Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Text Vašeho příspěvku Božínku, ale to je nepříjemné. Ani ty 4% nejsou.
  • ...

    Bože můj, kam ten svět spěje, když už tady lidi spí s propiskama?! Tenhle "fanklub" nebo co to vlastně je, je velmi směšný... Neříkám, že film Máj není hezký, mě se osobně se velmi líbí i Matěj je velice pohledný, ale toto je PŘEHÁŇKA. Je to velice nenormální... Zamyslete se na sebou. *7*
    • Re: ...

      Přesně..někdy mi to tu přijde jako pubertální fanynky,které viděla máj a teď se můžou zbláznit,i když tohle k pubertě patří *1*
  • Hm............

    Jj holky mě se Matěj taky moc líbí. Myslím si ,že v Máji hrál dobře ikdyž to není žádný herec na to že to byla jeho první role, hm docela slušné. Ale přijde mi trošku zbitečné sem psát ty s prominutím úchylné komentáře ,jakože ho milujete. Já jsem si s Matějem psala a je moc fajn a navíc simpatický. Holky ikdyž mě se taky líbí rozhodně sem nebudu psát takové kometáře.Fakt se trošku zamyslete,když si to tady Matěj čte hm nevím no možná to bere jako lichotku ,ale možná taky se tomu směje jak jsou ty malé holky hloupé.To tak starší kluci většinou dělají. A ještě, chlubit se tím že máte podpis.....může ho mít každá holka. Fakt holky zamyslete se. Ikdyž se mi líbí rozhodně se tím nebudu chlubit na internetu! A v jiných podobných diskusích. Když se vám někdo líbí tak si to nechte pro sebe ,nebo se svěřte své nejlepší kamarádce. Ale jinak, očem by tahle diskuze jinak měla být?:)))) Samozdřejmě pište sem že je hezký ale ne(já ho miluju) atd.
    (píšu to sem proto ,abyste si uvědomily a zamyslely se nad tím):)
    *7*
    • ferrerrka

      Re: Hm............

      zbytecna poznamnka plna hrubek...tak nevim kdo se tady teda ma zamejslet:(:(:(:(
    • hilarynka

      Re: Hm............

      Umíme psát rychle i bez chyb .. Matěj to umí taky ..*3*
      • terezka_a

        Re: Re: Hm............

        Tý jo, vy by jste byli ale dvojka, co? *3*
    • Re: Hm............

      Bože, to je zase hrubek!!! Obrozenci se obrací v hrobě!!! *8*
      • nika.

        Re: Re: Hm............

        Řekla bych že tohle je úplně zbytečná poznámka....
        • tinalina

          Tak pardon!!! Prominte mi ty chyby.(pokud to tak vadí)! Psala jsem to rychle.:)♥
          • terezka_a

            Re: tinalina

            To se stává. Tady už slečna akorát neměla více argumentů. *3* Z toho si nic nedělej... Hrubku uděláme snad každý, ne? ;)
  • Kéž by se vrátil k filmu, v Máji se mi moc líbil. *4*
  • Dotaz

    Jenom mam dotaz na Tynalinu, prosimtě, kam pořád chodíš na ty fotky?
    • Re: Dotaz

      Tajemství šéfkuchaře *3*
      • Re: Re: Dotaz

        Ať se to tady trošku okoření... *3*
      • Re: Re: Dotaz

        Aspoň jeden recept...
  • MS

    Holky Vy pisete jak ste do nej zamilovany jo dobre beru *5* ale premyslejte vydeli jste ho jen ve filmu. Co se tyka politiky tam mu taky moc fandim ale myslim si ze zustane tam kde je a na karieru herce se vykasle! *8* *3*
  • foto

    chtelo by to nakej koment k tim fotkam.. *1*
    • hilarynka

      Re: foto

      Proč ..? *7*
  • Fotka

    Ahojky, právě jsem tady mezi fotkama objevila tu "autogramovou". Je to ta, jak na ní sedí na nějaký bedně a má nohy křížem.... Je hodně podobná tý co mám já....jen tam stojí(před tou samou zdí) a na košili má ještě sako....A usmívá se uplně stejně.:-)
    • Re: Fotka

      ahojky, jestli chcete tak vám ji taky můžu poslat mailem
      • Re: Re: Fotka

        ok, zkusime to - eliska.premyslovna na seznamu
        • Re: Re: Re: Fotka

          Tak a teď uvidíme *3*
    • Re: Fotka

      ja jsem sem minuly tyden nahravala tu tu kartu s tim autogramem ale jak koukam tak to tu jeste neni... *9*
      • Re: Re: Fotka

        tak to ji asi neschálil Admin...muzes mi ji poslat na mejl? Neco bych zkusila *3* eliska.premyslovna na seznamu
  • video

    wendy, to video se ti fakt povedlo. Jen tak dál. *4*
  • tak nic

    Hm. Tak bohužel. *9* Nejspíš je autogramová fotka evidovaná v ochraně. Wendy, zkoušela jsi to Nový Přerovsko?
    • Re: tak nic

      Hele, tak ji zkus na skenovat a pak ten podpis a datum odstrihni v nejakym programu nebo v malovani ... a melo by to bejt v poho.
      • Re: Re: tak nic

        vsak ja jsem to jeste nezkousela! naskenuju to a potom vam to asi nekomu poslu na mail, ale rozhodne to sem nebudu davat!! *13* *1* *1* nasrat! mozna....
        ! *1* *1*
        • Re: Re: Re: tak nic

          zkoušela jsem ji komplet oříznutou bez autogramu a nic! *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit