Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: xxx

    http://www.youtube.com/watch?v=LTcP d3gTYaE
  • xxx

    V Máji vypadá M.S. docela dobře (v rámci možností jaké zde byly), ale ještě mnohem víc mu to sluší na politické scéně a v civilu - je to hlavně tím, že je sám sebou, hájí dobré věci, zajímají ho veřejné záležitosti a dokáže se postavit většině. To, že je to fakt pěknej chlap, je už vedlejší.

    http://www.youtube.c om/watch?v=LTcPd3gTYaE
  • nika.

    Re: máj

    ani nemusí být dobrý herec(nic proti němu,třeba je),stačí když se postavě kterou hraje v mnohém podobá a pak to jde samo(samozřejmě musí mít také talent).To je ještě lepší než být jen dobrý herec *4* .Matěj stejně říká že dál nechce hrát....
  • nika.

    prostě ten pravej Vilém

    Četla jsem rozhovor s Matějem Stropnickým ve kterém řiká,že by byl nerad kdyby si jeho jméno někdo spojoval s Vilémem,jelikož tak špatně dopadl...Ale prostě bez něj by to nebyl Vilém-on se do tý role úplně krásně hodil povahou i zjevem *14* .Zkrátka a dobře mám ráda Viléma-když ho hraje Matěj.Ten kdo se do tý role nejlíp hodil a je jedno že to neni herec ale politik-o tom nemluvim.Čau všichni.
  • Re: Máj

    *souhlasím*
  • tery01

    máááj

    no máj byl uplne kraaasnej ,hodlam na nej jit este jednou ale podruhy uz jenom kvuli vileeeemovi *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Máj

    Včera jsem byla na Máji. Matěj je krásnej a charismatickej chlap. Moc mu to tam slušelo a myslím, že nemohli vybrat nikoho lepšího. Super. *14* *4*
  • terryvalo

    Matěj je super!!

    Matěj je prostě nejlepšíí!! A ten kdo říká že neumí hrát, tak nás nezajímá:-D Je to nejhezčí politik na světě:o) *14* *14* *5*
  • Máj

    Matěj tam hraje hezky, ale stejně je to pro mě politik. "Vy jdete zemí, má cesta vede peklem." nezní špatně, ale ten Stropnickej, kterýmu fandím, je prostě: "Poslední dobou začínáme být čím dál méně zelení a čím dál více modří..." *4*
  • Máj

    kdyby v Máji Matěj nehrál, tak bych asi odešla v půlce filmu - byl celkem marnej *9*
  • Máj

    Dneska jsem byla na Máji a úžasný, na konci jsem teda uronila slzu, ale fakt krásný. A Matěj? Škoda slov, prostě dokonalý *14* Držím mu palce k dosažení jeho cílů...
  • máj

    Máj-nádherný film a Matěj je tam vážně skvělý,ani jsem nevěděla,že je tak dobrý herec...Moc se mi to líbilo a děkuji za krásný zážitek *3*
  • Máj

    jé, byla sem dneska na Máji a bylo to moc fakn a hraješ tam hezky Mates *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit