Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dotaz a velkej..

    takže za 1. je teda gay?...
    2. nechápu to ptze tady taky nekdo říka že má syna a pak zase že je gay tak co teda?....
    jo a jestli je teda gay nwm porč by se nemohl líbat ve filmu MÁJ s ženskou..proboha tolik lidí je...
    třeba seriál clapci a chlapi..ten hlavní herec je taky ve skutecnosti gay a celej serial chodil s holkou líbali se a tak...takže na tomhle fakt nezáleží
    a taky si mylsim ze si tady nekdo vymejsli a pak to sem píse, třeba že má syna, nebo že je bisexual..lidi trochem se vzpamatujte a nehrajte si tady na hrdiny a nevymeslejte o nem kraviny když to neni pravda..myslim že kdyby si tohle matěj četl určitě ho by to ranilo co o něm tady písou lidi za bludy..a navíc je to taky člověk a je jen na něm, na jakén základě si postaví svůj život..
    A mě osobně je to nějak jedno, i tak ho budu mít vždycky ráda..je moc milej, sympatickej, krásnej a proste mu fandím..
    • Re: dotaz a velkej..

      v tom s tebou naprosto souhlasim
    • Re: dotaz a velkej..

      Cooože?! Matěj má syna?????! *7*
  • ááá

    já sem se zamilovala do filmu Máj díky Matějovi, ale nejvíc mě na tom filmu štve to, že on kdyby neposlechl toho kata a nevrátil se pro Jarmilu, tak by tam nenašel toho otce, nepodřízl by ho a nepopravili ho, všichni říkají, že v tom je celej ten film, ale já bych měla radost, kdyby se natočil novej, byl by stejnej, jen ke konci by neposlechl toho kata, jel dál k jezeru a pak by s Jarmilou utekli, asi su vadná, ale já si ten film pouštím každej den a vždycky u toho řvu jak prdlá... on je tááák krásnej :-*
    • Přesně, no :D
    • Ahoj, mám to tak úplně stejně.. :)
      také mě to štve.. :/
      viděla jsem film Máj teprve nedávno.. a cítím to stejně jako ty :)
    • No jo, ale kat to myslel dobře. Já bych řekla, že za všechno může ta Jarmila. Kdyby se nechovala jako děva lehkých mravů a vybrala si jen jednoho z nich, nejlépe Viléma, tak by ublížila jen jednomu, ale ne všem a tolik lidí by nemuselo umřít....vlastně by nemusel umřít nikdo. Achjo, nemám ráda smutné konce :( Ale i tak je ten Máj úžasný!
    • To je noo... já bych taky byla ráda kdyby to skončilo dobře ae je to podle básně a tam nesmí nic měnit !! ... :-) taky sem u toho brečela ... *13* *11*
  • Pokud budou po revoluci otevřeny uranové doly,tak by mohl být z Matěje dobrý kopáč uranu pro Temelín.
  • a ještě něco

    a ještě něco na tom facebooku je tolik lidí kteří udělaj falešnej profil..a třeba ta celebrita ani FB nemá a lidi si myslí že si snim písou ale není to tak jenom se za něj vydávajj
    • Re: a ještě něco

      No,je to možný,ale on tam má svůj oficiální mail,kterej mám na svých stránkách.Takže bych řekla,že je to on *4*
      • Re: Re: a ještě něco

        http://www.facebook.com/#!/profile. php?id=674688814 => toto je jeho pravý profil.
  • Člověk, který nedokáže rozeznat, kdo je nepřítel, nemůže být ministrem obrany.
  • bystrý postřeh

    Jeden z bystrých postřehů ze sjezdu v Teplicích:

    "Dobří, inspirativní řečníci typu Matěje Stropnického nebo Stanislava Pence se kvůli neúprosnému tlaku času prakticky nedostanou ke slovu."

    (http://svehla.blog.resp ekt.cz/c/49024/Bursikuv-promazany-h lasovaci-stroj.html)
  • bobule

    Dotaazek :P

    Ahojte holciny,
    ja taky mam Matese moc rada, je strasne sympatickej a hlavne kope za spravne veci...ale prosim Vas, reknete mi nektera z Vas jak to je s tou jeho orientaci? Ma pritelkyni nebo je to gay? Jako me je to celkem jedno, ale tak zvedavej je asi kazdy :D Diky za odpoved! :))
    • Re: Dotaazek :P

      Co já mám informace od jednoho našeho společného kamaráda,tak prej s holkou nikdy nechodil.Dokonce prý i nějo s tím kamarádem měl...co přesně nevím,svěřit se nechtěl...můj osobní názor však je,že Matěj je asi bisexuál.Jinak by se přece nemohl líbat s Lehnertovu v Máji,ne?
      • Lidi vy jste tak pitomí :D Sorry, ale ve filmu je to něco jinýho než ve skutečnosti. Gay se tam klidně může líbat s holkou neob naopak heterosexuál s klukem. To je o tom být dobrej herec a pokud je gay tak to zahrál dobře..ale stejně tomu moc nevěřím
      • Re: Re: Dotaazek :P

        Proč by se gay nemohl ve filmu líbat z ženskou? Myslím, že tahle bariéra se dá docela bezproblému překonat...
      • Re: Re: Dotaazek :P

        A jako kvuli tomu že kdyby byl gayx tak by se nemohl líbat s holkou..myslím že když je to pro film tak i gay by to překousl..podívej se např. kolik heterosexuálních hercu hrají ve filmu třeba gaye a vůbec na orientaci nezáleží
        • Re: Re: Re: Dotaazek :P

          jejda..chybička se vloudila..*gay
      • bobule

        Re: Re: Dotaazek :P

        Pravda.. no, kdo vi jak to je.. Ale dekuju Ti moc za odpoved, uz jsem myslela, ze se to nedozvim :D.. i kdyz rikam, svet na tom fakt nestavim, proste zvedavost... :))) A ty se s nim osobne neznas?
        • Re: Re: Re: Dotaazek :P

          ne,osobně se s ním neznám,ale mám ho v přátelích na facebooku.Kdyžtak si ho taky přidej... *3*
  • Rád bych řekl M.Stropnickému, že komentuje v článku, že Babišovi potraviny se nenechají jíst, ale ať si uvědomuje jak dlouho platí potravinářské normy , které byly schváleny sněmovnou a to bylo v době, když již byl politikem. Dříve na toto nic neřekl. Také mám na tyto normy výhrady, ale ať si uvědomí , že jej také schvaloval. Dříve drže h...u a nic mu nevadilo. Dnes se spojil s chuntou proti Babišovi /viz.Slonková, Mag.r Kalousek. a.j./ a dnes jim vadí vše, kde je napsáno p.Babiš nebo Agrofert. Vy jste zatím pro republiky nic neudělal, jenom kvákáte co Vám druhý předhodí. Rád bych věděl jak jste udělal novinařinu, když jako dítě jste nic neznal. Řekněte lidem, co jste pro naši republiky do dnešního dne udělal. Schováváte se za SZ, se kterými jsem měl velké neblahé zkušenosti před ix lety a nerad bych již komentoval ohledně jejich nabídek, a na která jsem nemohl přistoupil, jelikož jsem na ně neměl finance. Po té jsem podnikání ukončil.
  • Každý má právo mít vlastní názor. Je mi vás líto. Zařadil jste se na úroveň p.Bursíka, Kalouska, Zaorálka. Těm lidem nevěřím ať říkají cokoliv. Reaguji na vaše prohlášení, že nebýt vašeho táty, mělo by hnutí ANO o 10% méně hlasů. Nebýt vašeho otce, tak byste se v politice nechytil. Vaše jablíčko se zakutálelo hodně daleko od svého stromu. Zkuste o tom přemýšlet a nebýt jako poslanec Benda, vraťte se k filmu.
  • martina008

    je to skvělěj herec

    Matěj je upa surer herec a je k sežráníí
    *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit