Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: obdoba SZ

    Já volím Matěje Stropnického, který zvárnil (výborně) Viléma ve filmu F.A Brabce - Máj :)
  • ferrerrka

    Re: obdoba SZ

    Mno chci ti říct, že jsem četla všechny tvoje příspěvky,ale ten nejlepší u kterého sem se zasmála je ten poslední:):):)je to super:)a myslím,že když už si nakousla že se budeme dělit..tak ano,myslím,že se budeme dělit:)
  • obdoba SZ

    Jestli my nebudeme rozštěpené - jedno křídlo milující Viléma a druhé Matěje...ten by se tu musel cítit jako doma *1* já volím Matěje politika *8*
  • ferrerrka

    Re: Re: co to..?

    JJ jak už jsem psala...souhlasim..máš pravdu..Máj je krásnej a bylo by divný kdyby se tady nikdo nad Vilémem nerozplýval:)
  • ferrerrka

    Re: co to..?

    Ne..ja souhlasim...je to takovy divny...já sice v politice žádnej expert nejsem,ale myslim si,že má za sebou mnohem víc než jen Máj,kde samozřejmě byl úžasnej,amě se tam taky líbil,ale má i jiný plusy:)
  • tery01

    Re: co to..?

    no tak ja nemyslim ze tu sou vsichni lidi jenom proto ze mateje milujou *9* kdyby si se normalne zeptala na neco ja newim o radaru bo cos to rikala tak myslim ze by ti nekdo normalne odepsal ,ale ty hned zeho vsichni jenom ,,milujou,,me se treba matej taky libi ale taky si myslim ,ze je dobrej v politice a souhlasim s jeho nazorama na urcity veci takze bejt matej tak mi neni zas tak blby ze se nekomu libim a este obdivujou to co delam,a hlavne je ted tepr tyden v kine maj takze by asi bylo docela blby kdyby se o nem bud nepsalo nebo se nekomu nelibil takze asi tak no *9* *3*
  • co to..?

    Proboha kde jsem se to ocitla? To je pořád Maťeji miluju tě... Já myslela, že si s někym popovídám o radaru a politice. O ekologii.. Ale tady si připadám jak na stránkách nějakýho dívčího časopisu... Matěj Sropnický je podle mě hrozně hlubokej člověk, se kterym mám dost společných názorů a určitě by mě moc zajímal jeho názor na spoustu věcí, co se dějou ve světě... Ale tady jste z něj udělali modela... Přesně toho klasického idola... Přesně to, co doufám že není... Vůbec nechápu smysl existence této stránky.. Nemyslim to špatně... Jen mě to tu prostě překvapilo..
  • Re: Re: Re: Pro jisté dámy

    OTÁZKA (Xavon)
    Dobrý den, Matěji. Máte rád sluníčko, kytičky, zvířátka a přírodu vůbec? Udělal jste si letos na jaře čas a vyrazil do přírody v rozkvětu a rozpuku? Pociťujete na jaře zvýšenou potřebu něhy?

    ODPOVĚĎ( 01.06.2007 14:39 )
    Milý Xavone, nemám úplně rád zdrobnělinky, ale Váš výčet je jinak sympatický. Občas mě to po ránu v sobotu přepadne a jedu vlakem někam fuč. Nejraději sám. S přírodou v rozpuku se máme rádi, jsem na tom podobně jako ona. )) Zdraví MS.
  • Re: Re: Re: Re: fanynky

    tak už sem to napravil *3* je to dobrej snimek jen sem si tam mezi tema holkama pripadal nepatricne asi jako tady *1* proste ale porad nechapu jak politik muze mit jen fanynky, sakra chlapi kde ste??? *8* *1*
  • nika.

    Re: Klobouk dolů...

    Úplně souhlasim.... *3*
  • lucius333

    Re: MATĚJ......

    ...jo, přesně TEN typ *14*
  • Re: ...

    No asi nák tk! *9* ale je mi to docela líto!taky se mi hrozně líbí!!! a vim že ho asi ani nikdy neuvimdim hroznej pocit!! *9* ale matěji já tě fak milujuuuu *14* *14* *14* a nevim co mám dělat!!!
  • fotky

    Ty dvě "nové" fotky už jsou na začátku databáze. Takže tu je duplicita. Admin by to mohl pročistit anebo kontrolovat než něco pustí... *13*
  • Stránky

    Koukněte na matejstropnicky.cz v jednom z novějších rozhovorů se vyjadřuje k máji...:)
  • nika.

    Re: Máj

    Jé díky,určo se podívám...
  • nika.

    Re: Re: Re: fanynky

    No a tak jsi asi neviděl Máj....
  • Re: Re: fanynky

    Což je škoda. Matěj je především politik a k volbám nechoděj jen ženský, ale je pravda, že my se s kámošema místo kina zase válíme po hospodách *5* *1*
  • nika.

    Re: fanynky

    přirozeně *3*
  • fanynky

    Tady to bude koukám asi samá holka co? *1*
  • =)

    ..Matěj je prostě hezkej..už od pohledu sympatickej člověk..na Máj sem šla hlavně kvuli němu, protože se mi líbil v ukázkách a musim uznat že to byl važně pěknej film..prostě Matěj nemá chybu no..=* =)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit