Přejít na výpis diskuzí

Martin Maxa

OSOBNOST 31.12.2006 
138 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak uvnitř,

    tak i vně! Litvímovský zvoníku,na těchto anonymních řádcích ses doznal,že s tebou matka příroda pěkně zacvičila nejen duševně,ale vizuálně......Výstavnost Maxova těla tě nesnesitelně prudí možná víc,než přízeň desetitisíců žen či jeho úspěšnost na hud.poli.....O prinipech života nemáš ani tuchu!.....Proto skoč raději z věže,čuňácký Quasimodo,neboť tvá nactiutrhačská slova působí stejně kontraproduktivně.Navíc Maxa má pod holou kůží kvalitní materiál-říká se tomu podstata,duše.....Jak nahoře,tak i uvnitř !!!
  • Andreo Andreo

    já že su na staré a prachaté pány?Já su poprvé na hezké kluky co je s nimi prča a jsou in,né jak ti naši sedláci v rakouských šunkách co ti ani dvojku nekoupijá. Maxa je postarší,ale je hezulán a pěkně zpívá,mám už jeho dvě CD,ale na koncertu válel co?Je víc sexy než ten tvůj buBňák.Měla si ho Andrejko pozvat na hostana13.Byl lepšejší jak David.Já miluju Krajča,ale on už je zadaný té frajli,která se nechytala ve Francii.Uznávám že zpívá super. Ta se má.Jen my nudle s mákem :-()Matka zas gruntí a nedá mě svátek.SRVSv 6./Čtli jste to diskuzní forum od Maxy?To je směska jak fotříkův patok.
  • Laďce

    seš ovca? Já su na Martina,ale ten bubeník mi připoměl Davida a jak byl sexy ,a i ten bubeník byl sexy,aspoň teda pro mě.Taky co s Marťou,moh by být mojim fotrem a já na ty vižilý pracháče nejsu,to Barča by si dala říct,vlastně hodně našicg bab.Ale jeho dcerou by bylo betelný,dostat se mezi superstary a vidět všecičky celebrity jako Simču a Darinu,nebo Juliana a Sagvana na těch mejdanech.Hele všimla sis jak do Marti šijou někteří vidláci?Závistných nechytačů máme plnou dědinu,vy též Ladi žeja?Dnes v 6 v kultecu.Servus!
  • chcu

    ještě povědět že Andrea vyšilovala jěště dva dni s maxového bubeníka:-)
  • taky jsme byli s holkami na Maxu ve Znojmě a byl suprovácký,mohl by mět lepší hadry ale nám to nevadilo,je kořeň,skoro jako Krajčo ale ten je mrňavý za to v špica vohozu :-))) byla to tam parádní pařba a pivo supr a levný ! Martinovi posílám hubana i za Barču a Lucku:-))))
  • Martina

    koncert jsem už dlouho neviděla a tak se ty přede mnou máš.Na kretény se vybodni,maj v hlavě piliny a rum.Těším se na nové cédé,ale tu novou písničku Bratříček jsem ještě nikde neslyšela.Je hezká?Pápá fanouškům Marti! :-)))
  • Předchozí nerudný

    přispěvateli! Nejsi náhodou Hejsek,Dodo,Macharáček nebo jiný příbuzný odpadlík? S představou,že by to Maxa položil,se rychle rozluč.Určitě ještě hodně uvidíš a uslyšíš.Jako jsem viděla já- opravdu krásný a profi koncert- ve Znojmě,odkud se právě vracím. Velmi a hodně Maxa zaujal-nejen ženy.To si zapiš,ale nezoufej.Jseš sice politovánihodný,ale sám sebe ještě řešit můžeš,jen tak vyhraješ nad svou černou žlučí,fakt.Dělej,zahníváš!!!
  • Hele. Ať si každej říká co chce nic to nezmění na mém názoru na tohodle zpěváka. Je nejen krásný má krásný hlas a ty oči. Znám všechny jeho písničky z paměti a to proto, že jsou skvělý a ne jen proto jak vypadá. kdyby byl sebehezčí a zpíval hrozně nebyl by tak známí. Takže závěr si udělej te jaký chcete ale ON je skvěle.
  • proto

    že jsem martinova fanynka se necítím ještě nemocná,to z keců píslklat víc stará bába,ale kterási řekla že je ráda šílená,tak to se k tomu hlásím také.Spěchám už domů,kde mě čekají jiná písklata.
  • ....tady přísahám a zapisuji si,že už nebudu reagovat na názory nemocných duší!.......
  • na Martina

    mi nešahejte!!!!!!!Je skvělej ve zpěvu i skvěle vypadá,mám jeho všechny CD a mám ho i vyfocenýho.Není vůbec namyšlenej a je děsně milej,jak se tady o něm povídá.Doporučuji koncert a sami uvidíte.
  • skokana

    Maxu jsem poslouchala před pár lety ale ted o něm ani vidu ani slechu jen pořád stejný rozhovory a opravdu by měl něco udělat se svou image jestli chce zaujmout nejenom střední generaci...v odvolaní za rvačku mu ale držím pěstě..faouškovi co žádá pouze superlativa na Maxu vzkazuju že nežeru žádnou celebritu jsou jen občani jako my jen o nich píšou jako o svatých...ale pajduláky Samera Mareše Kotvalda trpím jen kvůlivá dceři než dostane rozum..
  • s Maxou

    je už konec jak vylít tak spadne,mladší zpěváci to uměj roztáčet a maj pecky k tanci
  • to je kus
  • co máš protivá

    marešovi je senzy to maxa je voháklej jak ze základky do trik kerý prodávaj za 90v mainlu na superstar nemá je pro starý báby a neumí dělat show děsná nuda
  • M.M.

    ....je milý,zpěvný,veselý a hravý.Viděla jsem jeho koncert v Přerově a nebyla to exhibice s pompou,ale skromné,ryze chlapské vystoupení.Do lidí se stejnými smyslovými kanály vysílá příjemno.Píseň Bratříček se mu povedla,ale trošku mě mrzí,že musí zpívat protest-song,raději mám od něj romantické písně-jsem žena.....No a ležérní odění-jeho osobnosti sekne.V barevné teplákovce,rozkošných botičkách nebo kohoutkem na hlavě ve stylu Mareše-to probůh nééé! On je Muž.....Všichni nactiutrhači tady i jinde jsou CHUCPE.
  • Maxa a idol žen to se dost ti pisálci pletou pokud vím tak ho nikdo nemusí te´Dkom možná pár naolejovaných kulturistek a nevím co je na tom zhovadilého když maxu neuctívám můj typ to rozhodně není na staré mládence prdím az albínů je mi blujno
  • maxík

    je suprovej a mám ho oc ráda
  • *UŽ DOST*

    Od této chvíle sem, prosím vás , pište jen pěkná slova a projevy úcty či účasti...... Zhovadilosti , debilní úvahy a subjektivní názory - o nás lidech něco vypovídají.... Martin Maxa si to nezaslouží. VŘELÝ DÍK !*
  • renatě

    Těch vystoupení moc nemá jestli ses dívala dobře a u nás nebyl ještě vůbec.Někdy je Martin hezkej a jindy zas moc ne.Je na tom jako já.SEmotamo ho poslouchám ale fančou nejsem,mám jich víc.Chlapy asi zuřej na jeho korbu a záviděj mu výběr bab a on už je beztak ani cejtit nemůže.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit