Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stránky

    Koukněte na matejstropnicky.cz v jednom z novějších rozhovorů se vyjadřuje k máji...:)
    • Re: Stránky

      Ahojky! Můžeš mi prosím na můj mail odelat přesnou navigaci na ty stránky, o kterých ses zmínil(a)? Docela by mě to zajímalo....Díky... *3*
  • fanynky

    Tady to bude koukám asi samá holka co? *1*
    • nika.

      Re: fanynky

      přirozeně *3*
      • Re: Re: fanynky

        Což je škoda. Matěj je především politik a k volbám nechoděj jen ženský, ale je pravda, že my se s kámošema místo kina zase válíme po hospodách *5* *1*
        • nika.

          Re: Re: Re: fanynky

          No a tak jsi asi neviděl Máj....
          • Re: Re: Re: Re: fanynky

            tak už sem to napravil *3* je to dobrej snimek jen sem si tam mezi tema holkama pripadal nepatricne asi jako tady *1* proste ale porad nechapu jak politik muze mit jen fanynky, sakra chlapi kde ste??? *8* *1*
            • wendy.94941

              Re: Re: Re: Re: Re: fanynky

              ty mi chlapče budeš dobrý nášupista co??? máš takový dobry kecy...fakt!!! *1* *1* *1* *1* *1*
  • =)

    ..Matěj je prostě hezkej..už od pohledu sympatickej člověk..na Máj sem šla hlavně kvuli němu, protože se mi líbil v ukázkách a musim uznat že to byl važně pěknej film..prostě Matěj nemá chybu no..=* =)
  • matěj

    o Matějovi už jsem toho hodně přečetla,na to kolik mu je má zasebou fakt velkej kus práce,možná bych ho mohla považovat za vzor,inspiruje mě,je neuvěřitelný,že tak chytrej kluk co to má v hlavě dobře srovnaný může vypadat tak perfektně,jestli bych se s nějakou osobností chtěla někdy potkat osobně,tak je to on :)....máj jsem viděla včera,ale čekala jsem od něj teda mnohem víc,matěj byl asi to jediný,co mě drželo v sále *14*
  • Pro jisté dámy

    Teda dámy! Některé! Proč si raději nezopakujete češtinu, než něco někam napíšete?! Já být Matěj, tak si o vás asi nic valného nepomyslím. *7* *1*
    • Re: Pro jisté dámy

      Co vím já, Matěj nemá rád zdobnělinky, respektive zdrobněliny *1* a řekla bych, že i určitou terminologii náctiletých (upa, mrtě...)...jinak je zajímavé poslochat ho jak mluví v TV, nejprve obecnou češtinou, ale vzápětí se opravuje na spisovný výraz - každej, tedy každý, velkej, tedy velký *1* samozřejmě v dobrém slova smyslu *3*
      • Re: Re: Pro jisté dámy

        A nejsi ty náhodou Matěj, když ho tak dobře znáš? *3*
        • Re: Re: Re: Pro jisté dámy

          OTÁZKA (Xavon)
          Dobrý den, Matěji. Máte rád sluníčko, kytičky, zvířátka a přírodu vůbec? Udělal jste si letos na jaře čas a vyrazil do přírody v rozkvětu a rozpuku? Pociťujete na jaře zvýšenou potřebu něhy?

          ODPOVĚĎ( 01.06.2007 14:39 )
          Milý Xavone, nemám úplně rád zdrobnělinky, ale Váš výčet je jinak sympatický. Občas mě to po ránu v sobotu přepadne a jedu vlakem někam fuč. Nejraději sám. S přírodou v rozpuku se máme rádi, jsem na tom podobně jako ona. )) Zdraví MS.
          • wendy.94941

            Re: Re: Re: Re: Pro jisté dámy

            xDxD....Matěj má skvělé výrazy!!!! *1* *1* *1*
      • Re: Re: Pro jisté dámy

        No jo. Komu by se chtělo při mluvení ještě myslet na to, že musím mluvit spisovně. *1* Pravopis se mu určitě neplete. *3*
  • ...

    I když to tak vypadá, nejsem žádná ulítlá puberťačka, co píše kdykoli a kamkoli : 'ooo, Matěj, miluju Těěě'... Ale musím taky uznat, že se to nedá vydržet, protože se mi Matěj hodně líbí. Nejhorší na tom všem je fakt, že už teď vím, že se s ním n ebudu nikdy znát... Nicol (23) *14*
    • Re: ...

      No asi nák tk! *9* ale je mi to docela líto!taky se mi hrozně líbí!!! a vim že ho asi ani nikdy neuvimdim hroznej pocit!! *9* ale matěji já tě fak milujuuuu *14* *14* *14* a nevim co mám dělat!!!
      • wendy.94941

        nic není nemožné!!!

        hej holky!!!!!proč se okrádáte o naděje???? *7* *7* *13* *13* vy nevíte, že když člověk něco fakt moc chce, tak to prostě dokáže!!!! nebuďe přízemní!!! *13* *13* *13* *4* prostě se musíte hodně snažit a dokážete téměř cokoliv!!! nikdy nevíš co bude, tak neříkej co nebude!!!!!! OK? *4* já prostě věřím v to, že ho potkám a on mě bude muset vzkřísit protože když ho uvidím tak sebou seknu...teda jestli je to gentleman... *1* *1* *1*
  • Máj

    Ve středu 3.září na ČT2 v 15.55 film o filmu - Máj *3*
    • nika.

      Re: Máj

      Jé díky,určo se podívám...
  • DALŠÍ FOTKY

    asi 20 fotek najdete ve fotobance ČTK (http://fotobanka.ctk.cz/fotobanka/ index.php), které - protože obsahují ochrannou značku - zde nemohou být uveřejněny. Jedná se hlavně o fotky z uvedení Máje do kin *3*
  • MATĚJ......

    MATĚJ STROPNICKÝ JE ZATÍM TO NEJRKÁSNĚJŠÍ CO JSEM VIDĚLA...JE TO PŘESNĚ TEN TYP TVÁŘE...PO KTERÉ TOUŽÍM...A VE FILMU MÁJ??RADĚJI NO-COMENT-NÁDHERA.PERFECT!!TEN MUŽ NEMÁ CHYBU-V NIČEM.......MILUJU HO...OD POHLEDU *14*
    • lucius333

      Re: MATĚJ......

      ...jo, přesně TEN typ *14*
  • romminkaa

    .:Máj:.

    Dne 27.8 sem byla v kině na filmu Máj prostě krásnej film*4* konec sice nebyl tak veselej,*13* ale ten Matěj Stropnický *14**14**14*.....:TO JE KUS:.....*14**14**14*
    Byla bych ráda kdyby hrál ve více filmech *3* moc mu to sluší jako herci..... *4**14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit