Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klobouk dolů...

    I já jsem zhlédla Máj, vše dobré, až na ten konec, ten byl tvrdý a nespravedlivý, jinak jsem nevěděla, že herec Stropnický má tak pěkného kluka... a ke všemu, co jsem se o něm dočetla, herec, politik a novinář, v pětadvaceti, klobouk dolů...
    • nika.

      Re: Klobouk dolů...

      Úplně souhlasim.... *3*
  • Máj....

    Včera jsem viděla Máj, to je super film, za srpen jsem viděla 5 filmů, a myslela jsem si žeBathory byl nej, ale teď musim uznat, že Máj je přece jenom o trošku lepší...sice sem to asi od půlky viděla zaplženě, páč sem brečela, napřed sem to držela, ale pak už to nešlo, a já nebrečim nikdy, já nebrečela ani u Titaniku.A nakonec i když vim že budu opakovat fanynky, Matěj je fakt krásnej... *14*
  • klarik3

    hezkej :)

    mno matej je fakt hezkej mno *1* maj je sice hezkej film,ale na muj vkus moc kratkej.. *7*
  • KRASA

    byla sem na maji a libil se mi hrozne moc je to snad najlepsi film na kterym sem byla za posledni rok!Na roli Vilema se matej urcite hodil!JEDNIM SLOWEM MATEJ STROPNICKY JE KRASNEJ! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Máj

    I já jsem byla na Máji a moc se mi líbil...Matěj se opravdu na roli Viléma hodil...dokud byl na plátně, hltala jsem ten film jedním dechem *15*
  • Máj

    Wčera jsem byla na máji!a je to nádhernej film ale konec je smutnej!Seš moc simpatickej člověk.V Máji seš moc pěknej *14* *14*
  • nwm

    matej strpnicky je upa sexy!Na roli Vilema se rozhodne hodil! *14* *14* *14* *14*
    • Re: nwm

      máš úplnou pravdu- Většina hezkých mužů jsou mozkově slabší, ale ON je hezký a ještě k tomu inteligentní, to se jen tak nikomu nepoštěstí. Podporuji ho v jeho názorech a fandím mu. Matěji, buď stále takový nebo ještě lepší
  • xxx

    V Máji vypadá M.S. docela dobře (v rámci možností jaké zde byly), ale ještě mnohem víc mu to sluší na politické scéně a v civilu - je to hlavně tím, že je sám sebou, hájí dobré věci, zajímají ho veřejné záležitosti a dokáže se postavit většině. To, že je to fakt pěknej chlap, je už vedlejší.

    http://www.youtube.c om/watch?v=LTcPd3gTYaE
    • Re: xxx

      http://www.youtube.com/watch?v=LTcP d3gTYaE
  • nika.

    prostě ten pravej Vilém

    Četla jsem rozhovor s Matějem Stropnickým ve kterém řiká,že by byl nerad kdyby si jeho jméno někdo spojoval s Vilémem,jelikož tak špatně dopadl...Ale prostě bez něj by to nebyl Vilém-on se do tý role úplně krásně hodil povahou i zjevem *14* .Zkrátka a dobře mám ráda Viléma-když ho hraje Matěj.Ten kdo se do tý role nejlíp hodil a je jedno že to neni herec ale politik-o tom nemluvim.Čau všichni.
  • tery01

    máááj

    no máj byl uplne kraaasnej ,hodlam na nej jit este jednou ale podruhy uz jenom kvuli vileeeemovi *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: máááj

      MĚ SE LÍBÍ VÍC *14*
      • tery01

        Re: Re: máááj

        no tak to newim *1* *1* *1* ale je krasnej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit