Přejít na výpis diskuzí

Martin Maxa

OSOBNOST 31.12.2006 
138 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivis

    ahojky, před chvílí jsem shlíshlídla tvou komnatu a chtěla bych tě podpořit za všechny ženy které by tohle mohlo potkat. Musím po pravdě přiznat že mě tento problém nepotkal, ale o to víc mě těší že existují lidé kteří jednají lidsky a zastanou se slabších. Zatím jednám jen v zájmu dětí které jsou bezbranné a tvůj čin mě inspiroval k ještě větší obraně jejich bezmocnosti velmi ti fandím jen více takových pozitivních lidí a svět bude opět normální. díky za podporu Ivís
  • Božský

    AHOJ MARTINKU,SETKALA JSEM SE S TEBOU OSOBNĚ A UDĚLAL JSI NA MĚ VELMI VZLÁŠTNÍ DOJEM.JSI SLUŠNÝ,VZDĚLANÝ A SYMPATICKÝ MUŽ.TVOJE PÍSNIČKY MÁM MOC RÁDA .TAKOVÝCH MUŽŮ JAKO JSI TY JE STRAŠNĚ MÁLO ,VYDRŽ A NENECH SE NĚKTERÝMI LIDMI ODRADIT.DRŽÍM TI PALCE A CHTĚLA BYCH SE S TEBOU ZASE SETKAT.MÁŠ KRÁSNÉ DĚTI I PŘÍTELKYNI.HODNĚ ŠTĚSTÍ TI PŘEJE TVOJE CTITELKA JITKA
  • Re: nezávidˇte

    Tvoje zhodnocení nemá chybu!Mluvíš mi z duše.Pro mnoho lidí je totiž mnohem jednodušší a taky pohodlnější závidět a kritizovat než se vlastním přičiněním dostat někam výš...Bohužel závist je vskutku nesmrtelná! *13*
  • jsi.....

    ahoj jsi super,chtěla bych Tě znát osobně,škoda,že nemám takové štěstí... *4* *14*
  • nezávidˇte

    hele, nezávídíte? Vy co o MM píšete takové pitomosti a urážky na jeho adresu? No a co, že nemá koncerty v každém druhém městě a nenosí značkové hadry! On snad ani netouží být nejlepší! Jen skládá písničky a dělí se s nimi i s ostatními a třeba ho jen náhodou někdo vyštrachal a vyved na veřejnost.Dal mu možnost se projevit a on to udělal.Vy byjste odmítli?A já myslím že se celkem drží i když není zrovna "star".Kolik je takových co se přes noc stanou idolama a pak jak vydají pár písniček už se je nedá ani poslouchat a pak se nenápadně stratí ze scény??MM se drží už nějaký čas a na rozdíl od jiných ke své kariéře přistupuje střízlivě. A zavídíte mu ty ženské co mu sami lezou do postele?? Však to je sen každého chlapa!! Horší je, je odmítat.HAHA *3*
  • Web

    Pro příznivce Martina Maxy jsem vytvořila neoficiální fanouškovský web na adrese: http://www.simbi.estranky.cz/ Doufám, že se vám bude líbit.*4*
  • Ach jo,to je ta výchova no.

    Přesně tak,Yvetto!Lidé,kteří ho tu pomlouvají či na něj vulgárně narážejí,nejsou v pořádku.Je mi samozřejmě jasné,že Martin Maxa nemusí být někomu sympatický,ani se někomu nemusí líbit jeho písničky,ale ten,komu se jeho písně nelíbí,ty písně neposlouchá,slyší jen tu hudbu!!!U jeho písniček se musí poslouchat slova,protože je to vše pravdivé. *4* Martine(Ivane),pokud si to čtete,věřte mi,že vám držím palce a ať je z té soudkyně ne jenom zlomyslná,nevlídná,stará myš,ale pořádnej opelichanej hnusnej potkan z kanálu!!! *4*
  • Zavist

    dle meho nazoru vetsina z tech kteri pisi negativne o Martinovi Maxovi sami v zivote nic nedokazali a pravdepodobne ani nedokazi, co vam na nem vlastne vadi, to ze ma slusny zamestnani a zivi se poctive, kdyby neumel zpivat jak nekteri popisuji, tak by to nedotahl tam kde je, "ON" dokazal uz ted dost, co si dokazal "TY", ze se o nej tak otiras, a nebo vam vadi to jak vypada, no zkratka tohle vsechno vyvolava tu nizkou ceskou zavist...a zmeni se tohle cesky ubohy mysleni vubec nekdy, kdy se konecne zacnete starat vsichni radeji o sebe
  • Martine, už se neper !!! *5* *4* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • muzikál

    Martin je moc pěknej chlap a je to i dost dobrej zpěvák.Přesvědčila sem se o tom na muzikálu "Tři mušketýři" Byl to velice dobrý pěvecký i herecký výkon. *4*
  • Chyba ! ! !

    Jeden člověk zde psal,že se Martin Maxa jmenuje vlastním jménem Ivan Flaxa. *13* Velký omyl !!! Nejmenuje se Ivan Flaxa,ale Ivan Varga!!!já o něm mám zjištěno dost věcí a mám od něj kazetu Zpovědnice a CD Zákulisí.Je to fajn chlap a DRŽÍM MU PALCE!!!!!jen se hezky protáhněte*3* a bojujte, Martine!!!!
  • Vím, jak to bylo.

    Ahoj Martine.Třeba si to čtete.Je mi vás líto a jsem ráda,že si do té soudkyně svými písněmi tak hezky rejpáte. *1* Nevím ale,proč ti svědci byli proti Vám.To je to stejné,jak kdybych já viděla na ulici rvát se kluka s holkou a odtrhla bych je od sebe!To by mě vrazili do polepšovny nebo co?? *7* Jen za to,že se pomůže,se to takhle schytá. TO PAK MÁ BÝT NA SVĚTĚ SPRAVEDLNOST??? *10* Je mi sice jen 14 let,ale držím Vám palce,protože Vy jste takový,jaký jste a nikdo Vás nezmění!!!Držím Vám palce,ať všechno zvládnete!!!Nashledanou Lucie z Brna. *4*
  • držím palec

    Chtěl bych popřát Martinovi do nového roku hodně zdraví,štěstí,lásky a hlavně mraky fanoušků.Jen tak dál Martine.
  • Všem zapřísáhlým

    fandům vzkazujem--mějte se tu skvěle a braňte M.M.jen verbálními projevy obdivu a úcty proti zbytku čuňátek a jeho nesnášenlivců.Jen nehažte kamenem ani na největší zrůdy,nemohou za to.Oni pro kládu v oku třísku prostě nevidí(parafr.)...Znechuceným navrhujeme přejít na homepage superu a tam se mohou pravidelně zbavovat ďábelských pocitů v rozmluvách a "kyškylyšky" posmívačkách...Tentokrát bez zkřížených prstů za zády přísáháme,že tu končíme....Parta--E.D.,I.,emily,žába a zaříkávačka*......Sbohem.
  • super wallpapers

    chcete vidit hezke fotecky a obrazky teto celebrity???? http://wallpapers. webprovas.com
  • martin ivan flaxa

    jeho skutečné jméno je Ivan Flaxa, kdyby to náhodou někoho zajímalo.
  • Emilce!

    Tak ti pěkně děkuju za uznání děvčico.Jsu z toho celá zfanrnělé,ale nabízím ti ve vší počestnosti,aby si se ozvala na tentok e-mail a já tě klidně pozvu na nějakou párty.Hodíme hlavně řečisko a tu knihu až přečtu,tož ti povím.Příště na písmenkách nelpi,děvčico.Taky se loučím písní-Suzana,lalalalala
  • Hnidopychovi !!!

    Děkujeme za kvalitní názor,necháme se rádi poučit,všichni. V létě si dávejte přikrývku hlavy,to je zase naše rada,pane rada!!!
  • odskok

    To je ale blázinec postřehů! Jak slečinek sčtělých i obstarožních dam (zajisté kouzelně přitažlívých) a debílků k pohledání;mnohá většina trefila na hlavičku Ivana Vargy,až s ním začnu trpět;ale takový Richard mu udělal anylýzu jak expert at his job,radil upřímně,ale marně,z lejna bíč neupleteš.Pěstní souboj venkovskejch fandů a antifandů e-mailově to není ještě vono.Zeptal se někdo,jestli nemohou mít jeho dobrotiví sousedi pravdu?Na každým šprochu....Jepičí zpěvák je ale kantorem,o čem ještě uvažuje svalnatý mladíček,zovící se Maxíček?
  • pro všechny

    lidi co si myslej o tom Vargovi že je snad nějak přecitlivělej,tak přijeďte k nám a každej vám poví co je zač,takovýho narcisáka u vás nemáte to slyšela ta holka dobře.Pořádná holka o něho nezavadí protože o něm už ví dost. Pak mi dáte za pravdu!!O děcka seuž stará dobře ale je na hlavu,to mi věřte!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit