Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Twe to si děláte.......

    Hm..twe nehorázný blbosti taj řešíte...si myslíte, že ho zajímá ňáká trubka, která mu chce volat?? A co byste mu řekly?? "Ahoj Matěji, já nwm co ti chci, ale si oupo super herec...jako mam teď lepší pocit, že sem ti to řekla..nechceš se mnou chodit?? Ne?? Hmm tak nic...měj se.."
    Bože...jako to shánění mailu a tel. čísla...tak jako má snad svoe soukromí ne...pochybuju, že kdyby mu volaly ňáký potrhlý fanynky, že by si to číslo nechal..stejně by si ho změnil...vás pstě nechápu... *7* *7* *9* *15* haha...dcl brý no, když si vás tagle vezmu... *1*
    • ferrerrka

      Re: Twe to si děláte.......

      klidek ne...se nerozciluj..at si dela kdo chce co chce:)
    • Re: Twe to si děláte.......

      No, myslim, že s tou změnu čísla by to neměl tak lehký... Na internetu ho přece nemá proto, aby mu volaly naivní slečny, ale kvůli práci, takže by se mu to měnilo dosti obtížně.
  • Bude líp

    Bursík + Jacques a jejich parta si vyjednali narychlo delegáty, kteří je zvolili. Teď se cítěj jako hrdinové, ale copak nemaj svědomí??? To teda není moc hrdinský nechat se tak trochu "uměle" zvolit. Ale všechno zlý je vždycky k něčemu dobrý *3* Bude líp *3* Chce to vytrvalost *3*
  • M.S

    Ve filmu byl k nakousnutí,realita muze byt jina.Kazdopadne mu fandim *14*
  • MatEyIiIcZeK Ye BeSt!!!!!

    YaAa *14* MatEyIiIcZkA *14* HrOzNe lOwiiisKuYu a mYlUYAaNkUyUUU wOe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* *4* PtZ On yE UpE ToE BeStH HeReC A CzLoWeK Na sWeTe!!!!!!!!! X_x BiLlIiIsHeK Ye BeSt! *14*
    • nika.

      Re: MatEyIiIcZeK Ye BeSt!!!!!

      Tak to fakt neni normální.Kterej totální magor to napsal?
      • Re: Re: MatEyIiIcZeK Ye BeSt!!!!!

        Mírně podprůměrně inteligentní z Matějových fanynek. *1*
      • emo.cindarella

        Re: Re: MatEyIiIcZeK Ye BeSt!!!!!

        mám pocit, že nějaká 12letá milovnice muzikálu ze střední *1*
    • hilarynka

      Re: MatEyIiIcZeK Ye BeSt!!!!!

      JÁ MATEJILICKA HROZNĚ LOVÍSKUJU A MILUJANKUJU VOLE!!PROTOŽE ON JE ÚPLNĚ TOJE NEJLEPŠÍ HEREC A ČLOVĚK NA SVĚTĚ ..!! BILÍŠEK JE BEST

      No ani po překladu to moc smyslu nedává ..
      • Re: Re: MatEyIiIcZeK Ye BeSt!!!!!

        Nechápu proč tam píšeš že Bilíšek je Best..když se tu bavíme o Matějovi??? Nejsi tak trošku na hlavu?? Takovýhle komentáře by sis měla psát někde na Diskuzi o Tokio HOtel ne?? *16* *8* *16* *13*
    • nika.

      Re: MatEyIiIcZeK Ye BeSt!!!!!

      Mohla bys to prosím přeložit do češtiny? Nechce se mi věřit že je tam opravdu napsáno to co se domnívám...
    • terezka_a

      Re: MatEyIiIcZeK Ye BeSt!!!!!

      *7* *7* Pište česky, prosím!
  • hilarynka

    -?-

    Bože, neuvěřitelný kraviny se tady řeší ..
    Místo Matěje se tady zaobíráte jeho zuby .. Není to jedno ..!? Zuby má v pohodě ..!! Oči taky .. Tak co řešíte ..
    Máte rády Viléma nebo Matěje ..?! Navíc .. že nějaký blázen tady mele o tom, že je Matěj gay .. Naprostá hovadina toto ..!!
    To mě docela mrzí, že tady řešíte to, jak vypadá .. Než aby jste se 1.)Zaobírali tím, jaký je a 2.) Se koukněte na sebe ..
    Taková sprostota .. Víte, že vás může žalovat za urážku na cti ..?! .. Neuvěřitelné, pořád tady říkáte jak je dokonalej a pak ho tady virtuálně plasticky operujete ..
    Styďte se ..
    • Re: -?-

      Furt líp, když se tady rozebírají Matějíčkovy zuby než jeho herecký talent. Nějaké zuby na rozdíl od talentu má.
    • Re: -?-

      Přesně tak,řešíte tu kraviny *13*
  • youkiki100

    ...

    Ahoj, Je Matěj v nějaké eko organizaci? pokud ano v jaké? kdesi sem četla že v greenpeace...je to pravda? :D moc toho o něm nevím, se přiznávám ale je to mooc roztomilej kluk..a ne jen to xP *14* *14* *14*
    • Re: ...

      Politický pablb.K tomu,když se za něho zasadil exprezident Havel,tak to je opravdu
      totální ..... *1*
      • Kazdej jsme nejaky vzdyt si to snim vymen.musim rict ze se polepsil
        .Ne kazdej ma tytul a matej si ho zaslouzi ty pablbe
  • Matěj...

    Nechápu, proč tady někdo řeší, že je to špatný herec, není na nás soudit jeho talent, on se nikde netlačil, do Máje byl vybrán a vlastně očekával takové názory, protože je to jedna z jeho prvních rolí, tak dejte POKOJ, prostě mu nabídli roli, tak si vyzkoušel zahrát, to nemůže? Své zaměstnání - POLITIKU zvládá dobře, jo a nenávidím názory typu, je to nafoukaný ignorant.. vy ho znáte? Nejspíš ne, a nejspíš ani nepoznáte, protože každý má milion dobrých a milion špatných vlastností, takže nikdo nemůže říct, že je nafoukaný ani nemůže říct, že nafoukaný není a jestli chcete věřit tomu, co tady lidi píšou, věřte si, ale chtěla bych vidět ty zdroje, špinavej bulvár, kterej jen ničí dobrou pověst, měli bychom mu spíš úspěch přát ne?
    • Re: Matěj...

      sympatizuju se všemi tvými názory *5* *4*
    • luc4jzz

      Re: Matěj...

      S tebou souhlasím,to že tad probíráte Zaca je traparna...Tohle si pište jinam vy lamky...Matěj je good herec a POLITIKU zvládá dobře:) Takže si uvědomte t vaše stupidní názory..!!
      • hilarynka

        Re: Re: Matěj...

        Dobře ne, Ale skvěle ..!! *3*
        • Re: Re: Re: Matěj...

          Dobrej džouk!
          *1* *1* *1*
          THUMBS UP!!!
    • hilarynka

      Re: Matěj...

      Nepatřím mezi ty, co o něm říkají takové věci. A úspěch mu přeji maximálně moc .. *3*
  • Tak jsem si dnes přečetl v Euro 7 rozhovor s panem Matějem Stropnickým a velice mne zaujala odpověď na otázku " Už máte vymyšlené nějaké volební téma?" Pan "Zelený" nezklamal - je to pravděpodobně největší expert na ceny elektřiny. Bohužel neví o čem mluví a velice mi připomíná pana Bursíka, jehož zásluhou platíme a budeme platit na zelenou energii desítky miliard ročně. Vážení,jen tací politici včele s předsedkyní ERÚ Vás domácnosti ženou do pasti a za 3-4 roky se budeme divit jak běžné domácnosti budou doplácet v tarifu za kWh na výrobu elektřiny z FVE na střechách. Bohatí se budou smát chudým !?
  • Nuž,pane Stropnický,asi takto:
    V dobách,kdy jste - obrazně řečeno- tahal kačera na špagátě po ulici,jsem coby aktivní člen organizace "TIS",posléze pak "hnutí Brontosaurus" vysazoval lesy,čistil řeky,pomáhal budovat malé/opravdu malé!/ vodní a větrné elektrárny,kopal podchody pro ohrožené druhy žab,podílel se na opravách hradu Zvířetice + provozoval spoustu jiných,podle mě užitečných aktivit,co se ochrany přírody a tvorby/obnovy/ rázu krajiny týče. Jen tak,pro dobrý pocit,že to tahle země potřebuje. Po převratu jsem začal koketovat s myšlenkou být aktivní coby řadový člen ve straně Zelených.
    Zaplaťbůh se tehdy v této straně začal aktivně projevovat/a úspěšně prosazovat/ jeden můj bývalý kamarád,dnes jen známý- jistý Martin T. Moc dobře si na něj vzpomínám. Jak se choval,když se měla vzít do ruky sekera či krumpáč... Nebo jít vylepovat letáky... Zkrátka:keců plnou hubu - pardon,ústa - ale práce žádná. Hodně,opravdu hodně mi ho připomínáte:snaha se zviditelnit,nesmyslné projekty,něco silně zavánějící "ekoterorismem" a hlavně bezbřehý diletantismus.
    Jste- podle mého- pro "Zelené" ještě horší,než jistý pan Bursík,či nechvalně známá "Katuška-biomasa"...
    Buďte alespoň trochu upřímný a ve své honbě a touze po moci nechte matičku přírodu a potažmo ekologii na pokoji.
    A to raději vynechám ono pověstné "sociální inženýrství".
    Obávám se,že s lidmi vašeho typu bude strana Zelených potažmo příroda a lidé dostávat setsakramentsky "na prdel"...
    Uvítal bych,kdyby jste se konkrétně vy /a lidé vám podobní/ urychleně odebral v ona místa výše uvedená...
    V neúctě V. Vik, občan,tramp,vodák,ochranář.
  • Politiky moc neposlouchám ani nečtu jejich bláboly ale Váš příspěvek mě hodně naštval.Je mi 74 let,nikdy jsem se nikam dříve nedostala,teˇˇd když jsem v důchodu a našetřila jsem nějaké peníze a jsou dostupné zájezdy a mohu každý rok letět k moři abych zbytek roku nemarodila,tak podle Vašeho názoru bych měla sedět doma na zadku a nikam nelítat.Omlouvá Vás Vaše mládí,nevíte nic o životě.Proto že si mohu dovolit někam do tepla letět ušetřím peníze našemu zdravotnictví.Nemarodím!Začněte s tou ekologii někde jinde.Hlavně u politiků.Ti lítají pořád a po celém světe.Poslouchejte názory taky obyčejných a hlavně starších lidí.Myslím že jste si dost uškodil!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit