho nejlepší.Můj syn Martin Kocián slavil včera 6.10 svůj první rok.To je náhoda,co?
  • dotaz

    Ahojky martine prosimte ja nevim jestly si na me jeste oamatujes ale asi už ne ale byls i na svatbe tety terezy a strejdy andreje a pak se jelo na ten velkej statek a muj táta míra vy jste neco delaly na strese a tata mi rikal ze jsi z lunetiku a ja mu neverila.a vecer byla diskoteka.a ty jsi tak zpíval.

    Dominika *3*


    PS:jestly si na me pamatujes tak mi prosim jenom odepis na e-mail:domca12344@seznam.cz
  • Super týpek

    Ahoj Marťas,jak koukám máš tady bandu fanoušků a fanynek.Každá druhá chce abys jí napsal na email.Tak to zkusím taky... *1* Jinak si bájowej týpek!Melinda09@seznam.cz kdyžtak se ozwi *3* dík
  • Martinovi

    Ahoj martine .včera jsem byla na vašem koncertě v Lomnici nad lužnicí(byl jsi bezva ).Ještě bych tě chtěla poprosit o nějaký kontakt na tebe. můj e-mail:www.Klara.Peskova1@seznam.cz..jestli nebudeš mít čas nevadí ale byla bych moc ráda kdyby si mi ho poslal.Děkuju Klárka *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit