Přejít na výpis diskuzí

Martin Kocián

OSOBNOST 19.12.2007 
125 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stay-c

    Martin se nám vrátil!

    Tak a je to zase tady!Lunetico mánie se možná zase vrátí.....Byly to pěkný časy, když mi bylo 10 let a každou noc před spaním jsem pusinkovala plakát s Martinem.Pak jsem slzela do polštáře, protože jsem věděla, že "ho" nikdy nebudu mít. Nikdy nezapomenu na ten pocit, když Lunetic byli u nás v Chomutově a já si šla pro podpis.Usmál se na mě a já málem omdlela........Dneska na to moc ráda vzpomínám, i když tehdy jsem se jen a jen trápila.
    Za ta léta se mi hodně změnil kus na kluky.Ale Martin je zrovna jeden z těch, co se mi líbí pořád.
    Obdivuju ho, jak se dokázal sebraz z toho nejhlubšího dna.Musí to být moc silný člověk.Tu sílu a elán do života mu závidím.
  • ja

    ahojki Martine chtela jsem se zeptat jestli se date dohromady z Lunetikem plosííííím odepis na pajulineczkaaa@seznam.cz *14* *7*
  • a

    Ahojky Martine! Budete mít nejakej koncert? Napiš mi. pls
    • Re: a

      no kajino co tu delač lolo *7*
      jo a kdo je martin
  • Martin

    ahoj Martine tady tvoje velka fanynka chtela jsem se zeptat jestli po tolika letech budete vystupovat v Ostravě. Rada bych tě videla mam spoustu tvojich fotek a plakatu proste te zeru *14* odepis na muj e-mail katkaju@seznam.cz
  • spiessam

    Darina

    Ahoj Martine budete mít koncert v Brně jestli ano tak mi napiš prosím kdy na tento e-mail: SpiesSam@seznam.cz pa Dara
  • h.uhlirova

    Helušák

    Ahoj Martine budete vydávat ještě nějaký DVD nebo se na nic nechystáte jinak mi můžeš napsat na e-mail nebo na chat díky pa Heluša *3*
  • xddddddddddd

    Ahoj lidi martin kocián začal brát drogy a proto se hudební zkupina Lunetic rozpadla hezký den.
    • Re: xddddddddddd

      to jsou kecyyy....rozpadli se proto, protože bez Martina to nikdy nebyl Lunetic jako dřív *15*
    • Re: xddddddddddd

      Přeju si,aby tneto příspěvek byl smazán..!
      Už je to jak dávno za Martinem,a nebude se to tu rozebírat...A Martin je fajnej kluk,takže tu přestaň psát úplně do tý diskuze..! Martina bduu vždycky bránit,protože ho znám,a je to prostě fajnej člověk..! *16*
    • e-t

      Re: xddddddddddd

      a co jako ja si myslim že to je jeho věc ne tak nevim proč to tady pišeš *10* *10* *16* *16*
    • lusi1988

      Re: xddddddddddd

      Proc to sem pises?To uz je daaaaaaaaavno za nim! *8* *8* *8*
  • Prosííím

    Ahojky Martine, prosím tě, proč nechceš dál zpívat???Vždyť zpíváš krásně a určitě chce plno lidí lunetic zpátky na pódium stejně jako já... Pojedu se na vás podívat do Liberce s Džobym asi.. Tak můžem pokecat tak pápá a pozdravuj kluky. *8*
  • martin

    Ahoj Martine strasne se mi libi jak zpivas a jak tancujes nedal bys mi prosim tvoje icq teda jestli ho mas chtela bych si s tebou strasne moc psat kdyztak mi ho posli na micaela.herrera@seznam.cz dekuju a doufam ze mi ho posles :Dteda jestli toho tedka nemas moc .... predem dekuju :D Michaela *4*
  • lusi1988

    Martin

    Martin ma silu pohnout cloveku srdcem,aniz by to vedel a myslel ve spatnem! *4* Ti,co ho urazite,tak to nedelejte,pac nevite,jakej ve skutecnosti je nebo ne.Vam by se to taky nelibilo!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit