Přejít na výpis diskuzí

Martin Kocián

OSOBNOST 19.12.2007 
125 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechapu

    Hej,vubec vas tady nechapu!!!Vcera jsem byla na akci Lunetic v Olmiku v Party Hall Arx a musim rict,ze kluci tam udelali takovou show a predvedli suprovej vykon!Ty vase pomluvy,co tu koluji od nekterych,viz ohledne toho jak Martin voni nebo ne,jsou otresny a je z nich videt,ze to nepisou alespon trosku dospeli lidi!Kdo se s nim nepotka,tak nemuze vedet jakej je!A ty nadavky!Martin se k nim sam vyjadril a mel svatou pravdu!Otres!Marťo jsi faj a jen tak dal.Necekam,ze by jsi reagoval,nejsem prastena i kdyz to tak vcera nevypadalo *1* Tak packo *3*
  • ahoj

    ahoj martine kdy budeš mít koncert tak můžeš mi napsat na email prosiím tě a nebo my napiš jak se máš a co d+ěláš *14* *14* *14*
    • Re: ahoj

      ahoj martine milujute moc chcitě moc máš krasní telo *14* *14* *14* *14* *14* *14* šilim kuli tobje *14*

      *9*
    • Re: ahoj

      ahoj martine milujute moc chcitě moc máš krasní telo *14* *14* *14* *14* *14* *14* šilim kuli tobje *14*
  • pro martínka

    martínku jsi vážně super kluk mám tě moc ráda a pořád ti držím palce jsi nejlepší a nejkrásnější kluk.kata *14* *14* *14*
  • vavuska

    vavuska

    ahojky MARTINE chtěla bych se tě zeptat esi budete mít nakej koncert kdy a kde? ráda bych vás chtěla vydět prosím odepiš na muj e-mail: veniti@seznam.cz *3*
  • mam te moc rada

    ahoj martine mno nwm jestli si jeste pamatujes ale znal jsi se s moji mamkou ktera o tobe mluvila *14*
    • Re: mam te moc rada

      cawky maltine..napises me na email wse o sobe a tak dik *14*
  • nabídka

    Ahojek Martine,měla bych zájem o spolupráci v oblasti dobročinných akcí .Můj email market.kb@seznam.cz ...Pokud byste jako kapela chtěli podpořit lidi,na které se štěstí moc neusmálo,byla bych ráda.Děkuji předem za odpověd ...Marccelina
  • Vratte se zpatky

    zacnete prosim zase zpivat..urcite budete mit uspech jako predtim..nic jhinyho ted neposloucham nez vas..
    *14*
  • Pro tebe Martine:-{}

    Ahoj Martine jsem opět fanouškem lunetic a byla bych rada kdyby si mi napsal na mu e-mail:renny2008@seznam.cz..jako málá sem vás moooc ráda poslouchala no a paak jsem zpadla do vlny hip hopu a RnB..ale teď jsem opět veliiikym fanouškem..mohl by si mi prosím napsat kdy a kdy budete mit nejaky kcerty??moc prosiiiim na muj mail..:)
  • Martine pro tebe

    Nevim co ti mam napsat pac tady spoustu lidi pise furt to same..takze bych se asi senak opakovala jako spousty fanynek..jj maji pravdu jses super kluk a uplne na pohodu..a myslim si ze to co jsi zvladl je fakt obdiv sam o sobe..preju ti aby jsi mel spokojenej zivot se svoji rodinou..a aby se ti vydarili vsechny sny ktere jeste nebyli zhotoveny..jsem jedna z tvych fanynek..a furt budu..kdyby jsi odpovedel bud na email..ubec bych se nezlobila..ale vim ze toho mas hodne takze budu jen snit o tom ze jednou otevru email a bude tam od tebe zpravicka..ale pochopim kdyz tam nic nebude pac toho mas spousty na krku..a nestihas..tak se mej krasne Preje Anishek
  • ijacek1

    Svátek

    Všechno nejlepší k tvému svátku!! *3* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit