Přejít na výpis diskuzí

Martin Maxa

OSOBNOST 31.12.2006 
138 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak kulturistky!!!ještě že ne nádherní kulturisti.Tomu se říká sport?spíš léčení nějakejch mindráků jako průvan v bedně nebo malej pracovní nástroj bych řek.Nevydává Maxa nějakou novou desku za tak trhlý hlášky?
  • k neuverění

    Maxa jak filmovej herec,sssssss.V ňákym kamenáku omylem.Jste hluchý a slepý ženský jinak to nevidím.Svalovec co nezná zpívat tak musí expandovat do Bulhar a se Shimim tak to mě p....ženským nerozumím,i ty mí a Maxu ji nevymluvím.
  • Marťa .

    Je můj nejoblíbenější zpěvák,protože pěkně zpívá a vypadá jak filmový herec.Je starší jak můj ocko,ale mě nezajímá s kým chodí nebo jaké má vlasy.Je sympatický a odvážný.To je nejdůležitější pro mě.Jednou bych chtěla takového podobného kluka.Pápápá :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • Libuně

    Nechtěla bys vidět Martina ženatýho ať máš klidek? Nebo máš nějaký komplex,že řekl jaký má představy o ženských a ty se do ní nevlezeš.To ale neplatilo o fanoušcích.Já jsem baculatá,momentálně červeně a nakrátko ostříhaná,starší o hodně jak on a na hodně věcí mám jiný názory.A šílím,ne,tak mu drž palce,protože jak koukám tak má i dost odpůrkyň.
  • 3koda

    Teprvá nyní jsem objevila Martinovu pavlač. Jsem jeho fanynkou taktéž už dávno a proto mě namíchly ty pitomé starosti jedněch jako jak vypadá nebo s kým to táhne. Souhlas s těma co říkají že suprově zpívá a je hezký.Posílám mu do Slavíka hlas vždy.Přeju mu jen to nej.Zatím jeho fanynkám čauky,jo kdo neví tak on má i své stránky s vystoupeními atak.
  • se mu divím

    Veronika Skořepová že je jeden z těch vizualních předpokladů? Krásná brunetka,Marťo.Proti gustu...-):Příště lupu.
  • nejzpěvák

    Marťa,je supr,myslím,že si na nic nehraje a je dobře a s citem upřímný...Mám ho ráda už velkou dobu:-) moc se mi líbí jeho zpěv,projev a celkově přístup k lidem.Je prostě fajn se vším všady.Tak se mějte...pá pá
  • svalovce

    Maxu nemusíme a neměj péči že by se nám někdy líbil jelikoř je neslany,nemastný a blbě voháklý a zpívá cajdáky a jeho koncert je votrava a taky si myslíme že nemá na Savku nebo Koláře tak pápá.
  • Připomínka.

    Nechutnosti na adresu Martina Maxy mi velmi vadí , protože si o něm myslím , že jako málokdo má " hvězdné nebe nad hlavou a mravní základ v sobě ". Jestli se nemíní ženit , tak asi přesně ví , o čem mluví. Miluje svobodu a váží si své nezávislosti , co je tu k divení. Většina lidí přecik lásku a soužití modmiňuje věčnou manipulací a omezováním svého tzv. milého.- Mně se líbí nejen jak zpívá a skládá , ale že i vypadá jako kus chlapa.- Kdo si to nemyslí , ať si jde zamést před svůj práh a pak si najít oblíbence dle svého gusta-pá!
  • Martin je super zpěvák jen kdyby porád nevypichoval to otom neženění se. Koho to tak zajímá? Copak ho stále nějaká uhání? Mě je to jedno s kym a proč, proč na sebe takto porád hloupě upozornovat. Nejmín 10x jsem o tom četla tak mi to začíná být podezřelé. Držím mu pěstě u odvolání,protože je to nespravedlivost:-)
  • Džentlmen

    Martin je vynikající zpěvák s hezkýma písněma a také je džentlmen,protože se umí zastat lidí, i když pak za to trpí,chudák. Z těch hnusných řečí od lidí, co Martina nemusí, se mi udělalo špatně, běžte někam a nechodte tu. Nebo zpíváte a vypadáte líp? Když,tak začněte a já vás přijdu taky tak stupidně natřít.
  • zombík

    Varga je férovej,slušně hraje,i když ho nemusím,má pohodovej klub a postavil se našim vypatlancům,za což má mý uznání. .Nefér flastr co teď vyfás je svinstvo ale nechápu spíš jeho princezničku že nechce pochopit že kdyby Varga chtěl,tak už by si ji dávno vzal.Potkávám ji někdy a s ním vypadaj jako důchodec s dcerou a vnukem.Pro prašule nebo slávu poslouchá ty jeho předvalečný vzpomínky?Chce se jí nosit bažanta až to bude mít hošánek za sebou?začnu řešit budoucnost jako varga, svoboda,naivní baby a mějte me všichni rádi.Fandím Vargovi ale svobodu všem.
  • Martínek

    je suprovej zpěvák a já mu fandím.
  • Je borec

    V pravém slova smyslu, je Maxa borec. V ringu života se pere statečně s galerkou i soudní zlovůlí, za což ho tedy uznávám velmi. Stal se zpěvákem pro ženy, ale to mu můžem jen závidět. Klidně mu přeji ještě větší úspěšnost, za to že není debil, kterých je vůkol nespočítatelně.
  • real name

    Pravé jméno je Ivan Vajgra
  • škoda

    jeho písničky jsou pěkný. Jen je škoda, že je moc nehrajou a ani on není už moc vidět
  • je divnej

    Maxu jsme poslouchali před pěti pár lety ale dál nás ničím nechytá. Myslíme si že potřebuje změnu imidže někoho mladýho i nějaký nový chytlavý písně.
  • Má nejsmyslnější hlas, jaký znám a tělo dech zarážející, bude i intouš a z této kombinace žasnu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit