Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pratelska rada

    Mateji, drz se radsi herectvi! Nafoukany ignorant je sice udesny i jako herec, ale jako podprumerny herec nadela min skody nez nafoukany ignorant v politice.
    • wendy.94941

      Re: Pratelska rada

      hej...děláš si ze mě prdel že? *16* nafoukaný??? ty ho znáš?? jo?? *7* nebo jak můžeš říct, že je nafoukaný, a mluvit tady o jeho podprůměrnosti, když jeho výkon v Máji se rovnal výkonu nadprůměrného herce! to, jak hrál bylo naprosto úžasný!!! ne...vůbec nezávídíš.... *9* *13* *13* znamená to snad, že když Matěje nesnášíš, tak je hned namyšlený? já ho neznám, ale podle toho jak se s tebou baví, bych usoudila, že je to úplně normální kluk...a herectví se hochu držet nebude...je to politik víš? *1* *1*
      • Re: Re: Pratelska rada

        Nadprůměrný jeho herecký výkon není ani ve porovnání s hereckým výkonem toho vlajícího prádla v Máji, protože i ty spodky jsou přirozenější.
        • wendy.94941

          Re: Re: Re: Pratelska rada

          a myslíš si, že to mělo vypadat přirozeně? když tam potom poletovali duchové, nebo pomalovaní lidi jako kostry a zombíci? *7*
          v divadle nám říkají, že když hrajeme, tak to musí i působit trochu přehnaně divadelně...a ten Máj prostě...celé to nepůsobilo moc přirozeně ( jak tam blýskalo deset blesků zároveň, třepala se kamera jakože hřmí...atd...), až na Jarmilino nahé tělo... *1* *1* *15* *8* ale je to krásnej film... *4*
    • tery01

      Re: Pratelska rada

      aaa tady koukam dalsi z nekolika ,,inteligentnejsich,,pisatelu *9* vim,kazdy ma na Mateje nejaky nazor,ale proc krucis psat nazor o tom ze ti pride jako ignorant do fan clubu???fan...to je od toho ze se ti libi nee??? *13* *9* *9* *7* *9*
      • Re: Re: Pratelska rada

        Nevim, jestli jsem inteligentni hodne nebo malo. Ani si netroufam tvrdit, ze jsem inteligentnejsi nez ten, kdo nezvladne ani rozeznat rubriku Fanklub od rubriky Diskuse.
        *1*
        Ale jestli ti vadi, ze nekdo ma na Mateje Stropnickeho kriticke nazory, tak si nekde zaloz takovy maloulinky roztomiloucky blogisek, a tam si zaloz diskusicku, kde bude povoleno Matejicka jenom chvalinkovat.
        • Re: Re: Re: Pratelska rada

          Tak teď si mě rozesmál:DDobrej názor na věc
        • tery01

          Re: Re: Re: Pratelska rada

          ok,kazdy muze mit na mateje nazory jake chce ,jestli blbe nebo dobre to uz je mi celkem fuk,ale proc hned psat ze je ignorant???neni to trochu drsny slovo na to ze ho nejspis ani neznas????fajn resit to nebudu ,ale prijde mi to jako dost prehnannej nazor... *9* *9* *9*
          • Re: Re: Re: Re: Pratelska rada

            Já ho viděla a slyšela a v televizi ještě víckrát, a mám stejný dojem. Ignoruje cizí názory, ignoruje fakta, tak co je jiného?
            • tery01

              Re: Re: Re: Re: Re: Pratelska rada

              a tohle rika jarmila??? *1* *1* *1*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: Pratelska rada

          Ale no tak...nehadejte se:)ne tak ale musi rict ze kdyby sem vsichni psali je pochvaly tak by to byla nuda ne???ja osobne sem rada za prispevek ktery sem Martin napsal i kdyz s nim teda nesouhlasim,myslim si ze politika jde teda Matejovi mnohem vic nez herectvi,ale to uz je vec nazoru samozrejme.
          • Re: Re: Re: Re: Pratelska rada

            Souhlas. Politika jde Matějovi fakt trošku líp, jako herec je úděsný. Ale viděl jsem ho předstírat herectví jen v Máji, možná je jinde lepší.
            • 12meggy12

              Re: Re: Re: Re: Re: Pratelska rada

              vždyť je v Máji nadabovanej ,tak jak víš jak mu to šlo ???????!!!!!!!!!!!!!!!! *10* *10* *10*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: Pratelska rada

              no to urcite:)ale tak Maj nebyl zas tak hroznej....dialogy mu mozna moc nesly,ale proste se na tu roli hodil...jako myslim vzhledove:)uz si tezko dovedu predstavit lip zobrazeneho vilema:)ta role mu hlavne slusela:D
  • 0tekvila0

    Matěj

    Upe nejkrásnější *1* *14* ! Moe platonická láska od tý doby co sem ho viděla v Máj *15*
    • Re: Matěj

      Vítej v klubu *1*
    • mileyhilary

      Re: Matěj

      Moje slova
      • 0tekvila0

        Re: Re: Matěj

        *1* *14*
  • Změňte téma

    Já teda nevim,ale tohle téma sem taháte už asi potřetí (nejmíň).Že vás to baví.Je jen šťastná náhoda že,když se tady o téhle věci tak živě mluví,se tím nezačali probírat bulvární novináři.Neřešte to,myslete si každý,co chcete,ale nechte jeho soukromí na pokoji,myslím,že nám do něj nic není.
  • hilarynka

    =o)

    Hele, a i kdyby byl gay, je to přeci taky člověk ..!! Mě by jen zajímalo kdo takovou kravinu vymyslel .. O vás si taky nikdo nic takového nevymýšlí ..!! Tak ho nechte v klidu žít ..!!!
  • mas pravdu

    JO MAS PRAVDU A DOCELA JE MI I MATEJE LITO,NEVIM PROC SEM TY HOLKY CHODI,KDYZ TADY POTOM PISI TAKOVY NESMYSLNY VECI *13*
    • ferrerrka

      Re: mas pravdu

      ja taky souhlasim...i kdyby byl tak je to prece uplne jedno ne???jak uz sem tady psala tak nam do toho nic neni!!!je to clovek, kterej na to kolik mu je toho hodne dokazal a chce jeste neco vic:)myslim si ze od nej byla odvaha jit do maje i kdyz je neherec)ja osobne si myslim ze gay neni,ale i kdyby byl tak co??,meni se snad neco???ne nemeni..je to porad ten matej kterej ma svoje nazory a porad ten vilem, ktereho jsme si oblibily protoze nas v maji zaujal:)
      • hilarynka

        Re: Re: mas pravdu

        Jo holka, tak teď si to trefila ..!!
        Mě je jedno jak vypadá, jestli má zuby(to má každý), nebo jestli je gay ..
        Mám ho ráda pro jeho názory .. a proto jaký je a nechci aby se měnil .. *4*
        • Re: Re: Re: mas pravdu

          holky máte pravdu,není přece důležité co nosí,s kým chodí,nebo jestli je gay.Má dobré názory a srdce na pravém místě(narozdíl od těch co umí jen pomlouvat a buzerovat) *7*Mno Nemám pravdu_ *7*
          Je jedinečný jako otisky prstů a nikdo to nezmění,,Prostě buďte tím kým jste a neberte ohledy na to co říkají ostatní,protože jen vy víte co cítíte"
      • mak.mak

        Re: Re: mas pravdu

        jojo souhlasím a tynka má pravdu s těma novinářema
    • Re: mas pravdu

      Přesně...jestli se tímhle budou prohrabovat bulvární novináři až se budou nudit nebo ještě hůř až bude před volbama, tak některým Matěj "opravdu" poděkuje...
  • jo

    Ony se totiž nudí! Přesně jak to Matěj psal. Normální člověk se nezabívá takovýma hloupostma. Tím nemyslím holky, jako je PETRA a Tynka. ty se zastanou pravdy, nebo sem aspon nepíší pomluvy o Matějovi. Když jste holky jeho faninky, tak proč tady Matěje pomlouváte??? *9*
  • j

    ani trochu se mi nelíbí a v máji se teda moc nepředvedl a neuměl jezdit na koni:D neustále mlel "hop,hop,hop" :D a seděl na něm z jaky z boku,křivvě a ty korálky kome krku...nevím proč si tdo máje berou ho :-o
    • wendy.94941

      Re: j

      tvůj názor...kromě toho, nám všem se v Máji líbil natolik, že jsme se do něj zbláznily.... *14*
      • Re: Re: j

        já vám to neberu mě se taky líbí ale pouze jeho obličej a to je myslím vše
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: j

          no tak každýho názor...já jsem třeba ráda když sem někdo napíše i nějaký negace, aspoň je to zajímavější.:)mě se osobně Matěj líbí jak vzheldově tak se mi líbí co delá, co dokázal atd,ale zase musím připustit,že jeho ježdění nebylo špatné,ale jeho neustálé hophop hop:)mě teda taky trochu rozesmálo:)
          • emo.cindarella

            Re: Re: Re: Re: j

            Negace??? to zní dobřa.. matika vládne světu *1*
    • Re: j

      upřímně řečeno musím souhlasit s destyle jeho jezdecký sed je úplně na ho a to jak tak koni przní hřbet mu nezapomenu. *8* *8*
      • makca.m

        Re: Re: j

        no..možná máte pravdu..ale on určitě před natáčením filmu nebyl žádný jezdec tak bychom mu to mohly odpustit *4* *4*
    • emo.cindarella

      Re: j

      no a ty si určitě mistryně v jízdě na koni *9*
  • Máj

    Matěj tam hraje hezky, ale stejně je to pro mě politik. "Vy jdete zemí, má cesta vede peklem." nezní špatně, ale ten Stropnickej, kterýmu fandím, je prostě: "Poslední dobou začínáme být čím dál méně zelení a čím dál více modří..." *4*
    • Re: Máj

      *souhlasím*
  • ..???...

    Ouu..jako já nebudu řešit jeho zuby.. xDD
    Twe..mě se pstě hrozně líbí od tý doby, co sem viděla film "Máj"..a jako upo mě sr**a ta slepice, co s nim hrála..takej pěknej "vilém" a vona ho podvádí s takým starým otcem...!! A eště ho chudáčka pověsej..
    Upo sladkej vilémek..ty dlouhý vlasy a pstě celá ta role ve filmu k němu padla jako ulitá.. *14* *14* *14* *14*
    • nika.

      Re: ..???...

      kdyby pověsili - to ne, ještě hůř, oni mu ufiknou hlavu a zmučej kolem. Ten jeho otec je pěknej slizoun.
      A ty kecy o Matějovym soukromí jsou fakt maximálně trapný a navíc pravděpodobně vymyšlený.... *10*
      • Re: Re: ..???...

        ahoj, jo souhlasim s tebou .... jestli si myslela to soukromi jako to, ze je matej gay tak neni .... vcera byl u nas ve skole tak sem mela moznost si s nim popovidat .... ae jako totok fakt ee ... ja sem si hend myslela ze neni ale potom me jeste vic presvedcil on sám .... takze holky nezoufejte a nedejte na nejaky keci na netu ;-) *4*
        • Re: Re: Re: ..???...

          To jsi jako za ním vypálila a čau, seš gay??? *7* *1*
          • Re: Re: Re: Re: ..???...

            asi tak nejak... prijde mi dovny ... fakt dost divny ze v utery kdy mel zkousky na vysoky stihal jeste foceni a dalsi veci... holky vzpamatujte se ... proc sem pisete takovy kraviny? dyt sme jenom lidi a muzem si psat i pravdive neni nutny si vymejslet ruzny veci jenom aby jsme byli zajimavy.... vetsinou spis veci ktery sou pravdivy sou zajimavejsi *3*
          • Re: Re: Re: Re: ..???...

            Já bych řekla,že gay není.A navíc,když chodil s tou blondýnou *1* *1* *1* Mohli byste mi pls někdo říct,kde najdu číslo na Maěje????
            • Re: Re: Re: Re: Re: ..???...

              napis mi na email janatref@seznam.cz a ja ti neco o jeho cisle reknu :D *1*
        • hilarynka

          Re: Re: Re: ..???...

          A co u Vás dělal ..? Jako přednášku ..?
          Moc ti závidím .. *4*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: ..???...

          byl u vas ve skole??,se mas:)doufam ze si vyuzila prileziti a diky ta prispevek...aspon nekdo je milej:)
          • Re: Re: Re: Re: ..???...

            ahojky jj byl u nas ve skole .... musim se zatim trosku otrkat a casem sem mozna dam fotky ktery sme nafotili... *7* *3*
          • Re: Re: Re: Re: ..???...

            holky asi vás zklamu___ale u nás neska byl__a prej je gay___a zuby si srovnat nenechá!!!!*lol*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ..???...

              fakt u vas byl ? nepovidej.... zajimave hlavne ze delal zkousky ve skole ... *7* *3* nic proti
            • hilarynka

              Re: Re: Re: Re: Re: ..???...

              Nestraš ..
      • Re: Re: ..???...

        jako tywe vy ste z něho uplně posraný_:_:jako snad si tady můžem psát co chceme __ a ne jenom co se líbí vám!!!___každej ___má holt jinej vkus někomu se líbí někomu_ne ___ale jako ruku na srdce líbí se vám jenom kůli máji__kdyby máj nebyl___pochybuju že byste měli o nákym Matějovi Stropnickým__vůbec___páru!!!!!
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: ..???...

          no to mas pravdu...malo z nas znalo mateje nez natocil maj,ale to je jedno ne???je prece jedno kdy se nam zacal libit nebo proc se nam zacal libit...kazdej nekdy prorazi at uz tak nebo tak:)
          • Re: Re: Re: Re: ..???...

            no jasný to ti nikdo nebere ale vem si že tady všichni furt jakej je skvělej__ale znaj ho jenom z Máje z televize___a z pár__videííí____takže to je porstě můj názor no!!!!
          • mak.mak

            Re: Re: Re: Re: ..???...

            Přiznávám se, že do Máje jsem o něm moc nevěděla. Ale po Máji se o něm snažím dozvědět, co nejvíc *3* ro mi věřte *1* . Protože se mi lbil jak v Máji tak i mimo něj......... *14*
  • wendy.94941

    wendy

    ja jsem na tom maji uplne rvala a na jarmilu jsem rvala pred ucitelkama s kamoskou: ty kravo hnusna skoc uz z te skaly!! ty pi***o...ale nic proti...proste mi tam prisla jako strasna svine a bylo mi strasne lito Vilema...jak tema jeho nadhernyma ocickama koukal a ani nezakricel kdyz mu ten kat lamal nohy...a ta blbka jarmila jen prihlizela.... *9* *9* *9* *10* *10* *10* *10* *13* *13* *13* ale Matej je nadherny!!! ja budu cmuchat po praze jeho krasnou vuni...budu ho stopovat... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ale jak voni???? *7* *7* *7* xDxD
    • nika.

      Re: wendy

      Týjo konečně někdo normální s kým souhlasim!!!Máš úplnou pravdu já bych to tý hnusný svinský Jarmile spočítala.Je to tak nespravedlivý-ona chcípla rychle a téměř bezbolestně,kdežto ten úžasnej nádhernej Vilém umíral kvůli ní a pomalu při nejkrutější popravě,která tehdy existovala! *8* *9* Řvala sem jak mimino.
      • ferrerrka

        Re: Re: wendy

        JJ mě to teda co se tyče filmu taky naštvalo:):):)ona to všechno zaviní a pak si tam jen tak přijde a blbě zírá a pak zdrhne:(fakt ji nechápu..on ji chce jak schiffner tak vilém:)já bych teda co se tyče výběru koho fakt neváhala:)
        • nika.

          Re: Re: Re: wendy

          To já teda taky ne.Mladá holka a rozhodla se pro toho staroušskýho slizouna!To mě dohání k šílenství!!! *16*
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: wendy

            to jo..ja bych teda fakt nevahala *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit