Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • makca.m

    e-mail

    děvčáátka...dostala sem od matyho emaailll *3* *3* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *4* *8* *3*
    • wendy.94941

      Re: taky jsem dostala e-mail

      ale to už bylo ve čtvrtek!! nechtěla jsem se tady s tím chlubit, protože mi to přišlo SAKRA blbý a taky by mu vsichni hned zacali psat....a to by bylo taky sakra blbý! *13* *13* *13* *9* *9* *10* já jsem si ten mail nijak nevynucovala...prostě jsem mu napsala a šup....asi chtěl dokázat že nekašle na fanynky...ale divím se teda, že Michelinovi, která mu psala dřív než já ještě neodepsal....asi jsem vzala lepší slovo... *1* *1* *1* *14* *14*
      • makca.m

        Re: Re: taky jsem dostala e-mail

        tj..ale já z toho mněla takovou radost že sem o tom musea řííct... *1* *3* *4* *4* *4* *4* *4*
        • Re: Re: Re: taky jsem dostala e-mail

          když jsem přišla na mail a zjitil jsem že mi napsal, tak jsem začala uplně brečet a uplně sem se cela klepala a chodila po pokojia furt jsem rikala: ne to neni pravda...on mi nenapsal...ne to neni mozny..pak jsem si cela ubrecena sedla a cetla si to...musela jsem si to číst několikrát, protože jsem tomu nemohla pořád uvěřit... *9* *13* *13* *7* ale každopádně jsem v tu chvíli byla nejštastnějsší člověk na světě! *15* *4*
          • Re: Re: Re: Re: taky jsem dostala e-mail

            Nemááte jehoo meil ? :)Prosím kdyžtak ho pošlete na muj meil :)
          • Re: Re: Re: Re: taky jsem dostala e-mail

            tak to ti verim....me kdyz poprve napsal tak sem tomu taky porad nemohla verit *3*
    • Re: e-mail

      opravdu? no nééé! já taky!!! *1* *1*
      • ferrerrka

        Re: Re: e-mail

        tak ja se pridavam *1* *1* *1*
    • tery01

      Re: e-mail

      coze?coze?coze? *1* *1* *1* teeeda jakypak??? *3* *3* *3*
      • makca.m

        Re: Re: e-mail

        aleee..niic...stejně sem si te mail musela vyškemrat *3* *3* ..ale to není pro mně probléém..obávám se ale že tem mail byl poslední... *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
        • tery01

          Re: Re: Re: e-mail

          teeeda...se mas *3* napsal ti aspon ahoj nebo tak neco??? *3* *4*
          • makca.m

            Re: Re: Re: Re: e-mail

            Jo napsal :čau..vážím si tvojí podpory a že mi píšeš,ale nemám moc času protože mám hodně jiných věcí na práci..dík moc,měj se fajn matěj....nějak tak to bylo...
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: e-mail

              co neco???
            • tery01

              Re: Re: Re: Re: Re: e-mail

              alespon ze neco *3* *4*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: e-mail

              jen se priznej:)mimochodem o tom ze si neodolatelna vazne nepochybuju:) *1* *1*
            • makca.m

              Re: Re: Re: Re: Re: e-mail

              aaale nijáák to víte já sem tak neodolatelná že i na našeho matyho to bylo moc *3* *3* *3* *3*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: e-mail

              a jak sis ho prosim te vynutila???ze si napsala ze sis ho vynutila:)
  • Máj

    Dneska jsem byla na Máji a úžasný, na konci jsem teda uronila slzu, ale fakt krásný. A Matěj? Škoda slov, prostě dokonalý *14* Držím mu palce k dosažení jeho cílů...
  • Všechno nejlepší k dnešním narozeninám!! *14* *14* *4* *4*
  • Máj je strašně krásná báseň! I ten film:) akorát byl nejhorší konec:/ koukali jsme na to na gymplu a skoro každá holka měla v očích slzy:/ dokonce skoro i p. učitelka:/ Je to dost silný příběh! Nejvíc mě ovšem neštvala Jarmila, jak si zahrávala s Vilémem, já bych teda samozřejmě dala přednost tomu nejkrásnějšímu, nejdokonalejšímu Vilémovi. Nechápu, jak mohla být s tím starým dedkem. Taky se mi nelíbilo, že tam poletovala pořád nahá. A skoro nebo spíš vůbec nemluvila-_- Škoda je, že Vilém poslechl ke konci Kata (Jan Tříska), ať se pro Jarmilu vrátí. Kdyby nebyla Jarmila hloupá, nemuselo se stát co se stalo, to, že Vilém zabil svého otce. Potom šel na popravu:3 Smutný bylo, kdy jsme se úplně rozbrecely bylo, jak Vilém na své popravě nádherně, sladce koukal těma svýma krásnými kukadlami na Jarmilu:/ chudák. Škoda, že ten konec byl takový. Ale zase to bylo takhle v té povídce:) každopádně tenhle film se mi brutálně líbí :) skvělý herecký výkon. Jde vidět, že všichni makali! Nejkrásnější na tom filmu byl samozřejmě Vilém <3 nádherný je:3 ten jeho úsměv! <3
  • M versus M

    Ptejte se "Matěje" na Republikovou radu...co má rád k jídlu zvládne zodpovědět každej debil, ale politické zákulisí zná jen Matěj *1*
    • ferrerrka

      Re: M versus M

      jj to souhlasim...byl by to ce¨lkem dobrej ster:D
  • petruskaa

    NEMA ON DIETAA???

    mna skoro vystrelo ked som ho vydela na fotkach s dietatom ako ho aj s nejakou zenskou krmil a potom v kostole asi mali krst...no ja duuuufam ze nie....omggg *9* *9*
    • Re: NEMA ON DIETAA???

      To dítě je jeho nevlastní sestra Kordula. *3* Matěj děti nemá. I když kdo ví, že? *1* Ale jinak je přece úplně jedno, jestli má děti nebo ne. To, že ho obdivuji, na tom nic nemění. *4*
      • makca.m

        Re: Re: NEMA ON DIETAA???

        hej ale malá Kordulka..to je upo andíílek xD... *4* *4* *14* .....ona je upo ťu´tuńuňu,ale "bráchu"(matějse pro ty komu by to nedocvaklo)má etě lepšího *1* *1* *1*
  • For jůů

    *14* cože..? ty jsi ho viděla *14* jak já ti závidím co bych zato dala *14* udelala bych si sním fotku a chtela bych podpis i stím rizikem že po mne učitelka bude skřekat *14* *14* *14* mno a řekni jak vypadal..? jako na fotkách.. *7* *14* *14* *14* *14* *14*
  • mak.mak

    podova néé??

    zdá se mi to neboje strašně podobnej svýmu tatkovi *1*
    • nika.

      Re: podova néé??

      Já myslim že nezdá.On je totiž vzhledem hodně zdokonalená kopie svýho táty...
      • makca.m

        Re: Re: podova néé??

        to by chtěla photoo jeho táty za mlada...to byl určo etě podobnější *1* *1*
        • mak.mak

          Re: Re: Re: podova néé??

          tak to o *1* já se koukala do programů a tam byla fotka jeho tatky a v obličeji tj děsný jak si sou podobný *15*
      • emo.cindarella

        Re: Re: podova néé??

        neee...straý je pěkně hnusný *9*
        • Re: Re: Re: podova néé??

          Možná je martin Stropnický ošklivější než matěj. To jako chlap nehodnotím. Ale zas je martinStropnický slušný herec, a matěj Stropnický herec není žádný.
          • mak.mak

            Re: Re: Re: Re: podova néé??

            tak jsem to nemysleala *15* myslela jsem podoba---vzhledově ae myslím že matěj zase tak špatnej neni no pravda viděla jsem ho jenom v máji ptže nikde jinde jsemho ani vidět nemohla xD ae myslím že nebyl vůbec špatnej
        • nika.

          Re: Re: Re: podova néé??

          Že je mu podobný nemusí (a taky ne)znamenat že tatík je krasavec...
  • 12meggy12

    lIDIČKY MUSÍME ZABRAT !

    JAK SE TU NĚKDO ZMÍNIL ....PROSTĚ NEMŮŽEME DOPUSTIT ABY MATĚK SPADL ZE ŽEBŘÍČKU !!!!!!!!!!!!!!! *9* *9* *9* *9* JEŠTĚ KDYŽ JE PŘED NÍM TA TRUPKA AGÁTA ...MNO MĚ SNAD JEBNE *10* *10*
  • ...

    Děvčata já nechci nic říkat, ale sou i hezčí kluci, co nemají potřebu rejpat do Obamy radaru a podobně a co umí i líp hrát ... taky sou fajnější a hlavně sou kolem vás a živý !! PS: není myšleno špatně, ale všimněte si, že i Michael Jackson je v tom žebříčku oblíbenosti či co to je výš než Matěj ...
    • wendelin8

      Re: ...

      Pokud vím,tak diskuze vznikla proto,že si lidi můžou psát třeba co ostatní o něm ještě neví,např. a né tady rozhlašovat jakej je to debil!! To se na mě nezlob ale jdi si na Jacksona.. a nepruď tady.. a navíc.. Sašu Rašilova taky dabuje někdo jinej,pokud hraje.. ale on sám pak dabuje jiný.. =o) např. =o)) a navíc je to Matějova první role,nemá s tím zkušenosti.. a navíc promiň,ale je ubohý porovnávat Matěje s Jacksonem.. to je jako kdybych já tebe porovnávala třeba s Lucií Vondráčkovou.. podobný =o)) a navíc Matěj už hrát nechce,takže buď v klídku a jdi přilepovat Michaelovi nosánek =o))
    • nika.

      Re: ...

      jenže to neni žebříček oblíbenosti, ale návštěvnosti profilů *4* *4* *4*
      • Re: Re: ...

        A i přesto se na rozpadajícího se Michaela kouká víc lidí než na Matese. Smutné, že? A krom toho Michaela nedabujou
        • nika.

          Re: Re: Re: ...

          Proč by to mělo bejt smutný? To že na jeho profil čumí víc lidí, neznamená, že je leší.
          • Re: Re: Re: Re: ...

            to neznamená, ale pochybuju, že Matěj někdy bude tancovat nebo skládat songy s takovou úspěšností jako Jackson. Matěj se jen fušuje do herectví a politiky a vzhledem k tomu, že zelení nemají ani těch pět procent, kvůli jejich rozhádanosti a kvůli rebelům (mezi které Matěj patří) to něco svědčí o tom, že ani tam není moc úspěšný ... ale modeling by mu možná šel
            • Re: Re: Re: Re: Re: ...

              modeling?lol
        • Re: Re: Re: ...

          na Jacksona se lidé dívají protože chtěj vidět právě to jak se rozpadá,což není moc optimistický pro něj. *13*
          • Re: Re: Re: Re: ...

            to si nemyslí, na Jacksona se lidi dívají víc, protože je legenda a co se týče Matěje ... tak ten má do legendy hodně daleko
            • Re: Re: Re: Re: Re: ...

              jasně souhlasím s tebou Jackson je legenda.Legenda která celému světu říká jak to může dopadnout když je někdo cvok..
            • Re: Re: Re: Re: Re: ...

              Juj ty chytráku... Jakson má za sebou asi tak pět set let kariéry (odhadem :D) a Matěj je teprv na začátku.. Jednou tě asi klepne až bude Matěj vyhlášen jednou z nej Celebrit (zdůrazňuju velké C !) ... A jestli obdivuješ Jaksona, di si na jeho profila napruď tady ju?! :-P *15* seš mi k smíchu *15*
      • Re: Re: ...

        A i přesto se na rozpadajícího se Michaela kouká víc lidí než na Matese. Smutné, že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší